Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gdzie będziecie mieszkać po ślubie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Sro 2 Lip 2014, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakluczajcie drzwi wejściowe na Wasze piętro oczko


Znając siebie jakby mi teściowa/mama/ wlazła do chaty tak bez pardonu to bym rzuciła jakimś tekstem "chce się mama dołączyć?" czy coś równie dwuznacznego uśmiech jakby nie podziałało to pewnie bym się ostrzej wypowiedziała następnym razem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaja_85
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 2188
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro 2 Lip 2014, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pearl.jamka napisał:
Zakluczajcie drzwi wejściowe na Wasze piętro oczko .


Nie mamy drzwi Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Sro 2 Lip 2014, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak my mieszkaliśmy, to na szczęście nauczyli się pukać, jednakże potem było tylko puk puk i wejście smoka Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Sro 2 Lip 2014, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas takie puk puk i wejście smoka skończyło się na tym, że mąż ze spuszczonymi spodniami uciekł, a ja szybkie ogarnięcie i świeciłam oczami uśmiech Potem się mamusi oberwało od synusia. Że może by tak poczekała chwilę aż powiemy proszę, bo może coś w danym momencie robimy. Głupio jej się zrobiło i teraz głośno idzie po schodach, żebyśmy zdążyli się ogarnąć język A zamek zrobimy, tylko mąż większa dziurę w futrynie zrobi, bo klucz nie chce się przekręcić.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaja_85
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 2188
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro 2 Lip 2014, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O boziuniu... atina nie zazdroszczę język

lol lol lol

U nas teściowa jak idzie po schodach to wali najgłośniej jak się da, a teść jak coś chce to zawsze woła z dołu. Jeszcze nigdy sam nie wszedł na górę, chyba że zawołany lub z nami idąc z dołu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Sro 2 Lip 2014, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gaja_85 napisał:
U nas teściowa jak idzie po schodach to wali najgłośniej jak się da, a teść jak coś chce to zawsze woła z dołu. Jeszcze nigdy sam nie wszedł na górę, chyba że zawołany lub z nami idąc z dołu.


Nie no, to pełna kulturka lol U nas, jak mieszkaliśmy z rodzicami było tak, że nie wchodzili do naszego pokoju wieczorem, jak już się wykąpaliśmy w ogóle. Moment, kiedy zamykały się drzwi po wieczornej kąpieli oznaczał dla teściów lampkę alarmową. Wychodzili chyba z założenia, że jak jakieś kizi mizi to tylko wieczorem oczko Rano i w ciągu dnia to już wchodzili na wspomnianej już zasadzie wejścia smoka.
Za to moi rodzice z zwłaszcza moja mama, nigdy nie weszliby nie poproszeni do pokoju, w którym byłam razem z mężem. A jakby mama coś chciała a nie usłyszała "proszę" to prędzej godzinę by stała niż weszła Wink Moja mama chyba ma większą wyobraźnię Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Sro 2 Lip 2014, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mama też nam nie wchodzi do pokoju, jak śpimy u niej. Nawet jak usłyszy głosy to czeka aż otworzymy sami drzwi. Ale mamy teściowe uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Sro 2 Lip 2014, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi rodzice [a mam pokój na strychu] to tylko wołali z dołu zawsze, byli u mnie w pokoju chyba z 5 lat temu ostatnio Very Happy
A co do wejścia smoka to zamontowaliśmy zasuwę do drzwi aby w wiadomych momentach nikt nam nie wszedł czasem język
Co za czasy Very Happy hahahah nie wspominając o zatykaniu mi przez niego buzi w trakcie kizimizi bo ściany a raczej strop był niezbyt gruby Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Sro 2 Lip 2014, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hihi, dzisiaj to mi też się z tego śmiać chce choć kiedyś do śmiechu mi nie było Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Sro 2 Lip 2014, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wejście smoka - wszystko jasne. uśmiech

Czytam wasze wypowiedzi i przypominam sobie własne sytuacje, śmiać mi się chcę, aż mi się humor po pracy poprawi o 200% uśmiech

Ale wtedy.. chciałam się zapaść. język
o jejciu.. było, minęło.,.. uśmiech
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  Następny
Strona 22 z 24

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group