Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

paznokcie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 116, 117, 118 ... 135, 136, 137  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Sob 21 Gru 2013, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też miałam krótkie, do tego w tygodniu przed ślubem kilka się złamało brzydko i kosmetyczka dorabiała mi żel na formie, żeby nadac im kształt, a potem na całości dała hybrydę. W ogóle nie było widac efektu sztuczności uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Sob 21 Gru 2013, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PatrycjaS19915 napisał:

Także będę miała krótkie pazurki na ślubie...ale jakoś przeżyję,poza tym przypomniałam sobie że Laura miała krótkie i ładnie wyglądały z tym że ona ma chyba dłuższe palce i inaczej to wygląda,no ale nie martwię się na zapas...

Zgadza się, były krótkie i paluchy mam długie i cienkie (jak złodziej Twisted Evil), mogłam zrobić dłuższe, czy długie, ale nie chciałam. Były bardzo wygodne i bardzo mi się podobały. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Wto 24 Gru 2013, 7:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś przeżyję te paznokcie zwłaszcza że wczoraj byłam u kosmetyczki i skoro można zrobić tak ładne paznokcie u stóp to u rąk tym bardziej nawet na jak są krótkie język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią 4 Kwi 2014, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja postawiłam na moje naturalne, tylko zdecydowałam się ogólnie o nie zadbać - jestem po dwóch sesjach manicure japońskiego i powiem Wam, że jestem zadowolona. Paznokcie po nim są mocniejsze i delikatnie się błyszczą. A że moje paznokcie traktowane wszelkimi różnymi świństwami w pracy + rękawiczki lateksowe + dezynfekowanie rąk specjalnym płynem wyglądają niezbyt szałowo, to taka kuracja dobrze im zrobi.

W planach mam zrobić sobie japoński w piątek przed ślubem, w sobotę z rana pociągnąć paznokcie białą kredką od spodu i tyle uśmiech
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 4 Kwi 2014, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się już umówiłam na paznokci na czwartek przed ślubem.. bardziej mnie martwi fakt moich suchych dłoni smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią 4 Kwi 2014, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na suche dłonie podobno bardzo dobry jest koncentrat do rąk z Neutrogena. Przynajmniej koleżanka z uczelni poleca - dermatolog jej kazała stosować, bo miała problemy z suchą i pękającą skórą na dłoniach.

Ja w laboratorium w szufladzie mam krem ochronny z Yves Rocher i się sprawdza uśmiech
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malenka00
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 615
Skąd: OH

PostWysłany: Pią 4 Kwi 2014, 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja przyjaciółka właśnie przesłała mi przepis na krem do rąk: 8 łyżeczek olejku z oregano i 2 łyżeczki oleju kokosowego uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Sob 5 Kwi 2014, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasztanowa napisał:
Też miałam krótkie, do tego w tygodniu przed ślubem kilka się złamało brzydko i kosmetyczka dorabiała mi żel na formie, żeby nadac im kształt, a potem na całości dała hybrydę. W ogóle nie było widac efektu sztuczności uśmiech


Ja tak mam. Żele na formę miałam robione + na to hybryda. A teraz moje paznokcie już są odpowiedniej długości, więc będę miała zdjęte żele i tylko hybryda. Faktycznie - w ogóle nie widać, że to nie są moje paznokcie - ale myślę, że to też zależy od wprawności kosmetyczki. uśmiech
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sob 5 Kwi 2014, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Escherichia napisał:
Na suche dłonie podobno bardzo dobry jest koncentrat do rąk z Neutrogena. Przynajmniej koleżanka z uczelni poleca - dermatolog jej kazała stosować, bo miała problemy z suchą i pękającą skórą na dłoniach.

Ja w laboratorium w szufladzie mam krem ochronny z Yves Rocher i się sprawdza uśmiech

O dzięki może wypróbuję bo aż mi wstyd czasem komuś rękę podać język Mój Ł ma bardziej gładkie niż ja Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob 5 Kwi 2014, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje najzwyklejsze na świecie - tylko na ślub będą ciut dłuższe i wyrównane, bo teraz każdy innej długości Rolling Eyes

_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 116, 117, 118 ... 135, 136, 137  Następny
Strona 117 z 137

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group