Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nowy rozdział Nory :)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nora
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 240

PostWysłany: Pią 16 Maj 2014, 20:53    Temat postu: Nowy rozdział Nory :) Odpowiedz z cytatem

To już tydzień. Szkoda, że ten dzień już za nami. Było cudownie, pięknie i niezapomnianie.
Niestety dzień zaczął się pechowo, bo jadąc rano do fryzjera samochodem, miałam stłuczkę i rozwaliłam cały tył samochodu, pogoda też nie była za ciekawa. Całe niebo było pokryte chmurami. Ale później było już tylko lepiej. Od momentu gdy wyszliśmy z domu zaczęło się rozpogadzać. Fryzura dokładnie taka jak chciałam, makijaż zachwycający, a bukietu piękniejszego nie mogłam sobie wymarzyć.
Mój K. przyjechał do mnie z rodzicami 2 godziny przed ślubem. W domu była straszna nerwówka, bo było dużo ludzi i każdy czegoś szukał, czekał na swoją kolej do łazienki i dopiero wtedy zaczęłam się stresować.
Przeszło mi dopiero w kościele, gdy już razem staliśmy i czekaliśmy, aż ksiądz do nas podejdzie. Cały stres nagle minął i byliśmy tylko my uśmiech. Do ołtarza szliśmy przy Arii na strunie G granej na skrzypcach. Mój chrześniak niósł obrączki i był bardzo przejęty. Przysięgę mówiliśmy patrząc sobie w oczy i byłam bardzo szczęśliwa. Cały czas czułam, że K. jest obok. Przy Marszu Mendelsona wychodziliśmy z kościoła, a znajomi obsypali nas grosikami.
Na sali zostaliśmy powitanie chlebem i solą. Wszyscy się dobrze bawili i byli zadowoleni. Barmani i DJ spisali się w 100%, po godz. 2 pojawiło się zmęczenie, ale daliśmy radę. Spaliśmy w pięknym pokoju dla nowożeńców, jednak tylko 2 godziny.
Mimo, że jesteśmy razem już 10 lat, myślałam, że ślub nic między nami nie zmieni, że to tylko formalność, ale nie wiedziałam, że tak bardzo będę się myliła. Jest cudownie i był to najpiękniejszy dzień i najpiękniejsza noc w moim życiu. Ślub jest dopełnieniem naszego związku uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pią 16 Maj 2014, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje Noro! uśmiech Szczęścia na Nowej Drodze Życia! uśmiech Świadomość, że jest się już na zawsze razem i że związek jest pobłogosławiony jest na pewno wspaniała uśmiech Pochwalisz się zdjęciami? uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nora
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 240

PostWysłany: Pią 16 Maj 2014, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na zdjęcia od fotografa jeszcze czekamy i pewnie to trochę potrwa smutny, jak dostaniemy od razu się pochwalę uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Sob 17 Maj 2014, 9:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdecznie gratuluję uśmiech
Wszystkiego dobrego na Nowej drodze a przede wszystkim dużo dużo miłości uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malenka00
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 615
Skąd: OH

PostWysłany: Sob 17 Maj 2014, 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia. Czekamy z niecierpliwością na zdjęcia Very Happy

Ps. Co Wy jakąs nową tradycję z tymi stłuczkami wprowadzacie?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia11889
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 881

PostWysłany: Sob 17 Maj 2014, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego dobrego na Nowej Drodze Życia uśmiech Czekamy na zdjęcia Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
velvet88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 737
Skąd: MMz

PostWysłany: Sob 17 Maj 2014, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje i wszystkiego co najlepsze na nowej drodze uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaja_85
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 2188
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sob 17 Maj 2014, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje! Duuużo miłości życzę Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Sob 17 Maj 2014, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję uśmiech szczęścia i miłości na Nowej Drodze uśmiechwykrzyknik
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Sob 17 Maj 2014, 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje wykrzyknik! dużo szczęścia,miłości i wielu wielu kolejnych wspólnych dziesięcioleci uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group