Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

jakie wesele ( grubo )po 30 ??
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sro 19 Sie 2009, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

każda kobieta ma wiecznie 18 przecież język język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anioleczek
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 208
Skąd: Polska.

PostWysłany: Pią 19 Sie 2011, 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że pasuje uśmiech Nie ma znaczenia w jakim wieku wychodzi się za mąż uśmiech Masz Ty ten dzień zapamiętać do końca życia uśmiech

My z ukochanym planujemy ślub gdzieś tak jak będziemy mieć 26-28 lat oczko
A więc ja będę miała 18 lat + 8 lub 10 lat doświadczenia ;D Jak to się mówi ;D

OMG, temat sprzed 2 lat oczko A więc niepotrzebnie się wypowiadałam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mandarynka
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 3

PostWysłany: Czw 2 Sty 2014, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie, jak i grubo przed 30 Very Happy to jest Wasz dzień i ma to być jak Wy to chcecie oczko chcecie romantyzm - macie go, chcecie wariactwo - macie je. Ja na swoim ślubie chcę, żeby moda skrzypaczka grała w czasie mszy. Rodzina zastanawia się czy to nie zbędny wydatek .... być może, ale mój na moje wesele oczko a znam fajną dziewczynę, Hanię Gawlińską: http://www.haniagawlinska.net/ która gra fantastycznie oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
_cZaRnA_
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 660

PostWysłany: Czw 2 Sty 2014, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet nie powinnaś się nad tym zastanawiać. To Twój dzień, to Wasz dzień i będzie taki, jaki sobie wymarzyliście. I nikomu nic do tego.
A pamiętaj, że ludzie zawsze będą gadać. Czy będzie dobrze, czy źle - zawsze. Gdyby nad tym się zastanawiać to właściwie żadnych ślubów musiałoby nie być.
Łap szczęście za nogi uśmiech życzę szczęścia.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jolaniebieska
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Gru 2013
Posty: 13

PostWysłany: Wto 7 Sty 2014, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

36 lat i już kompleksy z powodu wieku? Nie powinnaś ich mieć absolutnie, po pierwsze jesteś młodziutka Very Happy a po drugie ma się tyle lat, na ile się samemu czuje. Pary biorą wystawne śluby nawet po 60 czy 70-tce, czym tu się przejmować.
_________________
rolety w poznaniu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AnkaS
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 16

PostWysłany: Sob 5 Lip 2014, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To dopiero jest najlepszy wiek na zawarcie związku małżeńskiego uśmiech

Gdybym ja brała ślub mając 2X lat to pewnie byłoby to ogromne wesele dla rodziny, z całymi "fajerwerkami", etc.

Na cale szczęście wychodziłam za maż po 30 - tce i była to najwspanialsza zabawa w gronie najbliższej (tylko!) rodziny i z najbliższymi przyjaciółmi moimi i męża. I to był strzał w dziesiątkęwykrzyknik!

W tym wieku dopiero wie się dokładnie, czego człowiek chce i potrzebuje w życiu do szczęścia oczko A czego nie musi, i nie powinien, robić dla innych, ani sobie samemu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group