Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Garniturowy kłopot...
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafalkulak
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Paź 2013
Posty: 5

PostWysłany: Nie 13 Paź 2013, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nio to musi wyglądać super w takim mundurze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wojtek12
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Sie 2013
Posty: 9

PostWysłany: Sro 5 Mar 2014, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój braciszek występował w mundurze marynarki wojennej, nawet fajnie to wyglądało. Później oczywiście się przebrał na zwykły garniak:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
czerwony kotek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 567
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Wto 20 Maj 2014, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mieliśmy mały problem, Dziczek jest wysoki i bardzo szczupły ale na szczęście udało się dobrac fajny garniak i to niedrogo.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Wto 20 Maj 2014, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też mieliśmy problem. W komplecie marynarka była idealna, ale spodnie wąskie, bo mój K. jest szerszy w biodrach. I cudem udało nam się zamienić spodnie na większe. Bo w niektórych salonach nie zamieniają.

Ale mieiliśmy też mały wypadek przy pracy. Mianowicie przy kupnie powiedzieliśmy Pani że chcemy te większe było wszystko ok, póki K. nie przymierzył ich dzień później w domu. Pani spakowała nam te mniejsze spodnie i trzeba było jechać z reklamacją. Dobrze że przymierzył wcześniej a nie dzień przed ślubem uśmiech
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michasia9038
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Lis 2014
Posty: 1

PostWysłany: Pon 17 Lis 2014, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak macie problem z dużym wzrostem faceta, to skoczcie do salonów marki reklama. Świetnie dopasowane, a w razie czego szybkie poprawki. Idealne na przebranie, bo mój też był mundurowy. A potem wskoczył w coś mniej oficjalnego, acz bardzo eleganckiego. Kroje można zobaczyć sobie na stronce reklama
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ŁucjaPanna
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Gru 2014
Posty: 2

PostWysłany: Pon 29 Gru 2014, 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe podpowiedzi. za mundurowego nie wychodzę. jednak nie wiem w którym temacie powinnam ulokować moje pytanie (przyznam że moja przyjaciółka wspaniale mi doradza jednak tym razem nie wie co podpowiedzieć i potrzebuje Waszej rady). Otóż, mamy wybrany wstępnie na nasz śłub cywilny ten garnitur: http://recman24.com/sklep/pl/recman/garnitury/-garnitur-tarent-3-granat-garnitur-tarent-3-granat Model ma brązowe buty, my również chcemy buty i pasek bązowy, jednak co z muchą i butonierką do takiego koloru atramentowego? Podpowiecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vratelli
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Sty 2015
Posty: 7

PostWysłany: Pią 9 Sty 2015, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo sklepowych modeli nie leży tak jak trzeba, dlatego moim zdaniem na tak szczególną okazję najlepiej uszyć garnitur na miarę.
_________________
http://www.vratelli.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Annika
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Sty 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pon 2 Lut 2015, 12:26    Temat postu: ważna jakość garnituru Odpowiedz z cytatem

Mój przyszły małżonek jest bardzo wymagający, ja nie ukrywam że w sumie też zawsze ceniłam sobie wysoką jakośćoczko Dlatego szukamy kogoś kto uszyje garnitur na miarę no i przede wszystkim z wysokiej jakości
Myślałam o tej firmie:
https://www.facebook.com/pages/TIVIANO-Atelier/115778381817397

mają w Internecie bardzo dobre opinie - ktoś ich zna?[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agatka.kruk
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lip 2014
Posty: 170

PostWysłany: Pon 2 Lut 2015, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My na szczęście nie mieliśmy większych problemów z garniturem. O dziwi też, w jakim salonie nie byliśmy wszędzie nam mówili, że tak jak suknie ślubne szyją garnitur na miarę (Giacomoconti, Vistula, Pawo, NewMen). Ostatecznie Skończyło się na tym, że marynarka idealnie pasowała na K jedynie spodnie są szyte od podstaw.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bazyli
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Gru 2013
Posty: 102

PostWysłany: Czw 24 Wrz 2015, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wojtek12 napisał:
Mój braciszek występował w mundurze marynarki wojennej, nawet fajnie to wyglądało. Później oczywiście się przebrał na zwykły garniak:)


Marynarzem jest z zawodu, czy to tylko przebranie lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group