Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bielizna wyszczuplająca
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
View previous topic :: View next topic  
Author Message
kasia_90
guru
guru


Joined: 19 Aug 2013
Posts: 4297
Location: Śląsk

PostPosted: Wed 15 Jan 2014, 12:25    Post subject: Reply with quote

Noo stronka godna reklamowania bo ci życie uratowała.. żałosne
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
Gabryskka
gaduła
gaduła


Joined: 26 May 2016
Posts: 375

PostPosted: Thu 28 Oct 2021, 15:14    Post subject: Reply with quote

Na https://lovita.pl/collections/plus-size macie osobny dział w ogóle z bielizną plus size:) może warto taka sobie kupić?
Back to top
View user's profile Send private message
lejla
gaduła
gaduła


Joined: 22 Feb 2020
Posts: 408

PostPosted: Thu 9 Dec 2021, 19:45    Post subject: Reply with quote

A sprawdzaliście już ofertę sklepu https://kaysershop.eu/ ? Z tego co widziałam, to mają tam szeroki wybor bielizny - zarowno dla kobiet, mężczyzn jak i dzieci. Cała rodzina może się ubrać w jednym miejscu.
Back to top
View user's profile Send private message
KamilaEz
kandydat
kandydat


Joined: 14 Mar 2022
Posts: 91

PostPosted: Mon 4 Apr 2022, 10:27    Post subject: Reply with quote

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić z opiniami poprzedniczki i uważam, że Lovita to sklep z szerokim wyborem pięknej bielizny damskiej w wydaniu nocnym, aby pozytywnie zaskoczyć także swojego partnera podczas intymnych zbliżeń oczko
Back to top
View user's profile Send private message
matrimonio
gaduła
gaduła


Joined: 28 Jul 2014
Posts: 409

PostPosted: Thu 6 Oct 2022, 12:05    Post subject: Reply with quote

Ja przy gorsecie ślubnym musiałam ubrać kamizelkę wyszczuplającą, o taką: https://www.kobietapewnasiebie.pl/gdzie-kupic-kamizelki-wyszczuplajace-dla-kobiet-dla-mezczyzn/ tu napisali jak to dokładnie wygląda i jak taka kamizelka wyszczuplająca działa. No polecam, szczególnie paniom z dużym biustem, dobrze sobie u mnie poradziła Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
HaniaMM
gaduła
gaduła


Joined: 27 Jun 2022
Posts: 347

PostPosted: Thu 3 Nov 2022, 14:55    Post subject: Reply with quote

Na pewno poszukiwania zmysłowej bielizny warto rozpocząć od sklepu online Valetta W takie ciuszki warto zaopatrzyć się, żeby też czuć się pięknie. Do tego również mąż zdecydowanie będzie zachwycony jak go zaskoczycie tym jak dobrze się w takich strojach prezentujecie. Mam nadzieję, że znajdziecie co potrzebne!
Back to top
View user's profile Send private message
eRzecznik Janette
początkujący
początkujący


Joined: 14 Feb 2023
Posts: 4

PostPosted: Thu 2 Mar 2023, 8:55    Post subject: Reply with quote

Szukając pięknej i dobrze wykonanej bielizny wyszczuplającej to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu Janette w którym będziecie mogli znaleźć piękne propozycje w tym zakresie. Dlatego zajrzyjcie tutaj https://janette.pl/pol_m_Biustonosze_Bielizna-modelujaca-217.html gdzie będziecie mogli trafić na takie propozycje, jak Red Carpet body cieliste Wacoal. W razie pytań oczywiście chętnie nasza obsługa pomoże.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Page 6 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group