Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sprzedam Suknię Herm's Diamond koronka ramiączka ivory 34/36 +2x welon i halka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Suknia ślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewat
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lis 2012
Posty: 24

PostWysłany: Czw 2 Sty 2014, 11:04    Temat postu: Sprzedam Suknię Herm's Diamond koronka ramiączka ivory 34/36 +2x welon i halka Odpowiedz z cytatem

Suknia z kolekcji Herm's Bridal 2013 model Diamond

w kolorze ivory/śmietankowa czy tez perłowa biel (spotkałam się z różnymi określeniami, w każdym razie nie jest to czysta biel, ale nie jest tak ciemna jak ecru)

Jestem jej pierwszą i jedyną właścicielką - jest w idealnym stanie, po praniu.

Suknia ma przepiękne plecy z delikatnej siateczki otoczonej koronką, ramiączka też koronkowe, cała wykonana jest ze zwiewnego materiału. Druga warstwa - tiul. Tren wykonany jest też ze zwiewnego materiału - podczepiany na 5 guziczków.

Dołączam do niej dwa welony: długi i krótki-wykończony koralikami. W zestawie jest również halka z kołem (można je jeszcze poszerzyć albo zwęzić w porównaniu z szerokością widoczna na zdjęciach. W pewnym momencie wesela w ogóle zdjęłam koło - też jest wygodnie:)

Suknia szyta była na rozmiar około 34-36:
biust - 84
talia - 65
biodra - 93
długość: 170cm + 5cm obcas

W biustonosz były wszyte poduszki - można wypruć na potrzeby większego biustu:) Od wewnątrz suknia ma pętelki na ramiączka biustonosza - żeby nie wychodziły.

Suknię można zobaczyć i przymierzyć w Warszawie na Tarchominie - w okolicy mostu północnego.

Więcej zdjęć mogę przesłać mailowo, ale zachęcam gorąco do przymierzenia, bo na żywo wygląda dużo lepiej:)

Chciałabym za cały komplet około 700 zł, ale cena jest DO NEGOCJACJI uśmiech

Oferta jest jeszcze widoczna tu:
http://olx.pl/oferta/suknia-herms-diamond-koronka-ramiaczka-ivory-34-36-2x-welon-i-halka-CID87-ID4cvKj.html

Serdecznie zapraszam

Zdjęcie producenta:


Tył sukni:


Przód sukni:


Długi welon:


Welon z koralikami:


Suknia w tańcu:


Całość 1:


Całość 2:
[/url]
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewat
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lis 2012
Posty: 24

PostWysłany: Nie 15 Cze 2014, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Suknia jest nadal na sprzedaż, więc serdecznie zapraszam na przymiarkęuśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Suknia ślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group