Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kucharki czy catering???pomocy!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Doradca śląsk
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 57
Skąd: Czeladź / Śląsk

PostWysłany: Sro 4 Lut 2009, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi kochani - oczywiście wszyscy tutaj mają jakieś swoje racje i oczywiśćie każdy wybiera to co mu pasuje , lecz prosze pamietać o tym że również na sali w OSP czy Ogódkach działkowych wszystko może wyglądać jak w wykwintnej restauracji trzeba tylko do wszystkiego podejść z pewnym dystansem.Sa firmy które zajmują sie poszczególnie wszystkim począwszy od pięknej dekoracji sali a skończywszy na nie tyle catreingu ale przygotowaniu poprzez własnie wspaniałe kucharki waszego przyjęcia weselnego.Ja jestem zdania że jeżeli robi sie wesele to niech ono będzie piekne ,ale bez przesady wsyztsko powinno być dopracowane od A do Z .Sa sale wyposażone i to coraz więcej w zastawy stołowe i profesjonalnie wykończone kuchnie wraz z chłodniami ,cateringi jak tam ktoś napisal sprawdzają sie dobrze na bankietach ale wydaje mi sie ze przywożenie wyliczonych kotletów i odmierzonych co do kilograma sałatek to lekka przesada.Oczywiście nie musicie sie zgadzać z moją opinią bo są firmy i firemki to wszystko zależy od Was komu powierzycie swoją uroczystość .Pozdrawiam serdecznie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
aneta1222
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 50

PostWysłany: Sro 4 Lut 2009, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja stawiam na kucharkę. W naszym przypadku będzie to zaufana Pani Jadzia:) Na sali, którą mamy już zamówiona mamy świetnie wyposażona kuchnie i chłodnie, więc mysle , ze wszystko powinno się udaćuśmiech Poza tym jakos nie jestem przekonana do firm cateringowych.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zaklina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 711
Skąd: Jastrzebie Zdrój

PostWysłany: Sro 4 Lut 2009, 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno wszystko się uda uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Doradca śląsk
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 57
Skąd: Czeladź / Śląsk

PostWysłany: Czw 5 Lut 2009, 0:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiśćie tak jak pisałem są wspaniale kucharki do naszych dyspozycji tylko starajcie sie przy wyborze ,aby były one sprawdzone a nie z tak zwanej łapanki.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zaklina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 711
Skąd: Jastrzebie Zdrój

PostWysłany: Czw 5 Lut 2009, 8:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I najlepiej wypróbować je jeszcze przed weselem i sprawdzić jak gotują ale tylko kosztować żeby potem wejść w suknie ślubną Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aneta1222
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 50

PostWysłany: Czw 5 Lut 2009, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta nasza kucharka właśnie mówiła nam żebysmy się z nia skontaktowali niedługo przed ślubem to umówimy się z nią na sali weselnej gdzie będzie właśnie gotowała i zobaczymy sobie jak to wszystko wygląda:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rastman
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Cze 2009
Posty: 1

PostWysłany: Nie 21 Cze 2009, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie zewnętrzny catering. u mnie było elegancko i taniej, polecam catering warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Pią 17 Lip 2009, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a my z tesciowa czesc dan bedziemy gotowaly same a czesc zamowimy przez catering. Niestety wszystkiego nie mozemy zamowic, bo w deutschlandii niestety nie uswiadczysz ani klusek slaskich (musza byc obowiaskowo), rolad i modrej kapusty, nie mowiac juz o bigosie i czerwonym barszczu czy zurku. Ja akurat ani za barszczem ani za bigosem nie przepadam, ale przeciez musze tez myslec o gosciach uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pią 17 Lip 2009, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeju, to strasznie dużo gotowania język
ale dla takich przysmaków no to warto Cool ... macie gości - Niemców pytajnik ciekawe czy będą im smakowały bigos i kluski język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pią 17 Lip 2009, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja przed podjęciem decyzji wszystko przeliczyłam, przy 60 osobach nie opłaca się wynajmować kucharki, bo (przynajmniej w moim rejonie) za ładną salę trzeba dać okolo 2000, za kucharkę z obslugą 3000 jedzenie trzeba kupić samemu i trzba za tym jeżdzić czyli należy doliczyć koszty benzyny no i 500zł na dekoratora.
My za resteurację płacimy 10 000 zł ciasto, napoje, cukierki i inne dodatki w cenie. No i dekorować nie trzeba.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 4 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group