Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wieczór Panieński - atrakcje???
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marta_MMM
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Maj 2014
Posty: 2
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 31 Maj 2014, 9:42    Temat postu: Wieczór Panieński - atrakcje??? Odpowiedz z cytatem

Czesc.

Niedlugo mam zająć się organizacją wieczoru panieńskiego dla mojej bardzo dobrej przyjaciolki, jeszcze z czasów studiow. W sumie to mam plan zeby zaprosić cała naszą paczkę przyjaciołek - które oczywiście też są zaproszone na wesele.

Mam takie pytanie czy macie jakies pomysly na atrakcje i szalone spedzenie tego wieczoru?

Ja wiem, że może to glupie pytanie, ale czy któraś z Was zamawiala striptizera na wieczór panieński??

Pozdrawiam

Marta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
michalmilanek
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Cze 2014
Posty: 6

PostWysłany: Pią 20 Cze 2014, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawdę w necie znajdziesz o wiele ciekawsze pomysły na spędzenie tego wieczoru. Wystarczy 15 minut znalazłem odważne miejsce i odważne zabawy. Stadnina koni. A jak odważne to były zabawy dla Pań, które nie są już tak czyste można sobie poczytać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rado
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lip 2014
Posty: 25

PostWysłany: Pią 4 Lip 2014, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz popatrzeć co jest dostępne w Twojej okolicy. Tak jak pisze przedmówczyni, najlepiej poszukać czegoś w internecie wpisując w wyszukiwarkę np: "wieczór panieński miasto"
_________________
Idealny dom weselny na Twoje wesele. Zajrzyj tu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kingarej
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 45

PostWysłany: Nie 9 Lis 2014, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie zależy jaki macie budżet, my zdecydowałyśmy się na wypad do Paryża, wszystko było ustalone dużo wcześniej więc spokojnie zbierałyśmy sobie kase. W zasadzie najwięcej pieniędzy przeznaczyłyśmy na dobrą zabawę w klubach, nocleg i przelot w dobrej cenie, wieczór panieński niezapomniany...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Justyna z Olemole
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Lut 2014
Posty: 44
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 9 Lis 2014, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że są specjalne zestawy gier na wieczór panieński, możesz sprawdzić: tu była reklama
_________________
Inspiracje ślubne na moim blogu - kliknij i zobacz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
natalka8
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 16
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 25 Lis 2014, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ja wiem, że może to glupie pytanie, ale czy któraś z Was zamawiala striptizera na wieczór panieński??


Moim zdaniem nie ma sensu "w ciemno" zamawiać striptizera, nie znając opinii młodej na ten temat. A co jeśli kompletnie nie spodoba się jej taka atrakcja? Jest wiele kobiet dla których jest to odrażające, choć też wiele młodych panien nie wyobraża sobie swojej ostatniej nocy wolności bez występu męskiego tancerza. Do czego zmierzam? Przede wszystkim atrakcje przygotowywane na wieczór panieński powinny odpowiadać gustom panny młodej i w taki sposób powinno się przygotować tę imprezę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Judytka_Tom
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Lis 2014
Posty: 100
Skąd: Sopot

PostWysłany: Wto 9 Gru 2014, 8:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możliwości jest mnóstwo! Co do striptizera rzeczywiście dobrze jest znać zdanie panny młodej. Byłoby głupio, gdyby spłonęła ze wstydu w swój wieczór panieński oczko Można pomyśleć o jakiś fajnych zajęciach, np. z tańca (pole dance, taniec orientalny) - dobry instruktor naprawdę świetnie i rozrywkowo poprowadzi taką lekcję. Wiem z doświadczenia uśmiech
_________________
Don't give up!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dude
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 7
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto 3 Mar 2015, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może barmani? Co o tym myślicie?

Ostatnio zmieniony przez dude dnia Sro 4 Mar 2015, 14:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dudzix
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Gru 2013
Posty: 13

PostWysłany: Wto 3 Mar 2015, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecamy swoje usługi, link w stopce Very Happy bywaliśmy już na wieczorach panieńskich i było baardzo sympatycznie Very Happy
_________________
W domu to ja jestem szefem - żona tylko podejmuje decyzje. - Woody Allen
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Judytka_Tom
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Lis 2014
Posty: 100
Skąd: Sopot

PostWysłany: Pią 6 Mar 2015, 10:21    Temat postu: fajne pomysły Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem pomysł z zamawianiem "zabawiacza" jest kiepski...

Fajnym pomysłem może być typowy wieczór babski, tzn. Wspólnie się przygotowywać do wyjścia razem - makijaż i fryzura, później jakaś dobra kolacja i pójście na dobre drinki uśmiech
_________________
Don't give up!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group