Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nietypowe zaręczyny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Wto 3 Gru 2013, 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie, bo sama chciałam się światu pochwalić moim szczęściem... hihi uśmiech

Ale i tak pomysł sympatyczny - jeśli ktoś gustuje w tym uśmiech
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ika_1985
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 5

PostWysłany: Pią 17 Sty 2014, 9:59    Temat postu: Re: Nietypowe zaręczyny Odpowiedz z cytatem

madziawrock napisał:
Witam
Ostatnio czytałam, że w Poznaniu chłopak oświadczył się dziewczynie w bardzo nietypowy sposób….. na telebimie w centrum miasta. Ja osobiście uważam, że to bardzo fajny pomysł i sama bym tak chciała ….. A wy pytajnik
Pomysł fajny, jednak ja bym chyba wolała w sposób tradycyjny ja on ta chwila intymności tylko dla nas, dopiero potem będzie czas na ogłaszanie wszystkim mojego/naszego szczęścia uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinianka
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Sty 2014
Posty: 4

PostWysłany: Czw 23 Sty 2014, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niesamowite są takie aranżowane zaręczyny, ale dla kogo one wtedy są, dla nas czy dla całej publiczności...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Staviori_pl
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 46

PostWysłany: Czw 20 Lut 2014, 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie to jest moim zdaniem ta wyraźna granica- czy robimy to dla ukochanej osoby i oświadczamy się jej,czy chcemy aby zaręczyny odbyły się z udziałem publiczności. Bardzo indywidualna kwestia i ciężko to ocenić. Moim skromnym zdaniem lepiej jest jeżeli takie zaręczyny odbędą się tylko we dwoje,wtedy milej się wspomina te chwile:)
_________________
www.staviori.pl - biżuteria ekskluzywna, diamenty, pierścionki zaręczynowe, obrączki, złoto, srebro, perły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalka8
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 16
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob 15 Mar 2014, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również uważam, że najlepsze są oświadczyny kameralne. Uczucia, które są pomiędzy nami, są czymś niezwykłym tylko dla naszej dwójki, nikt inny nie zrozumie tego tak, jak my. I to jest niezwykle wzruszające, nie do przeżywania z setką przypadkowych osób Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Staviori_pl
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 46

PostWysłany: Wto 15 Kwi 2014, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisze więcej: nie na pokaz i chyba właśnie to najbardziej się tutaj liczy. Ciesze się,że większość z nas ma podobne zdanie w tej kwestii,chociaż oczywiście na pewno są wśród nas takie osoby,które lubią się po prostu pochwalić swoim szczęściem i chcą aby uczestniczyło w tym wiecej osób jak np przechodnie patrzące w telebim:) .
_________________
www.staviori.pl - biżuteria ekskluzywna, diamenty, pierścionki zaręczynowe, obrączki, złoto, srebro, perły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasandra
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 1

PostWysłany: Sro 16 Kwi 2014, 8:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a Ja np. to się zastanawiam po co są te zaręczyny ;p lepiej wyskoczyc od razu z propozycją ślubu i życia wspólnego do końca dni oczko jak są zaręczyny to później takie oświadczyny to tylko oczywista oczywistośc. Mi chłopak kupił http://larissa.redcart.pl/p/7/542/y110-cena-szok-pasek-zlota-blacha-mirror-belt-hit-nowy-model--moda-i-uroda.html i nie oficjalne można powiedziec ,że jesteśmy jak zaręczeni ;p. No chyba że ze sobą para zerwie ;p

Ostatnio zmieniony przez kasandra dnia Sro 4 Cze 2014, 11:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nalka3
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 16

PostWysłany: Czw 17 Kwi 2014, 12:12    Temat postu: Zaręczyny na lotnisku Odpowiedz z cytatem

Do bez wątpienia nietypowych zaręczyn można zaliczyć oświadczyny na lotnisku. Ktoś ten pomysł już wykorzystał, zobaczcie.


http://agencjaslubow.blogspot.com/2013/10/oswiadczyny-na-lotnisku.html uśmiech uśmiech uśmiech Very Happy
_________________
Natalia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Czw 17 Kwi 2014, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje zaręczyny odbyły się na lotnisku uśmiech
Ale czy to takie nietypowe? uśmiech Każde na swój sposób są nietypowe uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group