Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dzieci na weselu

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafcioo1988
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 5

PostWysłany: Pią 7 Lut 2014, 12:39    Temat postu: Dzieci na weselu Odpowiedz z cytatem

Mam (a właściwie mamy z Olcią) pewien problem. Dotyczy on zapraszania dzieci na wesele. Otóż ona ma w rodzinie pewnego kilkuletniego chłopca, który jest mówiąc delikatnie, rozbrykany. Jego opiekunowie w ogóle go nie pilnują, w czasie imprez rodzinny lata puszczony samopas. Poza tym on się na mojej Olci w pewien sposób "uwziął". Ciągle za nią lata, a ona się od niego opędza. Ja się nim zajmuję, tylko żeby ona się nie męczyła. Z drugiej strony ja mam rodzinę, bardzo bliską, która daleko mieszka. Jak latwo się domyśleć oni mają dzieci. I tu zaczyna się problem. Jak będziemy zapraszać bez dzieci, to moja rodzina zwyczajnie się nie zjawi, bo nie mają z kim zostawić pociech. Z drugiej strony jak na naszym weselu pojawi się urwis opisany na początku, to Olcia będzie miała zrujnowany wieczór. Macie może jakiś pomysł, jak tą sprawę załatwić, by goście dopisali, ale moja ukochana się nie męczyła?
_________________
Rafał i Olcia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamika88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 920

PostWysłany: Pią 7 Lut 2014, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj: http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=3881&start=570 jest temat o dzieciach na weselu wiec nie wiem czy konieczne było zakładanie nowego tematu.

Moim zdaniem do rodziców należy przypilnowanie aby dziecko zachowywało się jak należy. Trudno zapraszać bez dzieci rodzinę z daleka bo tak jak piszesz po prostu nie przyjadą dlatego ja bym zaprosiła z dziećmi ale poprosiła rodziców urwisa żeby go przypilnowali albo jak w temacie który wskazałam ktoś zasugerował wynajęcie animatorki dla dzieci na ten dzień.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 7 Lut 2014, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę o przeniesienie się do podanego wątku. Ten zamykam.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group