Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kącik dla ślubujących po trudnych przejściach
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 20 Gru 2013, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________



Ostatnio zmieniony przez kasia_90 dnia Sob 21 Gru 2013, 20:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czerwony kotek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 567
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Sob 21 Gru 2013, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lęk przed typem z rodziny psuje mi radość ze spotkania z braciszkiem... ten typ 12 lat temu próbował... wk****a mnie kuzynka która przy tym była, wypisywała mi na facebooku że to moja wina, no bo jak to, spokojnie zgasiłam lampkę nocną?co z tego że zostałam wybudzona z głębokiego snu i nie wiedziałam co jest grane? i wypisuje że to ja zaczęłam... raz ją usunęłam ze znajomych, jak znowu zacznie sączyć jad będzie trwała blokada i zerwanie kontaktu, nie pozwolę by ktoś mnie opluwał... prawda jest po mojej stronie, nawet jak rodzina tego nie uznaje... te lata łez, koszmarów, działań autodestrukcyjnych... tamte wiadomości zobaczyli przyjaciele, wie mój dziczek...

do tego dodać g... na randce, tuż przed maturą którą świetnie zdałam bo tak skutecznie to wyparłam...

znów rozsypka, jakoś szczególniej to boli w trakcie czasu świątecznego, nie cierpię świąt... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 2 Cze 2014, 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny natrafiłam dziś na baaardzo mądry tekst na onecie.. http://kobieta.onet.pl/zdrowie/psychologia/jak-rozpoznac-psychopate-gdzie-szukac-pomocy/0s8c4
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czerwony kotek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 567
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Sro 23 Lip 2014, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tydzień czasu już walczę... zgłosiłam to wszystko, oddałam swe troski Temidzie... po tylu latach bólu i łez, pieprzonego poczucia niesprawiedliwości... wspaniale budzic się bez tego poczucia niesprawiedliwości... już nie jestem tak napięta i przeczulona... pękłam, po prostu pękłam...nie mogłam już tego znieśc... tydzień temu zostałam bardzo fajnie potraktowana... nikt mi nie mówił, że to moja wina, nikt nie mówił że to bez sensu po tylu latach... k***a, ryczec mi się chce... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group