Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kocie sprawy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwierzyniec
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
velvet88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 737
Skąd: MMz

PostWysłany: Wto 25 Mar 2014, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wcześniej jak tylko w domu siedział to mu obcinałam, ale teraz jak wychodzi na dwór to już nie obcinam by w razie jakiegokolwiek zagrożenia mógł się obronić czy wejść na drzewo uśmiech no ale efektem tego są moje podrapane ręce... ma wyjątkowo długie i ostre pazurki jak szpilki
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Wto 25 Mar 2014, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziękuję dziewczyny za porady buziak Jakoś muszę przystosowac to nasze m dla nowego członka rodziny język Wielkie dzięki kasiu za link do kwiatków trujących wykrzyknik oczko Ale pewnie jeszcze w międzyczasie będę miała dużo pytań do Was bo w najbliższym otoczeniu nie mam niestety nikogo kto miałaby kotka Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 25 Mar 2014, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytaj oczko ja też się naczytałam tego wszystkiego ale to i tak nie jest lepsze od tej praktyki uśmiech kociak sam Cię nauczy jak z nim postępować uśmiech powodzenia uśmiech i jak tylko go będziesz miała to się pochwal!! Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Wto 25 Mar 2014, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasia_90 napisał:
i jak tylko go będziesz miała to się pochwal!! Very Happy

A pewnie, że się pochwalę. Na razie czekam na kontakt od Pani z hodowli, że będziemy mogli przyjechac i wybrac kiciora, bo jak się okazuje musimy odczekac jakiś czas żeby nie zarazic czymś maluchów oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Czw 14 Maj 2015, 8:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

velvet88 napisał:
wcześniej jak tylko w domu siedział to mu obcinałam, ale teraz jak wychodzi na dwór to już nie obcinam by w razie jakiegokolwiek zagrożenia mógł się obronić czy wejść na drzewo uśmiech no ale efektem tego są moje podrapane ręce... ma wyjątkowo długie i ostre pazurki jak szpilki


Ja swojemu obcinam raz na tydzień - co prawda wychodzi na dwór, ale tylko na szelkach. Mimo wszystko też mam ciągle podrapane ręce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marika5
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2016
Posty: 27

PostWysłany: Czw 18 Lut 2016, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jak karma dla kota zawiera dużo mięsa i jest przede wszystkim bez konserwantów jak Power of Nature. Kuwetę dobrze mieć zakrytą - mniej zamiatania, nie będzie tak rozsypywał żwirek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Czw 16 Mar 2017, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam jednego kota i chciałbym przygarnąć drugiego, jednakże boję się, że nastąpi taka sytuacja, jaką opisano w tym artykule: http://royalcanin.pl/blog/drugi-kot-w-domu-czyli-wspolne-karmienie-kotow - czy to rzeczywiście się zdarza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Czw 5 Paź 2017, 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już mowa o zwierzakach, mogę podrzucić namiar na bardzo dobrą lecznicę - www.lecznica-homeopatia.pl . Mają tam świetnych specjalistów, którzy leczą naszych pupili naturalnymi metodami. Wykonują swoją pracę z pasją i kochają zwierzęta a to chyba najważniejsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam987
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 139

PostWysłany: Sro 11 Paź 2017, 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój kot jest na szczęście zdrowy. Dbam o niego najlepiej jak umiem. Sporo czytałem o opiekowaniu się kotami i wiem, że koty trzeba systematycznie odkłaczać. Dodaje do karmy odrobinę pasty trichocat z vetexpert. Pozwala to uniknąć problemów żołądkowych związanych ze zbijaniem się sierści.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Nie 24 Gru 2017, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój kot ma długie włosie, w związku z czym poszukuję karmy, która w odpowiedni sposób by o nie zadbała. Na zakup której się zdecydować? Czy ta: https://www.maxandmrau.pl/product-pol-383-Royal-Canin-Feline-indoor-Long-Hair-2-kg.html jest warta uwagi? Z tego co widzę, jest dla takich kotów przeznaczona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwierzyniec Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34  Następny
Strona 32 z 34

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group