Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Mamusiowe pogaduszki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 185, 186, 187  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Pią 18 Kwi 2014, 8:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja Lena tak śpi, do 5, a potem jeszcze do 8, czasami 9. uśmiech Ponoć 5h spania w nocy to przespana noc dla dziecka uśmiech Cieszę się, że Lena śpi non stop 10h język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaja_85
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 2188
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pią 18 Kwi 2014, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

natalia_w napisał:
gaja_85 napisał:
Aha, czyli mam rozumieć, że jak budzi się raz ok. 5 to mam się cieszyć? lol

A to dla Ciebie nie jest przespana noc? lol

Przespana to by była od 22 do 9 język Ale ja po ciąży to się strasznym śpiochem zrobiłam lol A tak na poważnie to jak czytam wypowiedzi mamusiek, które wstają po kilka razy na karmienie, śmiem trwiedzić, że do 5 jest przespana noc oczko
Lusilla napisał:
Pobudka raz o 5 to jest luksus, tym bardziej ze potem chyba jeszcze idzie spac? Smile

Tak, wszamie butle i śpi do 8:30-9:00 uśmiech Czasem zdarzy się, że przed karmieniem wstaję do niego z 2-3 razy, załaduję smoka i śpi dalej (ale to tak ostatnio się dzieje, chyba katarek w nocy go drażni).
Aaa, zapomniałam napisać o jednej ważnej rzeczy: mój dzieć idzie spać dosyć późno bo ok. 22-22:30, a chwilę wcześniej się kąpiemy. Więc nie sypia ogółem baaardzo długo Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 18 Kwi 2014, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam wrażenie, że dla mojego dziecka nie ma znaczenia, o której idzie spać, bo i tak budzi się zawsze ok 1 a później 4-5.
Ale podobno czym wcześniej maluch idzie spać tym dłużej śpi.
Ciesz się, że dziecko Ci idzie później spać jeszcze, są takie dla których 5 rano to początek dnia język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Pią 18 Kwi 2014, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My kąpiemy Miśka o 20 język Co do spania już się nie wypowiadam uśmiech Dziś odpukać było w miarę, budził się tylko do jedzenia, nie ględził i spał do 5 język W łóżku udało mi się go przetrzymać do 5:30, a potem wywaliłam ich obydwu (Misia i tatę) z sypialni, żebym dospała chociaż godzinę język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Pią 18 Kwi 2014, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mojemu się już trzy razy udało przespac prawie 5 godzin za jednym zamachem. Zwykle w nocy budzi się co 3 godziny na jedzenie. Ale przewijanie, jedzenie plus usypianie to minimum 1,5godziny wyjęte z nocy...

Wczoraj nie spał prawie w ogóle przez dzień, na wieczór histeria po odłożeniu do łóżeczka - spał jak był odkładany i momentalnie się budził i w płacz od razu. Na rękach albo na brzuchu u mnie cisza i twardy sen. W końcu umordowany dał się do wózka odłożyc i tam dziś spał oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaja_85
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 2188
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pią 18 Kwi 2014, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postanowiłam zrobić dziś eksperyment i położyć Małego ok. 20.
Zobaczymy co z tego wydzie i ile razy będę wstawać w nocy język

Boniuuu, jak ja bym chciała, że Kubuś spał tak, jak Lenka atiny Rolling Eyes
(swoją drogą - co Ty Jej dodajesz na noc do mleka? Twisted Evil )
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią 18 Kwi 2014, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale zasypiania wcześnie trzeba uczyć od początku. Jak raz go położyć o 20 to nie licz że od razu Ci noc prześpi do 9 rano. Poza tym wydaje mi się, ze dla malutkiego dziecka godz. 22.30 to stanowczo za późno na spanie. Kolejna sprawa, człowiek nie ma nawet chwili odpoczynku dla siebie. Moje dzieciaki chodzą spać prawie, że razem. Diana do 20.30-21 to już śpi. ja wtedy mam czas dla siebie, męża, czy pracy.
Moja jest kąpana o 19.45. O 20, max 20.30 już śpi. Na karmienie przebudza się dopiero o 6 rano i potem śpi znowu do 9.
Dziecko lubi jak robi się coś według ustalonego planu, wtedy czuje się bezpieczne i zrelaksowane. Jak są dni, że jej nie kąpię, położę później spać, to najczęściej budzi się w nocy po kilka razy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
esc0011
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sty 2013
Posty: 855
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 18 Kwi 2014, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Milcię kąpię ok.20.00 (zależy to od tego czy wstanie mi sama na tą kąpiel czy muszę ją budzić bo zasypia mi ok 18.30 i śpi do 20.00 lub przed 20 wstaje).
Po kąpieli butla i odkładam ją do łóżeczka. Już "nauczyła" się, że po kąpieli i butli idzie spać. Tak śpi do 3-4.00 nad ranem. Po tym butla (i jak się rozbudzi do piszczy, mówi, przekręca się i wydaje najdziwniejsze dźwięki i to trwa do godzinki) A jak nie rozbudzi się to po butelce idzie dalej spać i tak do ok.8.00.

Dla mnie to i tak mega przespana noc, ponieważ jak była młodsza to wstawałam jak w zegarku 23.00, 01.00, 3.00 i 5.00
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Pią 18 Kwi 2014, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Lenę muszę wykąpać po 18tej. Przed 19 flacha i o 19 do łóżeczka i sama zasypia. Jak się spóźnię, to marudzi. I śpi jednym ciągiem do 5 rano... Very Happy Jestem prze szczęśliwa. Ma to po rodzicach uśmiech
Gaja ja nic jej nie dodaję na noc język 150ml mleka i dobranoc. Lena je 5 razy dziennie po 150ml. Co drugi dzień kaszkę 1x. Między posiłkami po kilka łyżeczek słoiczków. I oczywiście dużo wody. Tyle. Z kleiku zrezygnowałam. Kupiłam teraz ryżowy, żeby obiadki małej robić, ale do flachy już nie dodaję.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Czw 24 Kwi 2014, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiłam dzisiaj inhalator, Lena od wczoraj ma zatkany nos. Czy sól fizjologiczną rozpuszczam w wodzie, czy tylko wlewam ampułkę?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 185, 186, 187  Następny
Strona 53 z 187

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group