Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wesele w Krakowie, 3 lokale do wyboru, proszę o opinie.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paulinka N.
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Maj 2012
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 18 Maj 2012, 14:35    Temat postu: Wesele w Krakowie, 3 lokale do wyboru, proszę o opinie. Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich! Very Happy
To dopiero moje pierwsze kroki w forum...uśmiech

Ja na początek chciałam Was zapytać o poradę.
Mam na oku wybrane 3 miejsca na nasze wesele w okolicach Krakowa:
1. Hotel Witek
2. Dwór w Tomaszowicach
3. Chochołowy Dwór

Doradźcie mi proszę, czy ktoś z Was był na weselu w którymś z tych miejsc i który obiekt polecalibyście najbardziej?pytajnik

Czekam na Waszą pomoc!wykrzyknik!
Pozdrawiam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vampi
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 309
Skąd: Już niedługo Modlnica :)

PostWysłany: Pią 15 Cze 2012, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety w żadnym z tych nie byłam, ale zapytam znajomych o opinię i dam Ci znać uśmiech
Ja biorę w Margericie w Modlnicy, super sala jest, naprawdę polecam uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agek
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Sty 2013
Posty: 19
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 30 Sty 2013, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
Ja byłam na weselu w Tomaszowicach. Nie był to mój ślub, ale ogólnie mogę polecić. Sala piękna, wesele gustownie przygotowane. Miejsce na pewno piękne. Otaczająca sale okolica, czyli park naprawdę pozwala gościom odetchnąć. Nie jest to miejsce gdzieś wciśnięte między inne lokale i to zasługuje na plus. Jedyna moja uwaga, to jedzenie.... Bardzo długo czekaliśmy na podanie obiadu, który jak wiesz jest posiłkiem na który się czeka z nieciepliwością, a obsługa podała już alkohol na stoły i niektórzy się troszkę wstawili juz na samym początku... No i jeszcze nieszczęsny grilll.... Mięso podano surowe, ale to może była i wina dj'a, który zapowiedział przerwę i zaprosił na grilla, który nie był jeszcze gotowy. Totalne nieporozumienie. Z drugiej strony, obsługa powinna odsyłać ludzi, a nie podawać surowego mięsa, które wylądowało w koszu...
Ja miałam ślub w Mogilanach, ale teraz już chyba nie wynajmują tego miejsca. A catering był zewnętrzny, z firmy
Reklama usunięta przez moderatora.. Gorąco POLECAM!! I wychwalam pod niebiosa... Do tej pory, przy różnych rodzinnych okazjach, korzystamy z ich pomocy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Julita
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Wrz 2010
Posty: 177

PostWysłany: Nie 10 Mar 2013, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam na weselu w zaszłym roku w karczmie należącej do Hotelu Witek, ten sam właściciel, drewniany budynek w stylu karczmy stoi obok hotelu.
Ogromnym mankamentem był smród z toalet przenikający na salę w części tanecznej, dramat!wykrzyknik Na szczęście w części jadalnej nie było czuć, więc dało się jeść, a jedzenie wyborne! Nie odczuwałam też żadnych dolegliwości żołądkowych, a jak tylko coś jest nieświeże, to w ciągu godziny ląduję w toalecie:) Ilość kelnerów jak dla mnie zbyt mała, gdy jedni kończyli jeść, drudzy dopiero zaczynali.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judytkaxx
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 83

PostWysłany: Sro 23 Lip 2014, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na twoim miejscu wzięłabym pod uwagę ten http://www.uziyada.krakow.pl/pl/wesele/propozycja_i_w_cenie_220/ i porównaj sobie menu. Zresztą moja siostra tam miała wesele i naprawdę było rewelacyjnie i bajecznie. Gości najbardziej urzekły widoki na okolice.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niegapsię
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 55
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 26 Lip 2014, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie byłam na weselach w żadnym z tych miejsc. jestem z Krakowa i szukałam opinii. Moje wiadomości są więc z drugiej reki. Pewnie sama możesz je znaleźć.

Dwór w Tomaszowicach niestety ma złe recenzje jeśli chodzi o sprawność obsługi i jakość/ilość jedzenia. Jakiś czas temu były też problemy w kontaktach z menadżerem. Temu jak tam pięknie nie da się zaprzeczyć.

Chochołowy Dwór ma z tego co ja czytała dobre recenzje i jeśli chodzi o wygląd miejsca i jakość jedzenia.

O Witku nic nie czytałam, co jest dziwne bo to wielka firma działająca od lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kibicFCB
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Lip 2014
Posty: 3

PostWysłany: Wto 29 Lip 2014, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam fajne miejsce jest zamek książ dolnyśląsk okolice Wrocławia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group