Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Moje zaręczyny:)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 82, 83, 84  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcysia
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Kwi 2014
Posty: 9
Skąd: Płock

PostWysłany: Wto 8 Kwi 2014, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laurka161, super historia x)

U mnie wyglądało to tak. W 2010r zaczelismy planowanie slubu. Z (obecnie) mezem znalismy sie juz od 8 lat. Zastanawialam sie kiedy i jak mi sie oswiadczy. Mąż nie należy do osob romantycznych, wiec nie spodziewalam sie jakiś wielkich uniesień. Odwiedzałam z siostrą wszystkie sklepy z bizuteria. Miala mu dyskretnie podpowiedziec co jest w moim guscie. W wakacje zaplanowaliśmy wyjazd do Londynu. Po ciuchu wyobrażałam sobie jak klęka przede mna na London Eye z pieknym pierscionkiem. Wmawiałam sobie, że to musi nastąpić właśnie wtedy, bo czasu było coraz mniej oczko Na tydzień przed wyjazdem siostra podrzuciła mnie do domu z pracy. Zostawiła mnie pod blokiem i powiedziała, że musi jechać do paru sklepów. Wchodząc do domu niczego szczególnego sie nie spodziewałam. Otworzyłam normalnie zamki i zamurowało mnie. Ujrzałam ścieżkę ze świec i płatków róż. W głębi pokoju, w półmrok ujrzałam postać. To był On. Ubrany w garnitur otwierał szampana. Podszedł do mnie i uklęknął zadając pytanie "Czy wyjdziesz za mnie?" Nie byłam nawet w stanie cokolwiek odpowiedzieć. Nie spodziewałam się, że jest zdolny do takiego romantyzmu wesoły
Dzisiaj Tworzymy szczęśliwą rodzinkę z rocznym chłopczykiem uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jania89
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Kwi 2014
Posty: 4

PostWysłany: Nie 13 Kwi 2014, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje zaręczyny były również nie spodziewane. W ogóle się nie spodziewałam. Wyją pierścionek nad morzem. Uśmiechnął się i już wiedziałam że to ten dzień. Zgodziłam się i cała drżałam i płakałam:)
_________________
Kamerzysta na wesele http://www.videomarco.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcysia
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Kwi 2014
Posty: 9
Skąd: Płock

PostWysłany: Czw 24 Kwi 2014, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaje, że jezeli chodzi o zaręczyny to nie ma znaczenia czy się tego spodziewamy czy nie. Zawsze jest to chwila wzruszająca i romantyczna uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pandora1
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Maj 2014
Posty: 13

PostWysłany: Wto 20 Maj 2014, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie lepsze takie zaręczyny, niż oklepana kolacja w restauracji uśmiech Super przygoda, będzie co wspominać i to się liczy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wirginiamalek
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Mar 2014
Posty: 39

PostWysłany: Wto 3 Cze 2014, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

margo17 napisał:
Ja się trochę zaczęłam domyślać, ale tylko trochę oczko Bo byliśmy już parą blisko 3 lata i pojawiały się jakieś rozmowy na przyszłość. W dniu naszej trzeciej rocznicy mieliśmy egzamin na studiach. Poznaliśmy się właśnie na jednym kierunku, na uczelni więc razem studiowaliśmy. Więc oczywiście przygotowania były pod egzamin, garnitur, krawat, elegancie buty itp. W samochodzie MÓJ był zdenerwowany i jeszcze przeglądał notatki. Weszliśmy na salę, godzinkę zajęło nam napisanie egzaminu i mieliśmy po nim iść na rocznicową kolację do restauracji, ale jak się okazało nie tak od razu. Pod uczelnią w samochodzie czekał tata mojego chłopaka. MÓJ podszedł do bagażnika i wyjął z niego przepiękny bukiet różowych tulipanów, połączonych z różami, goździkami, no po prostu cudo! Dostałam je oczywiście rocznicowo i poszliśmy na spacer. Oboje studiowaliśmy w Lublinie i bardzo to miasto jest bardzo bliskie naszemu sercu. Podczas spaceru MÓJ poprosił bym zamknęła oczy i powolutku gdzieś mnie prowadził, weszliśmy do jakiegoś budynku. Stałam z zamkniętymi oczami, aż pozwolił mi je otworzyć. Byliśmy w holu Teatru Osterwy w Lublinie. Teatru, do którego poszliśmy na pierwszą randkę. W holu nie było zupełnie nikogo. Akurat tego dnia nie grano żadnego spektaklu. MÓJ uklęknął przede mną i powiedział: "W teatrze wszystko się zaczęło i tutaj pytam się Ciebie, czy zostaniesz moją żoną". Mnie zamurowało, a że jestem osobą baaardzo emocjonalną, to oczywiście przez łzy totalnego szczęścia wyszeptałam tak. Ucałowałam narzeczonego, założyłam pierścionek i nagle w holu rozległy się samotne brawa. Okazało się, że nie byliśmy sami. Za filarem stał ochroniarz, który bił nam brawo i głośno krzyczał "brawo!" Tak wyglądały same zaręczyny. Dla mnie totalne zaskoczenie, bo nie spodziewałam się, że dostanę wymarzony pierścionek, w teatrze, w którym naprawdę wszystko się dla nas zaczęło.



Cudowne zaręczyny, normalnie jak z bajki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wirginiamalek
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Mar 2014
Posty: 39

PostWysłany: Wto 3 Cze 2014, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

natalis napisał:
Moje zaręczny były klasyczne, bukiet róż, butelka wina, my sami w moim domu uśmiech. A rodziców nie pytaliśmy sie o zgodę oczko


też chciałabym takie zaręczyny gdzie jesteśmy sami a nie przy rodzicach. Dla mnie to bardzo prywatna chwila i mam nadzieje że tak właśnie będzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
belcia
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Cze 2014
Posty: 10

PostWysłany: Wto 3 Cze 2014, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

He he gratuluje. chłopak idealny na mężąuśmiech
_________________
Dekoracje do domu http://amdecor.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosiaczekroza
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Cze 2014
Posty: 7

PostWysłany: Czw 5 Cze 2014, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajnie wyszly te zaręczyny. Moje były zwyczajne ale i tak się rozpłakałam:)
_________________
Coaching Polska http://coachingtrojmiasto.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agatka.kruk
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lip 2014
Posty: 170

PostWysłany: Czw 24 Lip 2014, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój, (jako że wielkim romantykiem nie jest i po mimo moich wielu aluzji niewiele do niego dotarło) żeby się oświadczyć zabrał mnie wieczorem na skarpę wiślaną - częste miejsce naszych wędrówek, kiedy jesteśmy u jego rodziców - noc, u naszych stóp rozświetlone miasto, ogólnie tak jakoś nastrojowo. Stanął za mną, kazał zamknąć oczy a później się odwrócić i otworzyć oczy. Zobaczyłam go klęczącego z małym pudełeczkiem w dłoni i pytaniem czy zostanę jego żoną. W tym momencie wszystko przestało się liczyć - to że zimno, że pada deszcz, że obok jacyś ludzie siedzą w samochodzie i się patrzą. Nic się nie liczyło tylko ON. Może nie było w tym wielkiej finezji i romantyzmu, ale zaskoczenie 100%.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malenka00
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 615
Skąd: OH

PostWysłany: Czw 24 Lip 2014, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My właściwie niecałe 2 tygodnie temu zapoznaliśmy moich rodziców z mamą D. Wiem, że to jest dość późno (2,5 miesiąca przed ślubem), ale jednak nie było innej możliwości wcześniej - my za granicą, a nasze miejscowości oddalone od siebie 590km, jednak oboje się cieszymy jak łatwo udało im się dogadać i to nie tylko z mamą D., ale także z większością jego rodziny. Strach pomyśleć, co to będzie na weselu, jeśli na grillu zapoznawczym dziadek D. stwierdził, że już jest takie małe wesele.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 82, 83, 84  Następny
Strona 68 z 84

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group