Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

"Mamo wykąp się ze mną!" czyli wspólna kąpiel i inne trudne tematy...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Sob 1 Lut 2014, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poza tym są już takie fajne stroje kąpielowe dla najmłodszych, że z chęcią bym córce kupiła uśmiech Skoro wszystkie kobiety noszą, to dlaczego moja mała kobietka ma latać goła uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Sob 1 Lut 2014, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O skoro już temat latania gołych dzieci nad wodą czy na basenie to niebawem wyjeżdżamy na wakacje i zastanawiam się czy młodego puścic po plaży z gołym tyłkiem i powiem wam że mam trochę obaw przed tym... Rolling Eyes Tyle się teraz słyszy Shocked Co innego jak dziecko jest nagie przy rodzicach czy dziadkach a co innego obcy ludzie wykrzyknik Swoją drogą uwielbiam małe gołe pupy na plaży oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob 1 Lut 2014, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy mnie rodzice też się nie rozbierali i nie kąpali ze mną. Chyba nie ma jednoznacznej odpowiedzi typu: powinno/nie powinno się kąpać/rozbierać przy dziecku. Według mnie to wszystko zależy od dziecka i rodzica. Jeśli dziecko jest zainteresowane i prosi o kąpiel z mamą/tatą, a rodzic nie ma nic przeciwko, to żadna krzywda nikomu się nie dzieje. Ale jak dziecko nie prosi, nie interesuje się tym jak wygląda mama a jak tata, to chyba uważam nie ma sensu na siłę tego tematu poruszać. Ale to tylko moje zdanie, mogę się mylić Wink

Osobiście nie lubię jak na plaży dzieci już chodzące paradują bez majtek Rolling Eyes Wiem, że rodzice często tłumaczą to tym, że dziecko zamoczy majtki i mu potem zimno, ale chyba wystawianie tych części ciała na działanie słońca i piachu też dobre nie jest? Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sob 1 Lut 2014, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na basenie niby szatnia damska, ale i tak jakoś dziwnie mi jak widzę te dzieci na golasa.
a na plaży ? noł łej . Na plaży są różni obcy ludzie...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 1 Lut 2014, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ja nie znoszę oglądać gołych dzieci na plaży! Evil or Very Mad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Sob 1 Lut 2014, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mimi napisał:
Jak ja nie znoszę oglądać gołych dzieci na plaży! Evil or Very Mad


Jest to obrzydliwe i niesmaczne. Bądzmy szczerzy, dodatkowo niehigieniczne.

Ja nie mogę zdzierżyć jak po plaży takie golasy latają. Mąż reaguje tak samo. Nie wyobrażam sobie puścić tak dziecko.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
velvet88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 737
Skąd: MMz

PostWysłany: Sob 1 Lut 2014, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

świat teraz mamy jaki mamy, a ja nie chciałabym by widok mojego nagiego dziecka sprawiał komuś przyjemność...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sob 1 Lut 2014, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie odrzuca oglądanie nagich dzieci na plaży i zawsze jestem zniesmaczona takim zachowaniem ich rodziców. Podobnie jak karmienie piersią np. wśród gości, kiedy jest możliwość udania się w ustronne miejsce. Oprócz tego, że kobieta jest matką, jest także kobietą, a piersi oprócz tej funkcji przydatnej małemu dziecku, są również elementem seksualnym ,erotycznym - po co więc wystawiać się z piersiami na widok publiczny? Dzieci też posiadają części intymne, które nie powinny być wg mnie wystawione na widok publiczny. A już dziewczynki bez majtek turlające się w piasku - to mnie przeraża.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sob 1 Lut 2014, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

velvet88 napisał:
świat teraz mamy jaki mamy, a ja nie chciałabym by widok mojego nagiego dziecka sprawiał komuś przyjemność...


Ja o tym samym bym myślała,że wśród tylu ludzi ktoś z daleka może sobie robić dobrze patrząc na moje gołe dzieci taplające się w wodzie.

Ale wszędzie pełno goluteńkich dzieci w lecie Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Sob 1 Lut 2014, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do karmienia piersią do niedawna miałam podobne zdanie język
Karmiąc młodego nie patrzałam czy komuś to przeszkadza, gdy nie było gdzie wyjść aby dziecko nakarmić.
Dyskretnie wywaliłam cyca, zasłoniłam pieluchą i karmiłam.
To jest naturalne, nie wszystkim musi się to podobać, ale jak nie masz gdzie wyjść aby dziecko nakarmić, to co nie dasz mu jeść? język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group