Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Apart - co o tym sądzicie?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czerwony kotek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 567
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Sob 3 Maj 2014, 9:00    Temat postu: Apart - co o tym sądzicie? Odpowiedz z cytatem

My mamy obrączki z tej firmy, wyszło najtaniej ze wszystkich 3 obskoczonych punktów w Zielonej Górze. Mamy w próbie 333; czekaliśmy na nie dość krótko. Wybór był spory...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Sob 3 Maj 2014, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pierwszym odruchu zamknęłam temat, bo byłam pewna, że o Aparcie było milion tematów, ale okazuje się, że jest multum innych firm/sklepów, a Apartu nie mam.
Ale oby to nie był od razu martwy temat...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Sob 3 Maj 2014, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądaliśmy obrączki z Apartu, jeden model bardzo nam się podobał, ale okazało się, że to co przymierzamy to są metale, a prawdziwa obrączka będzie wyglądać jak na obrazku w katalogu. Dla mnie sporym minusem był brak możliwości zmniejszenia jeśli obrączka posiada kamyk. Nie wiem czy mi się to kiedyś w życiu przyda, ale warto mieć taką opcję uśmiech
Nie pozwalają na modyfikacje jak jest, tak ma być i już.

Jeśli Wam wyszło najtaniej ze wszystkim no to się mogło opłacać, masz obrączkę bez kamienia, więc też nie dotyczy Cię zmiana rozmiaru. U nas patrząc wychodzi drożej niż w innych firmach, bo bardziej ceni się za markę. Taka jest moja opinia.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sob 3 Maj 2014, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja siostra kupowała w Aparcie i jej zmniejszyli, mimo że ma kamyk..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Sob 3 Maj 2014, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z Apartu mam pierscionek zareczynowy i obraczki.
Nie moge narzekac. Swietna obsluga, oryginalne wzory obraczek tez nas skusily. Zwlaszcza ze wszedzie odradzano nam obraczek z bialego i zoltego zlota. Z apartu mamy za to z trzech kolorow. Moze nie jest to tania firma, ale jak dla mnie solidna.
Posiadam tez od nich pierscionki i kolczyki, maz zakupil tam zegarek ( ja zreszta tez mam to w planach) oczko

Lubie te firme uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Sob 3 Maj 2014, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z Apartu mam pierscionek zareczynowy i obraczki.
Nie moge narzekac. Swietna obsluga, oryginalne wzory obraczek tez nas skusily. Zwlaszcza ze wszedzie odradzano nam obraczek z bialego i zoltego zlota. Z apartu mamy za to z trzech kolorow. Moze nie jest to tania firma, ale jak dla mnie solidna.
Posiadam tez od nich pierscionki i kolczyki, maz zakupil tam zegarek ( ja zreszta tez mam to w planach) oczko

Lubie te firme uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sob 3 Maj 2014, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam od nich pierścionek zaręczynowy i biżuterię ślubną. Co do biżuterii, mają wg mnie bardzo ładne, niepotykane wzory, świetną jakość wykonania, polecam tę firmę oczko Pierścionek mam od ponad 3 lat, jest już porysowany, ale moja siostra też ma pierścionek z białego złota, a innej firmy i w ciągu pierwszego miesiąca zaczęły powstawać rysy - widać ten typ tak ma oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Sob 3 Maj 2014, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy obrączki z Apartu, ja mam parę innej biżuterii od nich i jestem zadowolona. Aczkolwiek cenią się i są jedną z droższych sieciówek na rynku.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sob 3 Maj 2014, 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pearl.jamka napisał:
Aczkolwiek cenią się i są jedną z droższych sieciówek na rynku.


To niestety prawda, z ciężkim sercem wydałam kasę na biżuterię ślubną (moim zdaniem cena nieadekwatna do tego, ile bym dała za te wyroby), jednak dopracowanie w ich wyrobach, niepowtarzalność wzorów i zdobyte zaufanie spowodowało, że zdecydowałam się ponownie wybrać APART.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Nie 4 Maj 2014, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam zaręczynowy z APARTU i jestem zadowolona, obrączek nie braliśmy bo nie było możliwości abyśmy mieli różne szerokości
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 1 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group