Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

trunki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sklep-Jubilerski
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 155

PostWysłany: Czw 20 Sty 2011, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcesz mieć również inne trunki oprócz czystego alkoholu,to warto pomyśleć o stoliku alkoholowym,gdzie goście będą mieli wybór win i nie tylko. Pomysł z barmanem również jest bardzo fajny,ale wymaga sporych nakładów finansowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JeszczeKawlaer
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 39

PostWysłany: Sro 16 Mar 2011, 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale powiezmy sobie szczerze? wyobrażasz sobie barmana biegającego za każdym razem z "flaszką wódki" do gości wznoszących toast w nierównomiernych odstępach czasowych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 16 Mar 2011, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JeszczeKawlaer napisał:
Ale powiezmy sobie szczerze? wyobrażasz sobie barmana biegającego za każdym razem z "flaszką wódki" do gości wznoszących toast w nierównomiernych odstępach czasowych


No pewnie, jeszcze z całym barem na plecach :d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JeszczeKawlaer
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 39

PostWysłany: Sro 16 Mar 2011, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie i zagryzką oczko i najlepiej gdyby zamiast barmanów były kuso ubrane kelnerki oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Czw 17 Mar 2011, 7:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba dla ciebie ... musisz mieć spory kompleks, bo gdzie czegoś nie czytam to wszędzie jest jakiś podtekst do kobiet, erotyczności czy seksu... czy Twoja kobieta jest jakaś niewydarzona ? albo może lecisz po prostu na jej pieniądze pytajnik?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JeszczeKawlaer
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 39

PostWysłany: Wto 22 Mar 2011, 0:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

(=KaLinka=) napisał:
chyba dla ciebie ... musisz mieć spory kompleks, bo gdzie czegoś nie czytam to wszędzie jest jakiś podtekst do kobiet, erotyczności czy seksu... czy Twoja kobieta jest jakaś niewydarzona ? albo może lecisz po prostu na jej pieniądze pytajnik?


ten widok za nadto by mnie nie cieszył, sama idea wesela jest zazwyczaj dla gości, pomyśl kobieto uśmiech a nie ubliżaj nikomu żadnego podtekstu nie zauważyłem ani nic nie nasuwałem uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Wto 22 Mar 2011, 8:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja i owszem oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hellen
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Kwi 2013
Posty: 10

PostWysłany: Czw 12 Wrz 2013, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brat wystawił np. do obiadu włoskie wino i przyznam, że spotkało się to z bardzo ciepłym przyjęciem gości. Niektórzy nawet przenieśli ten zwyczaj do domu. Sam byłem zaskoczony smakiem tego wina. Co do innych trunków to ja bym raczej nie eksperymentował.

Na forum nie reklamujemy konkretnych sklepów internetowych, chyba, że jest się dłużej i jest się bardziej wiarygodnym. Wklejam zdjęcie, bo wino może być istotnie dobre, ale niech to będzie wybór forumowiczów, gdzie je zakupią.
Nheledore.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bluszcz
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 47

PostWysłany: Wto 18 Mar 2014, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubicie wino? Na stronie http://ankieta.winoporta.pl/ znajdziecie ankietę na temat wina Porta. Najciekawsze opinie zostaną nagrodzone opisywanym winem.
_________________
Lubię PartyKiosk!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 566
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 17 Cze 2019, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio zamawiałam prezent dla męża i postawiłam na taki rum - https://propaganda24h.pl/pl/p/ANGOSTURA-CARIBBEAN-RUM-5YO-0%2C7L/1181. Super opcja, był bardzo zadowolony, a sam rum nieźle smakował uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group