Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pomarudźmy sobie... III
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 110, 111, 112 ... 328, 329, 330  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Wto 15 Kwi 2014, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pearl ja mam umowę do końca roku :/ zmniejszenie etatu z tego co się orientuję raczej nie wchodzi w grę.... Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Sro 16 Kwi 2014, 7:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paula_139 napisał:
Pearl ja mam umowę do końca roku :/ zmniejszenie etatu z tego co się orientuję raczej nie wchodzi w grę.... Rolling Eyes


To może lepiej poszukaj nowej pracy, z normalnymi godzinami pracy? Czym się zajmujesz?
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamika88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 920

PostWysłany: Sro 16 Kwi 2014, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pogoda za oknem w końcu piękna a ja muszę siedzieć w pracy... Do tego dalej boli mnie brzuch, nie cierpię 3 tygodnia cyklu Evil or Very Mad Chociaż w sumie do zeszłego nic mi nie było to od dwóch cykli już tydzień przed @ zaczynam odczuwać bóle brzucha, kręgosłupa i ogólnie nic mi się nie chce... Musiałam odstawić rowerek teraz - no bo jak go wyjąć z piwnicy po schodach jak brzuch boli a pogoda dzisiaj byłaby idealna na rower... Evil or Very Mad W pracy prawie leżę przy kompie bo jak nie mam lekko uniesionych nóg na półce pod biurkiem to mam wrażenie, że coś ze mnie wypada Evil or Very Mad Może jednak @ będzie w tym miesiącu wcześniej skoro już mi tak dokucza Evil or Very Mad A poza tym to już bym poszła do domu bo mam dość na dzisiaj użerania się z kierownikami, którzy "zapomnieli" uwzględnić mnie w wykonanej pracy i nie podzielili na mnie budżetu tylko przygarnęli go sobie... Evil or Very Mad Na szczęście dyrektor zadziałał i dostanę swoją dolę tylko niestety nie wiem czy uda się w tym miesiącu czy dopiero przy wypłacie w maju... Evil or Very Mad Przez takie sytuacje odechciewa się człowiekowi pracować... I przez tą sytuację dołożono mi dodatkowy obowiązek - żeby więcej się coś takiego nie powtórzyło mam wysyłać pod koniec miesiąca zestawienie należności całego działu żeby dyrektor mógł przypilnować kierowników aby o tym nie zapomnieli... W sumie przynajmniej teraz będę miała pewność, że zawsze moja dola zostanie uwzględniona bo nikt o niej nie zapomni Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Sro 16 Kwi 2014, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w dziale atmosfera tak gęsta, że można ją kroić nożem - nie wiem dlaczego. Może każda z nas ma turbo PMSa i to tak jakoś działa albo nie wiem. W każdym razie zamknęlam się z lapkiem w pokoiku, żeby nie siedziec w takiej atmosferze.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Sro 16 Kwi 2014, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak praca jest to źle,jak jej nie ma też jest źle i cóż zrobić? Paula skoro masz się źle czuć a mówisz że jeszcze dodatkowo mało zarabiasz to może poszukaj czegoś innego pytajnik chociaż z drugiej strony wiem jak jest ciężko też zrezygnowałam z tragicznej pracy ale trochę do kitu się czuję bo nie widać na horyzoncie innej smutny

Co do zazdrości ciążowej mam to samo... w piątek była u nas dalsza kuzynka męża z narzeczonym żeby zaprosić na ślub,ona ma tyle co skończone 20 lat,ślub zaplanowali już rok temu i dowiedziałam się że ona jest właśnie w 6 tygodniu ciąży i tak jakoś im zazdroszczę... Na razie stwierdziliśmy z mężem że nie będziemy się starać o dziecko,bo chcę znaleźć pracę ale z drugiej strony im później znajdę stałą pracę tym gorzej bo ciąża wtedy się odwlecze...Jak już coś złapię pasuje tak z rok popracować żeby mieć jakieś macierzyńskie a tak jak mówię nie widzę na razie żadnego światełka na jakąś pracę smutny W niedzielę rozmawialiśmy i powiedziałam P. że chciała bym na początku przyszłego roku zacząć starania,ale jak powiedzmy do czerwca/lipca dalej nic nie znajdę to chyba będę chciała zacząć wcześniej.

Dodatkowo dobija mnie pogoda,źle się czuję,wczoraj cały dzień tak mnie szczypały piersi że myślałam że zwariuję smutny Jakoś nie mam ochoty na te święta,pogoda do kitu,humor się pogarsza,jutro jadę do mamy bo ma urlop ale szczerze w ogóle nie mam na to ochoty bo będę musiała słuchać jaką to złą córką jestem bo nie przyjeżdżam i nie dzwonię... A i ludzie zaczęli mnie konkretnie irytować więc usunęłam konto na Facebooku,tzn usunie mi je całkowicie 28 kwietnia.

Wiem że może nie mam wielkich powodów do narzekania,dzięki Bogu mam dobrego męża,zdrowie i jestem szczęśliwa ale czasem trzeba z siebie pewne rzeczy wyrzucić Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamika88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 920

PostWysłany: Sro 16 Kwi 2014, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny współczuję Wam problemów w pracy... Ja ogólnie na swoją nie mogę narzekać ale przez kolegów dostałam tylko marną podstawę bez premii i teraz walczę o wyrównanie...

Dalej mi nie przeszło... Do tego zaczęło mnie telepać z zimna, boli mnie głowa i robi mi się niedobrze... Evil or Very Mad Znowu się jakieś choróbsko próbuje chyba przyplątać...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Sro 16 Kwi 2014, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lamika nie daj się chorobie pocieszacz a w pracy mam nadzieję że też Ci się ułoży
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Sro 16 Kwi 2014, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mi się chce golonki...masakra...nie wiem co się dzieje. Stwierdziłabym, że jestem w ciąży gdyby nie turbo PMS, który właśnie przechodzę.....
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niemampomyslu
maniak
maniak


Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 1454
Skąd: śląsk/łódzkie

PostWysłany: Sro 16 Kwi 2014, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idę jutro na 9 do fryzjera na farbowanie a nadal nie wiem jaki chcę kolor.. Czy zostawić taki, jaki mam, czy przyciemnić..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 17 Kwi 2014, 4:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcesz eksperymentować na pare dni przed ślubem? język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 110, 111, 112 ... 328, 329, 330  Następny
Strona 111 z 330

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group