Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Organizacja wesela na odleglosc
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Staviori_pl
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 46

PostWysłany: Czw 13 Mar 2014, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas w rożnie był taki przypadek,kiedy to strona Pana Młodego mieszkala we Francji,wiec musieliśmy zorganizować im transport z lotniska na salę weselna- wszystko w ten sam dzień,plus oczywiście nocleg. Inaczej sobie tego nie wyobrażam,wiadomo ze był to spory wydatek ale nie ma innego wyjścia aby dobrze rozplanować to pod względem logistycznym.
_________________
www.staviori.pl - biżuteria ekskluzywna, diamenty, pierścionki zaręczynowe, obrączki, złoto, srebro, perły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LadyJ89
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Kwi 2014
Posty: 17
Skąd: UK

PostWysłany: Sro 9 Kwi 2014, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My oboje mieszkamy w UK a slub bedzie w Polsce, juz sie boje tych przygotowan na odleglosc ale za to jak bedzie fajnie miec wesele w Polsce uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malenka00
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 615
Skąd: OH

PostWysłany: Sro 9 Kwi 2014, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LadyJ89 napisał:
My oboje mieszkamy w UK a slub bedzie w Polsce, juz sie boje tych przygotowan na odleglosc ale za to jak bedzie fajnie miec wesele w Polsce uśmiech


To ja właśnie jestem w tej sytuacji.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magma84
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Mar 2014
Posty: 11

PostWysłany: Sob 19 Kwi 2014, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my chcemy sie hajtac za 2 lata, ale juz teraz pojedziemy zobaczyc sale (jedna, ktora sobie upatrzylam), bo jestesmy w moich rejonach raz w roku..
moze spotkamy sie z konsultantem slubnym oczko zobaczymy co maja do zaoferowania, bo jednak na prawde bedzie trudno to zorganizowac mieszkajac tak daleko

teraz musialabym tez skoczyc do urzedu zeby zapytac jak dokladnie jest ze slubem z obcokrajowcem, tym bardziej, ze zadne z nas nie jest w Polsce zameldowane

chce tez dopytac o slub poza urzedem
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monia27
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Kwi 2014
Posty: 14

PostWysłany: Sob 26 Kwi 2014, 15:19    Temat postu: Konsultanmt ślubny Odpowiedz z cytatem

No właśnie... sama jestem w podobnej sytuacji i o konsultancie też pomyślałam. Mam już umówione spotkanie bo nie chcę niepotrzebnego stresu że o czymś w ostatniej chwili zapomnę , a taki konsultant powinien to ogarnąć
Bo ja też z odległości organizuję bo mieszkamy obecnie w Warszawie a ślub będzie w Łodzi
_________________
Narzeczona od 1 sierpnia 2013
Szczęśliwa ŻONA wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik! <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jumapili
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Paź 2013
Posty: 2
Skąd: DORTMUND

PostWysłany: Pon 5 Maj 2014, 10:28    Temat postu: organizacja na odleglosc Odpowiedz z cytatem

Hej Dziewczyny,

ja mieszkam w Niemczech (jestem z Warszawy) , moj maz jest Niemcem i bedziemy brac koscielny 23.08. 2014 w Polsce. Slub i wesele bedzie ok 70 km od Warszawy. Mamy 40 gosci z zagranicy i 35 z Polski ( rozinka nie wypalila )
Wszystko organizowlam sama Smile sale znalazlam w internecie ( ale wiedzilam mniej wiecej w jakim stylu chce) obejrzelismy jak bylismy na Swieta Bozego Narodzenia, reszta poszla juz jak z platka Smile zespol znalam jeszcze z czasow pubowych, suknia sie szyje u krawcowej, fotografem jest siostra kolezanki, kamerzysta z inetrenetu i tow szystko. a no i kwiaty. Tez znalazlam w necie. Tort tez Smile

Myle ze wynajecie konsultantki ulatwi wiele rzeczy i moze koszty beda bardziej po kontrola i nie beda sie snic koszmary slubne:-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaszubsonkrzys
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Sty 2022
Posty: 3

PostWysłany: Pon 31 Sty 2022, 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra restauracja Warszawa z jedzeniem wege Polecam LeCedre
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 488

PostWysłany: Sro 2 Lut 2022, 10:58    Temat postu: młyn Odpowiedz z cytatem

Akurat my swoje wesele organizowaliśmy w Czarcim Młynie w Będzinie. Powiem wam, że całe wesele było po prostu wspaniałe, bawiliśmy się bardzo dobrze, obsługa zadbała o każdy detal. Posiłki również były smaczne, dobrze doprawione
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arlettena
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Cze 2019
Posty: 230

PostWysłany: Sro 2 Lut 2022, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ślub 30.07.22r.
Zaklepane:
-data w kościele
-sala
-fotograf i kamerzysta
-dekoratorka
-grajki
-obrączki
-suknia ślubna
-makijazystka
-fryzjerka
-wódka
-w trakcie załatwiania oprawa ślubna

Jeśli chodzi o wódkę na wesele to zamawialiśmy tutaj http://www.alkoparty.pl/wodki W hurtowni alkoholu Najtańsza opcja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arlett
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Gru 2021
Posty: 60

PostWysłany: Wto 22 Lut 2022, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niedawno szukałam firmy, której domeną jest przewóz osób we Wrocławiu. Polecono mi tą firmę https://www.vippodroze.pl/ i muszę powiedzieć, że to był strzał w dziesiątkę! Firma jest bardzo profesjonalna, ma świetną ofertę i doświadczonych kierowcow. Koszty wynajmu busa czy autokaru wcale nie są wysokie,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group