Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Mały książę ERYK - Nasza szczęśliwa '13' <3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Czw 29 Maj 2014, 8:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laura, ja jeszcze nie gratulowałam! śliczny ten Wasz chłopiec, niech rośnie mądrze i zdrowo na pociechę swoim rodzicom i światu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asiuniak33
maniak
maniak


Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 1350
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 29 Maj 2014, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laura cudny synek.. zdjęcia przesłodkie uśmiech
_________________
Małe "wielkie" cudo... uśmiech wykrzyknik

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pon 2 Cze 2014, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję synusia! Chłopczyk śliczny jak laleczka, a te włoski czarne dodają mu mnóstwo uroku uśmiech.
Rośnij zdrowo, Eryku!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monia31
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Lip 2012
Posty: 414
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Pią 6 Cze 2014, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laura, włosów Eryka nie jest chyba nikt w stanie przebić. Niech rośnie zdrowo.
_________________
Lepiej późno niż wcale Wink
Do ślubu tylko citroenem Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Sob 7 Cze 2014, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję, w imieniu swoim i Eryka buziak zdjęcia usuwam.
Marga, jesteś już kolejną osobą, która porównała go do laleczki język
Monia, no powiem Ci, że ponoć przebił nawet mnie. Ja też miałam busz na głowie jak się urodziłam, ale i tak mniejszy niż on. Very Happy

Od wtorku Eryk był na mini wakacjach u babci i prababci, bo tatuś pojechał w delegację do Warszawy. Także jest wypieszczony i rozpieszczony przez obie babcie, no i jeszcze miał swoją osobistą opiekunkę 24h/dobę (psa). Chociaż ja po tych "wakacjach" jestem zmęczona psychicznie - moją babcią i jej ciągłymi mądrościami i poradami... Rolling Eyes Przykryj go, zimno mu, zimne ma rączki - zawiń go, ma czkawkę - na pewno mu zimno, za moich czasów dzieci się trzymało w becie... etc. Albo mały ssie cyca, a to go tu za brodę, tu za ucho, za nosek, za rączkę, buzi w czoło i dziecko nie mogło się skupić na jedzeniu. I gadanie to niego jak do debila Elyćku dupićku. Wrrr.. Mad wściekły

W międzyczasie mieliśmy mały kryzys, głupia ja, zeżarłam melona i mały miał przez to rewolucje, zresztą mnie też trochę brzuch bolał. Co śmieszne wcześniej już próbowałam miodowego i nic nie było, a to kantalupie takie jaja. Rolling Eyes Przez tą całą sytuacje poddałam mu pierwszy raz MM, bałam się, że potem nie będzie chciał cyca, odciągnęłam złe mleko wyrzuciłam i w nocy już normalnie wcinał cyca, wszystko wróciło do normy i od tego czasu (tfu, tfu... odpukać) jest ok. uśmiech

Wcześniej, już jakiś czas temu, walczyliśmy w ropiejącym oczkiem (ale to tak fest) smutny, bałam się, że to będą kanaliki i trzeba będzie przetykać. boi się Na szczęście babcia okulistka, to i szybko temu zaradziła. Eryk dostał takie trzydniowe krople (antybiotyk) dla noworodków i przeszło, jakby ręką odjął. zmęczony

Poza tym jednym dniem kryzysowym Eryk dalej jest grzecznym dzieciątkiem, no chociaż rano już wcale nie chce spać. Po przebudzeniu do 10/11 czasem nawet do 12 nie chce spać, tylko prowadzi obserwacje. To samo się dzieje po południu.
Zanim zacznie płakać, to ostrzega nas takim fukaniem. Komicznie to wygląda w jego wykonaniu. ha ha
Pięknie podnosi główkę i to bardzo wysoko, wszystkie babki, dziadki i ciotki w szoku. szok śmiesznie wygląda wtedy, jak te pieski z kiwającymi się głowami, co ludzie mają w samochodach. lol
W ogóle jest bardzo silny, tatusiowi prawie wyrwał włosy z ręki podczas kąpieli, mi już parę razy zdjął okulary, jak chwyci za bluzkę to nie ma zlituj. No i trzeba go pilnować i podpierać bo przekręca mi się na boki i na plecki, u babci na miękkim łózko przekręcił się na brzuch. No i najważniejsze - uwielbia leżeć na brzuchu! Very Happy A jeszcze bardziej uwielbia muzykę i melodyjki oraz jak się do niego mówi, patrzy, wodzi wzrokiem, słucha i robi miny jakby sam chciał coś powiedzieć, szczególnie podczas rozmów z prababcią. uśmiech
Ciągle mi zezuje, nie za często, ale jednak, mam nadzieję, że na dniach mu to przejdzie. No i czekamy aż ujawni się jego prawdziwy kolor oczu, bo ciągle jest taki niebiesko-szaro-nijaki : myślący
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oli_a
guru
guru


Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 2139
Skąd: AT

PostWysłany: Sob 7 Cze 2014, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lauraire napisał:
Elyćku dupićku. Wrrr.. Mad

Dobre lol

A co do koloru oczu to nasz Oliver miał na początku niebieskie i takie tez ma wpisane w paszporcie, a teraz ma wlasnie takie niebiesko czarne język
_________________
Patryk <3

Oliver <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sopocianka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 1453

PostWysłany: Sob 7 Cze 2014, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję! Masz bardzo ładnego synka i dużego (przynajmniej na zdjęciu wygląda jak wielki chłop Wink ). Relacja piękna! Przeczytałam z przyjemnością. Wszystkiego dobrego dla Twojej rodzinki! kwiatek
_________________


Razem od 19 kwietnia 2008.
Mąż i żona od 20 lipca 2013.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Nie 8 Cze 2014, 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdolny mały książę uśmiech
Gratuluję postępów Mamo uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Wto 10 Cze 2014, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laura dopiero teraz dotarłam do relacji i powiem Ci że aż się popłakałam jak to czytałam Embarassed Bardzo się cieszę z tego że jesteście już w komplecie cali i zdrowi. Eryk pięknie rośnie,mama i tata wyglądają promiennie i szczęśliwie więc to jest najważniejsze uśmiech Powodzenia,niech mały rośnie zdrowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
esc0011
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sty 2013
Posty: 855
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 10 Cze 2014, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz nie brać tych wszystkich rad tak do siebie bo można zwariować. Uwierz mi, że Milka ma 7,5 miesiąca i też ciagle słysze, że jest jej zimno, ma nóżki zimne. Bardzo denerwuje mnie jak mówią np. psiśłaś do babci, księżnićko, nóśki chłodne, nie pakusiaj, ciemu nie jeś, cieba jeść itp oczko uśmiech Ciągle im zwracam uwagę by mówili do niej normalnie ale czasem jak grochem o ścianę smutny Jak tylko zobaczą chłodne rączki albo nóżki to przykrywają ją a później dziwią sie, że mała ma potówki. Milenka nie może pomarudzić, bo już ją biorą na ręce i bujają. Też ciągle słyszę, że kiedyś nosiło się tylko w betach. Uwierz, że nawet teraz też wracam do domu tak jak Ty wykończona jestem psychicznie...

Najważniejsze, że Ty jesteś jego mamą i wiesz najlepiej co jest dla niego dobre i co Erykowi jest w danej chwili potrzebne uśmiech

A co do spania to już zaczyna być starszy i wszystko go ciekawi uśmiech Nie bedzie sypiał jak maluszek uśmiech Świat jest już zdecydowanie fajniejszy niż wcześniej uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 7 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group