Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Parasolka ślubna
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
UrszulkaS
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Lip 2013
Posty: 3

PostWysłany: Pią 5 Lip 2013, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na www.victoriacoburg.pl
maja bardzo duzy wybor parasolek.
Niektore naprawde cudasne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mlodozeniec
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Paź 2013
Posty: 1

PostWysłany: Czw 24 Paź 2013, 23:26    Temat postu: Re: Parasolka ślubna Odpowiedz z cytatem

Black napisał:
Witam wszystkich bardzo bardzo serdecznie,

w marcu mam ślub i wesele i marzy mi się jako uroczy dodatek parasolka ślubna. (...) Czy możecie polecic coś ciekwego?


Witaj,

temat może przydać się innym poszukującym. Obecnie nie ma kłopotu z akcesoriami ślubnymi. Parasolki ślubne są dostępne dość powszechnie. Na szybko znalazłem:
http://www.miadora.pl/PARASOLE-DO-SLUBU
albo tutaj:
http://parasolkidamskie.pl/parasolki-dlugie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jeanette90
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Lip 2014
Posty: 13
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 23 Lip 2014, 8:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te też są śliczne i niedrogie! uśmiech Ja mam taką miniaturkę, jak cyknę foto to wstawię!



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Czw 24 Lip 2014, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hahah, dostałam białą parasolkę w prezencie ślubnym od takiej sfiksowanej ciotki co przyszła do kościoła - jak ktoś chce mogę opchnąć z autko dla syna Very Happy ogólnie te parasolki są mocno kiepskie moim zdaniem.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niegapsię
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 55
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 22 Sie 2014, 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Parasolki pięknie wyglądają na sesjach plenerowych jako rekwizyt. I te przeciwdeszczowe i te koronkowe.

Same parasolki bardzo mi się podobają jako przedmioty. Maja niezwykle historycznej/romantyczny charakter jak z powieści czy obrazu.

Zastanawiam się czy jako z dodatkiem ślubnym ktoś szedł z taka parasolka do ołtarza. Gdzieś czytałam że parasolka możne być zamiennikiem bukietu. mam bardzo mało romantyczna wyobraźnie i parasol w zamkniętym pomieszczeniu to dla mnie coś zaskakującego dlatego zastanawiam się: Co robi parasolka gdy nie chroni przed deszczem/słońcem i nie jest rekwizytem? (nie jest to pytanie złośliwe tylko takie rozszerzające moja wiedzę o świecie)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group