Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

"Mamo wykąp się ze mną!" czyli wspólna kąpiel i inne trudne tematy...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Nie 2 Lut 2014, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marta_ges napisał:
Paula ja pierwsze kąpielówki kupiłam w h&m. Antoś miał je nad morzem i nad jeziorem jak miał rok. A w zeszłym roku nad wodą czy w baseniku nosił zwykle mjteczki. Na basenie do tej pory mieliśmy specjalne pieluchy do pływania, a teraz chyba też przejdziemy na zwykle majteczki. W miejscach publicznych bez bielizny dziecka bym nie puściła Rolling Eyes Ale nie wyobrażam sobie żeby nie wpuścić Antosia do łazienki jak się myję czy przebieram, a on chce siku uśmiech specjalnie go nie zapraszam, po domu nago nie biegamy, ale bez przesady uśmiech Albo w przebieralni na basenie, mam Antosia zostawić pod drzwiami jak się przebieram?Very Happy


Nie no, ja też nie wyobrażam sobie nie wpuścić do łazienki dziecka jak chce mu się sikać lub jak jesteśmy poza domem, np na basenie. Przecież nie wyślę dziecka (jakbym miała syna) do męskiej szatni. Chodzi o to, żeby dziecko wiedziało, że jak nie ma potrzeby to do łazienki nie wchodzi, jak ktoś z niej korzysta. Jestem pewna, że drugi rodzic spokojnie mógłby zająć się pociechą, jak pierwszy bierze kąpiel.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie 2 Lut 2014, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marta_ges napisał:
Ale nie wyobrażam sobie żeby nie wpuścić Antosia do łazienki jak się myję czy przebieram, a on chce siku uśmiech

To byłoby barbarzyństwo kazać maluchowi czekać Wink
Z tym niezakładaniem majteczek na plaży chyba chodzi o to, żeby dzieci nie chodziły w mokrej bieliźnie, bo wiadomo, że się zamoczą w morzu czy jeziorze. Ale chyba wolałabym tych majtek wziąć i z 5 par niż żeby dziecko chodziło gołe. Tak jak pisałam - głównie bym się bała, że się odparzy, poza tym piach w miejscach intymnych to chyba nie jest dobry pomysł Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Pon 3 Lut 2014, 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż mnie swędzi na samą myśl Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Wto 11 Lut 2014, 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gołym dzieciaczkom na plaży tez mówię stanowcze nie. Przede wszystkim z racji tego co teraz na tym świecie się dzieje, jak ktoś tu dobrze napisał, nie chciałabym, żeby moje gołe dziecko podniecało jakiegoś zboka. Mad Mad Mad

Mani_ani napisał:
Podobnie jak karmienie piersią np. wśród gości, kiedy jest możliwość udania się w ustronne miejsce. Oprócz tego, że kobieta jest matką, jest także kobietą, a piersi oprócz tej funkcji przydatnej małemu dziecku, są również elementem seksualnym ,erotycznym - po co więc wystawiać się z piersiami na widok publiczny?

Popieram. Szlag mnie trafiał, jak siostrzyczka mojego męża, swego czasu przy niedzilnym obiedzie, przy stole, wyciągała cyca i karmiła syna, gdzie spokojnie mogła to zrobić w innych pomieszczeniach... Wręcz miałam wrażenie, że sprawia jej to satysfakcję, że wszyscy się na to patrzą, rodzice, jej bracia, ja, przyjaciel brata. Chore jak dla mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Pon 19 Maj 2014, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej normalna kobieta idzie w zaciszne miejsce karmić dziecko. Chyba, że nie ma możliwości - to wtedy i tak przecież nie wywala całego cyca na wierzch.
Ogólnie - jak nie ma wyjścia to nie ma - i jestem przeciwniczką wpychania kobiet karmiących do toalet czy coś - sama bym w kiblu nie chciała jeść, ale jak jest możliwość się odosobnić - to lepiej tak - większy komfort.


Co do nagości zarówno w naszym domu jak i domu moich rodziców nagość jest traktowana naturalnie.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!


Ostatnio zmieniony przez pearl.jamka dnia Pon 19 Maj 2014, 18:50, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 19 Maj 2014, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laura, mam to samo z tym karmieniem piersią- mamy taką znajomą, teraz już mają trzecie dziecko... zawsze jak naz zapraszali, często przy stole siedziało np 8 -10 dorosłych osób- dziewczyna wywalała wszystko na wierzch i zaczynała przy tym stole karmić.....

Ani ja, ani P nigdy nie wiedzieliśmy, gdzie podziać oczy, ręce- kurde, normalnie dalej rozmawiać, udawać, że nie widzimy...pytajnik

JA wszystko rozumiem, ale kurde- naprawdę dorosła kobieta NIE wstydzi się wywalania własnej piersi, która nie jest butelką, tylko kurcze intymną częściąą ciała mimo wszystko. Miałam identyczne wrażenie, żę sprawia jej to jakąś chorą satysfakcję. Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group