Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Szkoła rodzenia - potrzebna czy nie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Martylda
maniak
maniak


Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1778

PostWysłany: Sro 18 Gru 2013, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzi o wybór położnej środowiskowej uśmiech
Często szkoły rodzenia są za darmo właśnie po wyborze tej położnej, która prowadzi zajęcia jako swojej położnej środowiskowej
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Sro 18 Gru 2013, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie szkola byla darmowa, zdaje sie ze wciaz jest. Zajecia odbywaly sie na kotytarzu w poradni dzieciecej. Poczatkowo chodzilam, po cwiczeniavh wracalam znorana i przemeczona. Pozniej moj partner nie mogl chodzic wiec i ja przestalam. Nie czulam aby zajecia pomogly mi w czym kolwiek. Polozna na sali porodowej jeszcze raz pomogla mi z oddechem i pieknie przeprowadzila mnie przez porod.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziab9
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 1091

PostWysłany: Sro 18 Gru 2013, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Martylda napisał:
Chodzi o wybór położnej środowiskowej uśmiech
Często szkoły rodzenia są za darmo właśnie po wyborze tej położnej, która prowadzi zajęcia jako swojej położnej środowiskowej



No właśnie to czytałam na stronie tej szkoły rodzenia... A co za tym idzie, że wybiorę taką Panią? czy taka deklaracja mnie do czegoś zobowiązuje? W sensie- czy to ona po porodzie będzie do mnie przyjeżdżaćpytajnik
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Sro 18 Gru 2013, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, a ja myślałam, że szkoły rodzenia zawsze są płatne. uśmiech
Z jednej strony bym chciała, z drugiej strony nie chce mi się tam jeździć.język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Sro 18 Gru 2013, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam na 2 spotkaniach i nie czułam potrzeby pójścia więcej.
Na 1 była organizacja i ustalanie terminów spotkań, na drugim omówienie etapów porodu. Ćwiczeń nie było i na 3 zajęcia było zaplanowane zwiedzanie oddziału, czego nie doczekałam, bo na oddziele wylądowałam i w sumie dobrze, bo poznałam wszystkie pielęgniarki, lekarzy i życie na tym oddziele uśmiech
U mnie również bezpłatna- przyszpitalna. Prywatna płatna chyba 400zł.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martylda
maniak
maniak


Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1778

PostWysłany: Sro 18 Gru 2013, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madziab9 napisał:
Martylda napisał:
Chodzi o wybór położnej środowiskowej uśmiech
Często szkoły rodzenia są za darmo właśnie po wyborze tej położnej, która prowadzi zajęcia jako swojej położnej środowiskowej



No właśnie to czytałam na stronie tej szkoły rodzenia... A co za tym idzie, że wybiorę taką Panią? czy taka deklaracja mnie do czegoś zobowiązuje? W sensie- czy to ona po porodzie będzie do mnie przyjeżdżaćpytajnik


Tak, to będzie położna która przyjeżdżać będzie na wizyty patronażowe. Tak czy inaczej jakaś położna będzie do Was przyjeżdżać uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Sro 18 Gru 2013, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoły są różne. Z tego co słyszę- BARDZO różne Smile Bywa fajnie, nawiązują się nawet nowe przyjaźnie, jest dużo ćwiczeń, w świetny sposób do udziału są włączani panowie, uczą się masażu pań, tego jak je wspomóc w okresie ciąży, w trakcie porodu i w połogu. To cenne. Bywa i nudno, czysto teoretycznie. Warto się zorientować jak dana szkoła pracuje, co ma do zaoferowania.
Z położnymi też bywa ciekawie. Do mnie przyszła raz. Więcej jej nie chciałam oglądać Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Sro 18 Gru 2013, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Martylda napisał:
Chodzi o wybór położnej środowiskowej uśmiech
Często szkoły rodzenia są za darmo właśnie po wyborze tej położnej, która prowadzi zajęcia jako swojej położnej środowiskowej


U nas, po porodzie idzie się do przychodni, którą chce się wybrać dla dziecka i oni od siebie wysyłają położną. Pewnie jak jest więcej położnych w przychodni to można wybrać, u nas była jedna. Ale nigdy nikogo się nie wybierało w szkole rodzenia.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Sro 18 Gru 2013, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do nas też przyszła jakaś tam położna, a wybrać mogłam pielęgniarkę środowiskową, która w razie zastrzyków będzie przychodzić do domu. Lekarza też wybrałam na wizycie położnej.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martylda
maniak
maniak


Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1778

PostWysłany: Sro 18 Gru 2013, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, ale jak już się zdeklarujesz u położnej, która prowadzi szkołę rodzenia to się wtedy nie deklarujesz na położną z przychodni.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 3 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group