Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

A mnie przeraża to...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
angelka26
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 72

PostWysłany: Pon 13 Lip 2009, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swoja suknie wybrałam juz w październiku. Pierwsza przymiarke miałam 30 czerwca, druga 4 lipca, w sobote tj 18 lipca ide na trzecia. To juz ostatnia i suknia, welon maja juz byc gotowe. Trzecia przymiarka to czas na nauke świadkowej tzn jak ma ubierac, wiazac itd. Jesli chodzi o krawcowa to doradze jedna rzecz- jesli powie Ci ze suknie mozna uszyc w kilka dni to od razu uciekaj. Fakt suknie szyje sie około tygodnia,ale ta calosc musi potrwac co najmniej miesiac. Wtedy bedzie wszystko dopiete na ostatni guzik.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forumowiczka81
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 371

PostWysłany: Pon 13 Lip 2009, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też tak sądzę wykrzyknik

Też będę szyła suknie, do maja muszę wybrać model, a później przymiarki i to kilkanaście...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
angelka26
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 72

PostWysłany: Pon 13 Lip 2009, 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ivigra jeśli mogę coś doradzić to weż ze soba ze dwie osoby, które doradzą Ci czy ta suknia Ci pasuje czy nie. Pamietam jak ja chodziłam po salonach to trafiłam na taka kobitkę, że jakby mogła to worek po ziemniakch by mi wcisnęła, dosłownie w każdej sukni według niej wyglądałam bosko, a jescze bardziej bosko w tych które były u niej najdroższe. Nie ważne ze czasami wygladałam jak beza uśmiech
Trafiłam do takiej kobietki, która naprawde zna sie na rzeczy kazała mi wybrac to co mi sie podoba i zaczełam mierzyc. Właściwie zmierzyłam tylko jedna i ........ powiedziałam, że innej nie chce. A jak chodze na przymiarki to najchetniej bym juz jej nie zdejmowała uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magpio
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 63

PostWysłany: Sob 18 Lip 2009, 6:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja byłam w kilku salonach i wszędzie przerażało mnie ten długi czas oczekiwania. Wkońcu zdecydowałąm sie na lise ferrerę i nie żałuję. rozmiar 14 idealnie do mnie pasował. Przyjechałam na 1 przymiarkę i nie trzeba było nic poprawiać i od razu zabrałam ją do domku. Już się nie mogę doczekać kiedy ją włożewykrzyknik
Do poszukiwań po salonach idealnej sukni wybrałam, najbardziej krytyczną i wredną kuzynkę w całej rodzinie, bo wiedziałam, że nie będzie mi słodzić tylko powie szczerze, że wyglądam za grubo, albo że ujdzie i faktycznie nie zawiodła mnie Wink pomogła dobrze wybrać.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group