Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Towarzyszki, pomożecie? Pomożemy, pomożemy! :-)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gregore
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Gru 2010
Posty: 38
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 27 Sty 2014, 11:14    Temat postu: Towarzyszki, pomożecie? Pomożemy, pomożemy! :-) Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny uśmiech

Nie wiem od czego zacząć to spróbuję najprościej jak umiem wyjaśnić o co chodzi. Kumpel wystawił na licytację telefon na znanym portalu aukcyjnym. Jednak nie jest to taka normalna aukcja uśmiech Stoi za nią cała osobna historia bo tak się złożyło, że niedawno się oświadczył (z powodzeniem) uśmiech no i tu się zaczyna cały temat bo teraz chłopina zbiera na wesele. Postanowiliśmy ze znajomymi że spróbujemy mu jakoś pomóc, każdy na miarę własnych możliwości. Kto może licytuje, kto nie może licytować to pomaga w inny sposób np dając cynk swoim znajomym o licytacji.

Wszystkiego dowiecie się czytając opis aukcji, mnie on rozłożył na łopatki przynajmniej ze 4 razy. Przeczytajcie to zrozumiecie dlaczego Very Happy Wiem, że to tylko internet i możecie być sceptycznie nastawione do całej sprawy dlatego jeśli ten temat łamie w jakiś sposób regulamin czy coś to zrozumiem jeśli zostanie usunięty.

Staram się pomóc jak mogę bo to naprawdę fajny, pozytywny chłopak i jak mało kto zasługuje na takie wsparcie. Dlatego robię ten temat bo cała historia jest też bardzo adekwatna do tematyki naszego forum, więc liczę na waszą pomoc. Niżej podaję link do całej licytacji. Jeśli moderator uzna to za niezgodne z regulaminem to może usunąć. Zrozumiem Rolling Eyes Z góry dzięki za poświęcony czas i za ewentualną pomoc w całej sprawie uśmiech

Link do licytacji:
http://allegro.pl/zbieram-na-wesele-pomozcie-nokia-lumia-925-nowa-i3919292326.html

W razie czego piszcie co o tym wszystkim sądzicie itd. Postaram się rozwiać pojawiające się wątpliwości, itp itd Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pon 27 Sty 2014, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehehe bardzo fajny tekst uśmiech Ma chłopak fantazję uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Pon 27 Sty 2014, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojj ma fantazję ma Very Happy
Niezły tekst oczko
Oby nazbierał jak najwięcej oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gregore
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Gru 2010
Posty: 38
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 27 Sty 2014, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wśród znajomych mamy niezły ubaw z tego opisu Very Happy Ważne żeby faktycznie uzbierał jak najwięcej bo nie ma chłopak w życiu lekko, ale to jest super, że zawsze pozytywnie do wszystkiego podchodzi uśmiech Pani Młoda o całej akcji nie ma bladego pojęcia hurra także mamy wszyscy nadzieję, że licytacja fajnie się rozwinie to na koniec będzie miała niezłą niespodzianke jak to zobaczy Very Happy Na razie ważne żeby jak najwięcej ludzi się o akcji dowiedziało czasu jeszcze dużo do końca to kwota też powinna urosnąć uśmiech Zobaczymy jak to będzie. Dziękuję wszystkim za wsparcie no i trzymajcie kciuki tańczę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gregore
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Gru 2010
Posty: 38
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 31 Sty 2014, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

4 dni do końca aukcji (4 luty, 23:50)

Aktualnie licytuje 8 osób, najwyższa oferta 900 zł. Telefon wart jest więcej (średnio 1200-1300 zł na innych aukcjach) więc trzymamy kciuki żeby cena poszła jeszcze do góry.

Każda forma wsparcia na finiszu mile widziana Razz
Niekoniecznie mam na myśli licytację, ale np jakieś lajki na facebooku, udostępnienie na tablicy znajomym itp też się przydadzą. Smile

Link do aukcji w pierwszym poście, dla przypomnienia: http://allegro.pl/zbieram-na-wesele-pomozcie-nokia-lumia-925-nowa-i3919292326.html

Zobaczymy jak to będzie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Pon 10 Mar 2014, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomysł genialny cena ostateczna 1 002,00 zł mnie powaliła...
gratuluję odwagi i szczerości..
Oby więcej takim facetów uśmiech

Muszę przyznać że jestem pod wielkim wrażeniem tego co tutaj stworzył uśmiech Muszę mojemu Młodemu to pokazać uśmiech
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group