Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Biżuteria ślubna II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 37, 38, 39  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Monia27
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Kwi 2014
Posty: 14

PostWysłany: Wto 29 Kwi 2014, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz, ja zamówiłam sobie to w internecie uśmiech i może masz rację, do sukienki w stylu vintage jak Twoja po Babci pewnie będzie pieknie pasować choć do mojej "nowoczesnej" tez słodko wygląda lol
Ja kupiłam w sklepie ChocoJewelry , spróbuję Ci podać nazwę sklepu http://www.chocojewelry.com/
mam nadzieję że pomoglam:)
a co do jakosci- zupełnie bez zastrzezeń i nawet błyskawicznie mi ją wysłali
_________________
Narzeczona od 1 sierpnia 2013
Szczęśliwa ŻONA wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik! <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joasia87
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Sie 2012
Posty: 139
Skąd: Konin

PostWysłany: Wto 29 Kwi 2014, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://allegro.pl/bizuteria-slubna-komplet-slubny-krysztalki-ab-i4124517216.html

a co myśliie o tym?pytajnik
_________________
Budyniek

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Wto 29 Kwi 2014, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie moja bajka, ale grunt, żeby się Tobie podobały. uśmiech
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta325
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Maj 2014
Posty: 5

PostWysłany: Nie 11 Maj 2014, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, a może któraś z Was zamawiała ten komplet - http://www.chocojewelry.com/bizuteria-slubna-i-wieczorowa/41-bizuteria-slubna-komplet.html? Jest świetny, podoba mi się bardzo! Jak z jakością?

Ostatnio zmieniony przez marta325 dnia Sro 21 Maj 2014, 4:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paulinas
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Wrz 2013
Posty: 61
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 13 Maj 2014, 8:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marta325 napisał:
Dziewczyny, a może któraś z Was zamawiała na tej stronie biżuterię - http://www.chocojewelry.com/? Bo spodobał mi się jeden komplet i zastanawiam się czy warto zamówić, jak z jakością wykonania?


Zamawiałam grzebień ślubny do włosów. Bardzo dobrze wykonany, w dobrej cenie, szybka przesyłka. Jak najbardziej polecam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka090
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Maj 2014
Posty: 4

PostWysłany: Sob 24 Maj 2014, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@marta325 - ja zamawiałam ten komplet. uśmiech naprawdę na żywo prezentuje się super, i jest porządnie wykonany. uśmiech tyle pytań o biżuterię jak go założyłam to nie słyszałam już dawno. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Czw 29 Maj 2014, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny czy któraś z Was zamawiała biżuterię (kolczyki) z firmy Novia Blanca? Jaką macie opinię? Czy orientujecie się czy mają sklep stacjonarny, w którym by można było przymierzyć ich wyroby??

Zastanawiam się nad zamianą moich kolczyków ślubnych na jedne z tych dwóch - czy widziałyście je na żywo ?

1)

2.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Czw 29 Maj 2014, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani, a czemu chcesz zmienić kolczyki pytajnik Co z tamtymi nie tak pytajnik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Czw 29 Maj 2014, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są zbyt krótkie, nikną przy mojej twarzy - gdybym tylko ja tak stwierdziła, to uznałabym to za moje widzimisię, ale moja Mama przeciwniczka długich kolczyków również przyznała mi rację, dlatego chcę zobaczyć te. Jak byłam po pierwszym próbnym makijażu, założyłam kolczyki, welon i pokazałam się - wtedy doszłyśmy do takiego wniosku. Stwierdziłam, że kupię obie pary i odeślę jedne z nich bądź jeśli żadne mi nie przypasują to obie pary. Napisałam do nich - ich wyroby są jedynie w sklepie w Tarnowie, miałam nadzieję, że w Warszawie, to w wakacje bym się do nich przejechała, ale jestem zmuszona zamówić przez internet oczko

Dostałam zdjęcie jednej z tyh dwóch par - to te po prawej - podobają mi się, zobaczymy jak na żywo uśmiech

Moje ślubne mają 2,3 cm, Jedne z tych 4,5 cm, drugie 5,5 cm, więc różnica jest znaczna uśmiech


_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Czw 29 Maj 2014, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak zrób, ja sama specjalnie kupowałam przez internet, żeby odesłać. W sumie nie spodziewałam się, że do mojej sukienki tak trudno dobrać kolczyki, ale też w końcu znalazłam uśmiech
Bardziej podobają mi się te drugie. Te które są pokazane na zdjęciu, wyglądają nieco masywnie, ale sprawdź i zobacz - tak będzie najlepiej. Ja ze swoimi poszłam do salonu i przymierzyłam bezpośrednio do sukienki uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 37, 38, 39  Następny
Strona 23 z 39

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group