Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ślub P&P
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Sob 4 Sty 2014, 11:29    Temat postu: Ślub P&P Odpowiedz z cytatem

Witajcie uśmiech
Pora zabrać się za swoją relację,chociaż nie wszystko pamiętam tak dobrze jak jeszcze 3 dni temu. Relację już raz napisałam ale przez telefon i niestety mi ją skasowało,ale może dobrze bo była to bardzooo długa wersja,tym razem postaram się krócej.

Napiszę tylko że tydzień przed ślubem był bardzo intensywny,denerwowałam się dopiero w piątek,poszłam spać koło 23.

SOBOTA:
Pobudka o 6 ale z łóżka wyzbierałam się dopiero o 7,w ogóle się nie denerwowałam. Wstałam umyłam się,ubrałam,pościerałam klatkę schodową jakby nigdy nic,całkiem na luzie,za to domownicy byli bardzo podenerwowani i niepotrzebnie wprowadzali taką atmosferę.

Przygotowania:
Przed 9 poszłam do fryzjerki,na fotelu siedziała moja świadkowa i miała kończoną fryzurę,ja na fotel wskoczyłam o 8.50,w skrócie: fryzura wyszła,piękna,bardzo trwała z kwiatami (welonu nie wzięłam),fryzjerka była zaskoczona że ma tak spokojną PM,bo mówi że zawsze dziewczyny są bardzo podenerwowane a czasem nawet płaczą. Złożyła mi życzenia i poszłam piętro wyżej do kosmetyczki.

Na miejscu chwycił mnie stres,bo na stołu siedziała inna PM i moja kosmetyczka miała 5 min poślizgu,więc zaczęłam panikować że nie wyrobimy się do 11. Złożyłyśmy sobie z tamtą PM życzenia i Karolina wzięła się do pracy. Skończyłyśmy o 10.55. Karola dała mi jeszcze na koniec całkiem fajny rabat w prezencie ślubnym,uściskała złożyła życzenia. Zbiegłam jeszcze na chwilę do Gośki żeby poprawić ewentualnie fryzurę,w międzyczasie dzwonił P że kamerzysta i fotograf do mnie wyjechali.

W domu czekała na mnie świadkowa,wyglądała pięknie uśmiech Pomogła mi się ubrać i zaczęłyśmy wpinać mój welon po czym okzło się że fryzura jest tak zrobiona że nie da się go wpiąć,więc w efekcie poszłam do ślubu bez welonu (co bardzo przeżyła moja teściowa ).

Przyjechała ekipa,wpadli do mieszkania,zaczęli żartować,rzucać śmiesznymi uwagami i już wszyscy byli wyluzowani,ja na pewno język
Została ponad godzina do przyjazdu P i reszty.

Błogosławieństwo:
Moja mama jak wypatrzyła przez okno zespół i drużbę zaczęła panikować,a oczywiście ja ją uspokajałam. Przyszli-świadkowa wyszła na korytarz przywitać wszystkich,potem moja mama na końcu wyszłam ja,przypięłam P butonierkę,on dał mi kwiaty i weszliśmy do środka.
Byliśmy w szoku bo mieliśmy jak na nasz rejon długie błogosławieństwo: moja mama,rodzice P,moja matka chrzestna z mężem,matka chrzestna P z mężem. Pojawiły się łzy wzruszenia,drżący głos,po prostu było widać jak reagują nasi rodzice,mi też łezka zakręciła się w oku.

Po wszystkim wyszliśmy z bloku,na zewnątrz czekali niektórzy goście,wsiedliśmy do samochodu,była piękna,ciepła,słoneczna pogoda (niespodziewana w grudniu). Po drodze przyjaciółka świadkowej zorganizowała świetną bramę a potem pojechaliśmy dalej.

Kościół:
Kiedy zajechaliśmy pod kościół zerwał się niesamowicie mocny wiatr,siedzieliśmy w samochodzie i patrzyliśmy jak nasi goście marzną (w kościele trwał inny ślub,więc nie mogli wejść) Kiedy tamta PM wyszła z kościoła wysiedliśmy,podeszliśmy do nich i złożyliśmy sobie wzajemnie życzenia uśmiech Było bardzo miło,oba zespoły grały,śpiewały,ludzie byli zaciekawieni widokiem dwóch PM,robili zdjęcia. W końcu się pożegnaliśmy i weszliśmy do kościoła (jako pierwsi). Siedzieliśmy i czekaliśmy na początek Mszy Św nie widzieliśmy gości ale czułam na sobie ich wzrok i obecność.

Msza zleciała szybciutko,było nam bardzo miło bo organista (kolega P) zorganizował chłopaków z chóru którzy śpiewali w tym czasie,oprócz tego kuzynka P zaśpiewała psalm,mój brat miał czytanie-było pięknie. Kazanie było długie,nieskładne,pogmatwane (cały nasz ksiądź) ale pamiętam je dobrze. Potem przysięga... Patrzyliśmy sobie z P w oczy,ja o mało się nie popłakałam ale w efekcie zaczęłam się śmiać uśmiech Czułam obecność i błogosławieństwo Boga,byliśmy w tym momencie bardzo szczęśliwi serce Dodam tylko że do momentu przysięgi trochę się stresowałam,nawet na początku mszy miałam czkawkę język potem cały stres zniknął.

Wychodziliśmy z kościoła,w ławce zostało tylko kilka osób w tym moje dobre koleżanki,jedna z nich śmiała się przez płacz (podobno tak pięknie wyglądałam Embarassed ) , po wyjściu zostaliśmy obsypani różnymi rzeczami,szybko z dziećmi pozbieraliśmy grosiki i uciekliśmy do samochodu. Myślałam że nas ten wiatr porwie uśmiech

Dom weselny:
W dużym skrócie-przywitanie chlebem i solą (krzywiłam się jak jadłam),szampan (pięknie rozbite kieliszki),życzenia,potem obiad podczas którego znowu się denerwowałam i czułam dziwnie bo wszyscy się na nas gapili. Po obiedzie obgrywka (było bardzo zabawnie), pierwszy taniec (na początku byłam sztywna ale mój P tak czule do mnie mówił że skupiłam się tylko na nim i podobno ładnie nam wyszło), po 20 tort (piękny i smaczny) od razu po nim podziękowania dla rodziców (w wersji skróconej) i życzenia dla dziadków P z okazji 52 rocznicy ślubu uśmiech Do północy szybko przeleciało,potem były ocepiny (bardzo się na nich uśmiałam,było świetnie ) no i czas znowu leciał... Ostatni gość wyszedł przed 7,my w łóźku byliśmy dopiero o 8.

Podsumowanie:

Według mnie było to najlepsze wesele na jakim byłam, nie było żadnych problemów i nieprzyjemności,wszystko wyszło pięknie,śmiało mogę powiedzieć że był to najpiękniejszy dzień w moim życiu jak do tej pory, chętnie bym to powtórzyła uśmiech

Wytańczyliśmy się za wszystkie czasy,wcale nie było tak źle jak opowiadały inne PM (wszystko zależy od nastawienia).
Najbardziej cieszę się z tego że MÓJ MĄŻ był przy mnie cały czas. Po błogosławieństwie w samochodzie obiecał mi że cały czas będzie przy mnie,więc nic złego się nie stanie i dotrzymał słowa. Przy obgrywce i wszędzie indziej trzymał mnie cały czas za rękę i wspierał,ani razu nie poczułam się źle mimo zmęczenia,obolałych nóg i innych rzeczy uśmiech

Jestem zachwycona tym dniem,będę go bardzooo miło wspominać uśmiech

To tak w skrócie,bo uwierzcie mogła bym napisać 3 razy dłuższą relację,ale nie chciałam się aż tak rozdrabniać język

Zdjęcia wkleję jak dostaniemy od naszej ekipy,ale to pewnie gdzieś koło marca dopiero... mam kilka od koleżanki ale bardzo niewyraźnych,dużo na nich nie widać ale może Wam wkleję coś uśmiech

Przepraszam jeżeli Was zanudziłam oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Sob 4 Sty 2014, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekam na zdjęcia, nawet jak nie wyraźne to na pewno coś się można dopatrzeć Very Happy
Wszystkiego dobrego dla Was, niech ta miłość i wzajemna troska o siebie nie opuszcza Was ani przez chwilę. Gratuluję bukiet
Miło tak przeczytać jeszcze jedną relację na zakończenie, najważniejsze, że nie odczuwałaś tej nerwówki,która była jeszcze kilka dni przed ślubem uśmiech A teraz jesteście już tylko Wy uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Sob 4 Sty 2014, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękujemy uśmiech No tak,bardzo się cieszymy z tego dnia,teraz już jest taka zwykła codzienność ale wszystko jest tak jak ma być uśmiech Postaram się wrzucić te zdjęcia oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sob 4 Sty 2014, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję Pani Żono oczko Bardzo fajnie że wszystko poszło jak należy uśmiech Godnie zakończyłaś śluby 2013 uśmiech Szczęścia, miłości i potomka oczko język Czekamy na zdjęcia! Chociaż jedno póki co język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
velvet88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 737
Skąd: MMz

PostWysłany: Sob 4 Sty 2014, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia uśmiech W końcu i Ty się doczekałaś i przeżyłaś ten wspaniały dzień uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Sob 4 Sty 2014, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny wysłałam Wam linka na PW uśmiech Nie wiem jak to się stało ale wylądował też u EwaK więc będzie miała już za czasu uśmiech

Nie chciałam udostępniać tego w fotosiku więc dałam Wam link do mojego dysku Google uśmiech chyba że coś wykombinuję to wkleję jakieś fotki tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Sob 4 Sty 2014, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gratuluję jeszcze raz! Very Happy super że wszystko się udało uśmiech ja też czekam na kilka zdjęć uśmiech
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Sob 4 Sty 2014, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny mówią że nie mogą wejść na na te zdjęcia co im wysłałam,ale obiecuję że jak coś wykombinuję to dodam tutaj kilka fotek uśmiech

EDIT: tylko tyle na razie,ale zawsze coś oczko Jutro albo w poniedziałek usuwam,niestety nie mam nic z kościoła...

TU BYŁY ZDJĘCIA uśmiech


Ostatnio zmieniony przez PatrycjaS19915 dnia Nie 5 Sty 2014, 16:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bajeczka79
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Kwi 2013
Posty: 385
Skąd: Śląsk/Podkarpacie

PostWysłany: Sob 4 Sty 2014, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrycjo wszystkiego najlepszego dla Was :)Piękna relacja :)Czekam na fotki uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sob 4 Sty 2014, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ślicznie wyglądałaś! Gratuluję uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group