Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

eko-mama (pieluszki, chusty i inne eko-cuda)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 31, 32, 33  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oli_a
guru
guru


Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 2139
Skąd: AT

PostWysłany: Wto 15 Kwi 2014, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny jaka chustę kupić dla mojego bobasa? Która firmę polecacie? I lepiej na Allegro czy jest jakiś sklep wysylkowy (bądź stacjonarny na Śląsku)pytajnik
_________________
Patryk <3

Oliver <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Wto 15 Kwi 2014, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem monotematyczna-polecam elastyka z Tuli
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carla
guru
guru


Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 3614

PostWysłany: Wto 15 Kwi 2014, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie taką chciałabym kupić, o jakiej pisze Lusi. Czy warto rozglądać się za używaną, czy one się szybko zużywają, wyciągają? Nowe są strasznie drogie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oli_a
guru
guru


Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 2139
Skąd: AT

PostWysłany: Wto 15 Kwi 2014, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytałam, ze w elastyku nosi sie dzidziusia do 8 kg (mój 2-miesięczny ma ok 6 kg) i ze są dużo cieplejsze (co na wiosnę/lato nie koniecznie jest zaleta).
A co sądzicie o firmie Natibaby? Używał ktoś?
_________________
Patryk <3

Oliver <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Wto 15 Kwi 2014, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie wiem do ilu kg Tuli jest. Carla,ten material sie nie rozciaga, smialo bym celowala w uzywana. Moja miala monia1 wiec zapytaj jak jej sie uzywana widziala.
Elastyczne latwiej motac. Ja od poczatku chcialam taka ktora najpierw wiaze na sobie a potem w to dziecko wkladam.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika1
guru
guru


Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 4301
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Sro 16 Kwi 2014, 6:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dostałam chustę od Lusi w idealnym stanie. Używałam intensywnie, oddałam Violinist i wiem, ze teraz powędrowała do następnego dziecka uśmiech Także śmiało bierz używaną, są bardzo wytrzymałe uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sro 16 Kwi 2014, 7:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oli_a napisał:
Czytałam, ze w elastyku nosi sie dzidziusia do 8 kg (mój 2-miesięczny ma ok 6 kg) i ze są dużo cieplejsze (co na wiosnę/lato nie koniecznie jest zaleta).
A co sądzicie o firmie Natibaby? Używał ktoś?


ja mam natibaby...czerwoną tkaną...bardzo fajna w użyciu. Z tkanch poleciłabym Ci kupić używaną, łatwiej się mota bo jest dużo miększa (złamana) no i taniej Cię wyniesie.
Wiąże się łatwo, na początku trzeba się nauczyć jak dobrze podociągać i tyle...ja pierwsze wiązania robiłam na pluszaku Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 16 Kwi 2014, 8:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam elastyka polekont. Podobno jest do 15kg
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaja_85
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 2188
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro 16 Kwi 2014, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pytanie laika w tej dziedzinie język : czy można używać chusty zamiennie z nosidełkiem? Czym użytkowanie się różni? Chcę kupić coś dla Kubusia jak pojedziemy na wakacje gdzie będzie gorąco i dobrze żeby nie było to zbyt grube i ciężkie. Co bardziej polecacie w takim przypadku (mile widziane propozycje z podaniem sprawdzonych firm Wink )

EDIT: Aha i Kuba już waży 7kg a chciałabym jeszcze przez dłuższy czas z chusty/nosidełka korzystać oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oli_a
guru
guru


Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 2139
Skąd: AT

PostWysłany: Sro 16 Kwi 2014, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nimfa napisał:
oli_a napisał:
Czytałam, ze w elastyku nosi sie dzidziusia do 8 kg (mój 2-miesięczny ma ok 6 kg) i ze są dużo cieplejsze (co na wiosnę/lato nie koniecznie jest zaleta).
A co sądzicie o firmie Natibaby? Używał ktoś?


ja mam natibaby...czerwoną tkaną...bardzo fajna w użyciu. Z tkanch poleciłabym Ci kupić używaną, łatwiej się mota bo jest dużo miększa (złamana) no i taniej Cię wyniesie.
Wiąże się łatwo, na początku trzeba się nauczyć jak dobrze podociągać i tyle...ja pierwsze wiązania robiłam na pluszaku Twisted Evil


Wlasnie sie zastanawiam która wziąć Madagaskar czy Manhattan uśmiech zamówień ze stronki Nati- 203 zł z przesyłką. Zamierzam często używać wiec szybko powinna sie "zmniejszyć" oczko dużo pozytywnych opinii czytałam o tych chustach.
A w domu mam nosidełko chicco. Ostatnio maż mi włożył Olivka w nie i nie dość ze dziecko mi wisiało jak na sznurku, musiałam go podtrzymywać bo bałam sie ze albo wypadnie albo nosidełko sie urwie. A i nie sadze zeby dla kręgosłupa i bioderek Małego było dobre. Jednym słowem nie polecam.
A w chusty jestem zapatrzona i pewnie jak sie pierwsza sprawdzi zamówie jeszcze jedna uśmiech
_________________
Patryk <3

Oliver <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 31, 32, 33  Następny
Strona 26 z 33

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group