Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

fryzurki ślubne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 370, 371, 372 ... 389, 390, 391  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PannaMłodaZpiekłaRodem
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Maj 2014
Posty: 21

PostWysłany: Nie 1 Cze 2014, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasia_90 napisał:
Dlatego się zastanawiam czy nie zostawić spuszczonych zamiast luźnego koka bo mi co druga osoba doradza że powinnam uwydatnić a reszta że będą przeszkadzać


Ja mam podobny problem. Mam bardzo długie kręcone włosy i większość mi mówi, że powinnam je jak najbardziej pokazać a inni że będą przeszkadzać w zabawie. Kok taki bardzo spięty odpada bo dostaje bólu głowy (są za ciężkie). Myślę o czymś lekko spiętym na bok albo do tyłu. Chyba nawet wrzuciłam gdzieś wyżej zdjęcia moich inspiracji. Czekam na próbną fryzurę...może fryzjerka coś doradzi uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aveline
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Maj 2014
Posty: 157

PostWysłany: Nie 1 Cze 2014, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, a jakie macie sukienki? Bo moim zdaniem fryzura zależy też od niej. Gdybym miała taką z ramiączkami albo jednym, to bym zrezygnowała z takiej jak na poprzedniej stronie, bo po prostu będzie się za dużo działo. U dziewczyny ze zdjęcia ładnie to wygląda, bo ma odkryte ramiona. uśmiech No i sądzę, że trzeba też uważać z wyborem biżuterii, mówię tu o kolczykach. Kiedyś byłam na ślubie, gdzie Panna Młoda miała pięknie rozpuszczone, ułożone włosy, a na uszach wisiały wielkie "grona" (takie coś). Shocked Bardzo mi się to nie podobało.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 1 Cze 2014, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja będę miała właśnie takie grona tylko że w innym kolorze. I sukienka na jedno ramię, gdzieś jest wklejona
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PannaMłodaZpiekłaRodem
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Maj 2014
Posty: 21

PostWysłany: Nie 1 Cze 2014, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wrzuciłam moją sukienkę w tym temacie na stronie 367... będzie bez ramiączek, nawet bolerko odkrywa ramiona. Kolczyki w moim przypadku na pewno delikatne, mam dużo włosów i właśnie nie chce przesadzić.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 2 Cze 2014, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ładny aczkolwiek nie w moim stylu
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aveline
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Maj 2014
Posty: 157

PostWysłany: Pon 2 Cze 2014, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasia_90, mnie się osobiście te kolczyki nie podobają, ale może to dlatego, że ja nie lubię, kiedy na uszach się dużo dzieje. Ja zakładam kolczyki od wielkiego dzwona i to malutkie wkrętki. oczko Do ozdobnej sukienki i biżuterii wybrałabym jakieś skromne upięcie, żeby ładnie pokreślić resztę. uśmiech Pewnie jesteś jeszcze przed próbną, więc na twoim miejscu nie pokazywałabym fryzjerce inspiracji w postaci różnych uczesań, tylko sukienkę i biżuterię, a ona na pewno wyczaruje coś, co będzie pasowało do twojej twarzy i ubioru. uśmiech
Panno z piekła (język), masz śliczna sukienkę. uśmiech Podobają mi się te fryzurki, które wkleiłaś i chyba na coś w tym stylu bym się zdecydowała na twoim miejscu. Myślałaś może o falach? Skoro źle się czujesz w kokach, to byłoby też dobre rozwiązanie. Problem byłby wtedy tylko z pogodą, bo mogłyby być jeszcze upały i w rozpuszczonych byłoby ci niewygodnie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 2 Cze 2014, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem każdy ma swoje typy uśmiech mi się takie kolczyki podobają uśmiech tak czy inaczej nie ufam na tyle mojej fryzjerce żeby pozwolić jej tworzyć czegoś po swojej myśli bo będę się u niej czesać pierwszy raz uśmiech ogólnie bardzo rzadko do fryzjera chodzę bo ich normalnie nie lubię język nie wiem czemu. Dlatego wolę mieć swoje typy które jej przedstawię
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aveline
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Maj 2014
Posty: 157

PostWysłany: Wto 3 Cze 2014, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem. uśmiech Tak czy inaczej, ja bym na twoim miejscu zdecydowała się na upięcie.
Ja za to najlepiej czuję się w rozpuszczonych i chyba w takich pójdę. język Jak oglądam te wszystkie fryzury to jakoś żadna mi się "nie widzi" i nie umiem siebie w niej wyobrazić. Może zaszaleję z kolorem. uśmiech Teraz mam czekoladowy brąz, ale niedługo będę robić ombre (coś takiego).
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 3 Cze 2014, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też na samym początku myślałam o rozpuszczonych ale stwierdziłam że strasznie by mi przeszkadzały i byłoby mi mega gorąco język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
velines19
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Mar 2014
Posty: 229
Skąd: Brzesko

PostWysłany: Czw 5 Cze 2014, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mogę mieć całkowicie upiętego koka bo źle się czuję w upiętych włosach... normalnie chodzę w rozpuszczonych i na ślubie z pewnością albo będę miała podobną do zdjęcia na wcześniejszej stronie lub częściowo spięte a częściowo rozpuszczone.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 370, 371, 372 ... 389, 390, 391  Następny
Strona 371 z 391

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group