Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Proszę o opinie na temat zamku Grodziec w woj. D. Śląskim.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Antyneutrino
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Paź 2012
Posty: 33
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 22 Paź 2012, 15:35    Temat postu: Proszę o opinie na temat zamku Grodziec w woj. D. Śląskim. Odpowiedz z cytatem

Witam was wszystkich serdecznie uśmiech

Właśnie znalazłam ofertę na moje wymarzone wesele, blisko miejsca zamieszkania mojego lubego et cetera et cetera...
Jednak chciałabym się dowiedzieć, czy jest tu może ktoś, kto był w tamtym miejscu, nawet nie z okazji wesela, tylko po prostu, turystycznie.
Kojarzy ktoś ten zamek? Może mi napisać na jego temat własną opinię? uśmiech Byłabym wdzięczna...
I prosiłabym o radę, czy powinnam teraz napisać maila do Kasztelana rządzącego w zamku, jeśli mój ślub odbędzie się za trzy lata?

Niestety jestem osobą, która ma olbrzymie poczucie winy, jeśli zwróci się do kogoś bezpośrednio i dowie się, że przeszkadza. Embarassed
_________________
Zaręczona od 17.XII.2011 roku. uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 23 Paź 2012, 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy widziałaś, ale jeszcze zanim napisałaś w tym wątku pytałam Cię o ten zamek, bo jak na średniowieczny klimat chyba nie ma lepszego miejsca w okolicy. Jeszcze gdyby trochę późniejsze czasy to Książ, ale to wydaje mi się oklepane. Nigdy na takiej imprezie w Grodźcu nie byłam, chyba tylko jakieś kiełbaski na ognisku z klasą..

Przeszkadza? Ludzie z tego żyją, nie możesz mieć poczucia winy, że pytasz o to co mają do zaproponowania. Trzy lata przed pewnie nic nie wskórasz, a oferta zmieni się 10 razy, ale maila z informacją z jakim wyprzedzeniem się orientować, jaka jest aktualna oferta bym napisała.. Teraz może nie pogoda na wycieczki, ale może na wiosnę warto przejechać się tam osobiście?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Antyneutrino
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Paź 2012
Posty: 33
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 24 Paź 2012, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 widziałam Twój post i właśnie dlatego pytam, bo może więcej osób zwróciłoby na moje pytanie uwagę uśmiech
Przyznam, że nawet przed planami na ślub, ale będąc już ze swoim mężczyzną, miałam jechać na wycieczkę do Grodźca, jednak przez to, że jego ojciec jest zapracowany, zawsze ciężko nam tam dotrzeć...
Z tego co widziałam, oferta nie jest zmieniana od 2009 roku, więc... No, mimo wszystko i tak nie chcę pytać o termin, tylko o takie dokładniejsze szczegóły uśmiech
_________________
Zaręczona od 17.XII.2011 roku. uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DanteTheWhite
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Kwi 2014
Posty: 1

PostWysłany: Sro 23 Kwi 2014, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, podbijam temat.
Chcemy zorganizować wesele na zamku Grodziec, i chciałem zapytać o wrażenia zarówno od strony pary młodej/ rodziców jak i uczestników zabawy. Czy warunki były dobre (np czy przeszkadzało położenie toalet, ich wygląd)? Czy jest coś o czym powinno się wiedzieć przy organizacji zabawy w tym miejscu, a co nie jest oczywiste?

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawel.mat33
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Maj 2014
Posty: 2

PostWysłany: Wto 6 Maj 2014, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo polecam to miejsce jest tam wspaniała atmosfera. Bardzo utkwiły mi w pamięci malownicze krajobrazy. Ten średniowieczny zamek jest idealny do zorganizowania wesela. Ze strony organizacyjnej nie było żadnych zastrzeżeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group