Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ocalona.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 52, 53, 54  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pią 4 Lip 2014, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądałam kiedyś program, w którym mówili, że alkohol z czekoladek jest wykrywany jedynie w jamie ustnej, we krwi nie znajduje się. Poza tym sok jabłkowy również daje jakieś %, ulegając fermentacji uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Pią 4 Lip 2014, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zjedz kg jabłek i w żołądku jak w gorzelni język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Pią 4 Lip 2014, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok, ja nikogo nie zmuszam do zmiany poglądów,
warto zajrzeć tutaj na szybko:
Klik1 i tutaj Klik2 - szczególnie zdjęcie szokuje. I cytat na końcu:
Cytat:
Alkohol powoduje więcej szkód w rozwijającym się płodzie niż inne substancje łącznie z marihuaną, heroiną i kokainą.


Szkoda, że śmiecimy tutaj Karolinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Pią 4 Lip 2014, 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elmuszka napisał:
Ok, ja nikogo nie zmuszam do zmiany poglądów,
warto zajrzeć tutaj na szybko:
Klik1 i tutaj Klik2 - szczególnie zdjęcie szokuje. I cytat na końcu:
Cytat:
Alkohol powoduje więcej szkód w rozwijającym się płodzie niż inne substancje łącznie z marihuaną, heroiną i kokainą.


Szkoda, że śmiecimy tutaj Karolinie.


Ja w pierwszej ciąży, miałam ochotę właśnie na Karmii. Gin nie widziała przeciwwskazań, zwłaszcza, że ma max 0,5%, a taka ilość nie przedostanie się nawet do krwii.
Teraz też pytałam lekarza (w sumie obu, bo chodze do dwóch), i usłyszałam to samo...
Wydajemi się, że w tej kwestii jest jak z farbowaniem włosów - nie farbuj, bo wszystko przeniknie przez skórę głowy i dziecku zaszkodzi oczko
Drugi Ci powie, że to przeciez bzdury.
Ja nikomu wlewać alko do gardła nie zamierzam. Każdy ma swój rozum, swoje sumienie i sam poniesie ew. konsekwencje.

Równie dobrze, odstawiamy w ciąży większe ilości jabłek, kefiru i ciasta nasączane alkoholem uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilka
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 1690

PostWysłany: Pią 4 Lip 2014, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rashel napisał:
Wydajemi się, że w tej kwestii jest jak z farbowaniem włosów - nie farbuj, bo wszystko przeniknie przez skórę głowy i dziecku zaszkodzi mruga

szczerze mówiąc nie zdarzyło mi się jeszcze nigdzie wyczytać, że farbowanie włosów szkodzi, bo coś tam przez skórę głowy przenika. Jedynie co to może nie zaleca się spędzać długich godzin w tym farbowym smrodzie. Natomiast wiele razy czytałam i słyszałam, że zaszkodzić może nawet najmniejsza ilość alkoholu - dla mnie najmniejsza ilość alkoholu to właśnie kieliszek czerwonego wina dla zdrowotności, cukierek z wódką/likierem, ciasto nasączone czy łyk piwa.

Jak widać każdy ma swoje racje uśmiech Ta rozmowa nie ma końca uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pią 4 Lip 2014, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elmi, widzę, że mamy identyczne granice tolerancji, nie pierwszy raz zresztą. uśmiech

Jasne, że może tak być, że skutki wychodzą w dzieciństwie, a nawet później, ale kto wtedy udowodni, ze to wina prowadzenia się matki? Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 7 Lip 2014, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, nie śmiecicie, bardzo się cieszę, że wątek ożył. Ja akurat pojechałam odwiedzić mamę, więc ominęło mnie wszystko oczko. Mimo iż niepełnosprawna jeśli chodzi o chodzenie- całkiem normalnie i bezproblemowo prowadziłam samochód w długiej trasie, co mnie napawa dumą oczko.

Ja tutaj popieram Rashel w całej dyskusji- moim zdaniem to, co sobie wyrzucam jak głupia, to są przede wszystkim leki, uważam je za ewentualnie bardziej szkodzące niż np nawet puszka normalnego piwa 4,5% .....

Jako ciekawostkę podam , iż żona mojego profa od fortepianu będąc w ciąży CAŁY trymestr piła wieczorem z mężem butelkę wina na pół. język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilka
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 1690

PostWysłany: Pon 7 Lip 2014, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
Jako ciekawostkę podam , iż żona mojego profa od fortepianu będąc w ciąży CAŁY trymestr piła wieczorem z mężem butelkę wina na pół. język

Godne podziwu... Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Pon 7 Lip 2014, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina?masz informatora?czy raczej sama nas o wszystkim poinformujesz?
jeśli nie masz ,a chcesz to ja się zgłaszam uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 7 Lip 2014, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

e-nina napisał:
Karolina?masz informatora?czy raczej sama nas o wszystkim poinformujesz?
jeśli nie masz ,a chcesz to ja się zgłaszam uśmiech



Mam wyznaczoną cesarkę 8 sierpnia, chyba, że nie dotrzymam do terminu- co JEST możliwe oczko.

Jeśli wytrzymam- to wiadomo, zdam sama relację.... jeśli nie- to chętnie poinformuję kogoś Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 52, 53, 54  Następny
Strona 32 z 54

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group