Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wady teściowej
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 37, 38, 39  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Sob 19 Lip 2014, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybyście chciały zawstydzić teściową Very Happy http://ugotuj.to/przepisy_kulinarne/56,87978,12061636,Obiad__ktorym_zawstydzisz_tesciowa.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Sro 23 Lip 2014, 7:58    Temat postu: adsdsasd Odpowiedz z cytatem

Wnoszę wniosek o zamienienie tematu z Wady teściowej na Wady teściowej i teścia.

Znowu wczoraj dał popalić - dał kolejny raz do zrozumienia jakim złym człowiekiem jest. Najpierw gdy mój M. powiedział mu że dach przecieka u nas w firmie [po jednej wichurze zrobiła się jakaś nieszczelność] stwierdził, że on ten dach zdejmie całkowicie i może dzięki temu sama się wyprowadzę z firmą.

A potem gdy jego syn powiedział, że kotka się okociła i co z kotami stwierdził że jak to co: wykopać dół , włożyć koty i zakopać dół - niech Kithy Ci pomoże i śmiech.... A ja siedziałam niedaleko i wszystko słyszałam.

Co za perfidny typ. Szkoda mi nerwów na to wszystko.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Sro 23 Lip 2014, 8:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olej gościa. Albo usmaż mu te koty na obiad (żart!)
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Sro 23 Lip 2014, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie póki co teściowa jest okej uśmiech (tfu tfu), ale teść jakiś taki dziwny. Niedość że K. pracuje u niego w firmie od 9 do 18 to jeszcze nie chce dać mu wolnego żeby skończył mieszkanie. To ma pretensje że tak wolno to idzie i dopytuje kiedy się wyprowadzimy.
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaja_85
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 2188
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro 23 Lip 2014, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Domcia moja teściowa była najlepsza na świecie po ślubie! lol
Poważnie. Mogłam (i mogę nadal) z nią pogadać o wszystkim.
Trochę moje nastawienie do niej się zmieniło, gdy pojawił się bąbel na świecie, a to wyłącznie przez to, że te jej rady odbierałam jako zwrócenie mi uwagi, że coś robię nie tak, a było tak dlatego, bo to nie były rady mojej mamci, tylko teściowej, a nie tajemnicą jest, że inaczej od tych dwóch osób się odbiera słowa język

Ogólnie rzecz biorąc stwierdzam, że mam super teściową. Zawsze o wszystkim z nią mogę porozmawiać, zawsze wysłucha, podniesie na duchu. To mądra i "życiowa" kobieta.
A to, że czasem na nią ponarzekam to normalne. W końcu musi być tradycyjny podział przekonań w zestawie teściowa:synowa lol
(ale tego, że zbyt lajtowo wychowała syna-jedynaka dalej jej nie mogę wybaczyć!).

A od czasu, kiedy dowiedziała się, że mamy zamiar się wyprowadzić jeszcze czulej się do mnie zwraca (zawsze było mega zdrobnienie mojego imienia, a teraz jest nawet "robaczku" język).
Szkoda mi jej czasem, bo kiedy rozmawiamy o tym, jak to będzie jak już będziemy na swoim to zawsze uroni parę łez, a ja razem z nią Rolling Eyes

Już wiem, że będzie mi bardzo brakować rozmów z nią i wspólnie spędzanego czasu...

(aż sie poryczałam pisząc Crying or Very sad )
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Sro 23 Lip 2014, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja przyszła teściowa zna z dzieciństwa moją mamę, więc przy spotkaniu może być wesoło oczko
ogólnie jest tak, że jak ja jestem to tylko ja, ja i jeszcze raz ja, a może jestem głodna, a daj jej pić. Tu pogaduszki, tu prezenty, tu (UWAGA! wyprawka dla wnuka - jak by nie mamy zaręczyn, ślubu i tym bardziej dziecka.
Ale ..
jak czasem czytałam i była wkurzona to pisała do mojego M. "To sobie idź do mademoiselle ona Ci ugotuje" itp. język
więc teściowe mają drugą twarz Very Happy
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiaaa049
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Cze 2012
Posty: 588
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 23 Lip 2014, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja teściowa zadzwoniła do mnie w niedziele z pretensją, że jej nie poinformowaliśmy, że jedziemy do moich rodziców. Wydarła na mnie mordę jakbym nie wiem co jej tym zrobiła smutny porażka smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Czw 24 Lip 2014, 8:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem za tym, aby dodać w temacie "teścia".
Moi dali mi ostatnimi dniami popalić do maksimum, a teraz chcą wdawać się w rozmowy i wyjaśnienia (czyli wpieranie mi, że jaka jestem zła, a oni chcieli tak dobrze dla nas), powiedziałam P., że nie ma szans, ja mam na głowie tyle spraw, że swojego cennego wolnego czasu nie będę marnować na kłótnię z nimi, bo i tak do nich nic, absolutnie nic nie dotrze.
Oj, dzieję się źle, bardzo źle smutny
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korcia1802
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 695
Skąd: podlaskie

PostWysłany: Czw 24 Lip 2014, 8:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja jeszcze mi za skórę nie zaszła język ale nie mogę przesłuchać jak klnie, normalnie przecinki w co drugim wypowiedzianym zdaniu to k... i inne... uszy więdną, a uwagi nie zwrócę, bo się obrazi....I to już tak jej weszło w krew, że nie kontroluje tego... Boję się, że jak będą dzieci to pierwsze słowa zamiast "mama" to będzie ku.... język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Czw 24 Lip 2014, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas za każde brzydkie słowo płaci się ZŁOTÓWKĘ Very Happy do skarbonki. Skuteczne Very Happy Każ teściowej płacić.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 37, 38, 39  Następny
Strona 30 z 39

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group