Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ciążowe wyrzeczenia.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią 6 Gru 2013, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Carla, oscypka zjadłam kilka razy, takiego kupionego u sprzedawcy, nie z folii w supermarkecie. Powiem szczerze, że nawet nie pomyślałam i nie wiedziałam, że ich się jeść nie powinno.
Co do serów pleśniowych kupuje tylko te sklepowe w opakowaniach i z białą pleśnią (te z zieloną mi nawet nie smakują).


lauraire, tak, wydaje mi się, że dzięki zbożówce mam niższe ciśnienie w ciąży, niższe niż w ciąży z Di. W poprzedniej ciąży lekarz straszył mnie szpitalem, bo miałam w górnej granicy, ale wtedy nie piłam zbożówki tylko 3-4x w tyg rozpuszczalną.
A teraz od początku piłam tylko zbożówkę, nawet kilka razy dziennie, później raz dziennie, zawsze rano i zaczęłam odczuwać gorsze samopoczucie, telepało mnie, było mi ciężko- sprawdziłam ciśnienie i okazało się, że jest bardzo niskie.
Gdzieś kiedyś czytałam, ze zbożówka obniża ciśnienie i chyba to jest prawda.
Tak więc jak któraś ma problemy z wysokim ciśnieniem w ciąży, to polecam kawę zbożową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pią 6 Gru 2013, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natalia, a ja właśnie mam problemy z niskim ciśnieniem, a piję tylko zbożową. Może dla pewności odstawię. Ostatnio zrobiłam sobie bardzo słabą i bardzo mleczną rozpuszczalną, ale jakoś mi nie zasmakowała, wypiłam tylko pół.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią 6 Gru 2013, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To możliwe, że spadło Ci właśnie dlatego, że pijesz zbożówkę, zwłaszcza regularnie.
Ja odstawiłam, bo zaczęłam odczuwać skutki tego niskiego ciśnienia. Teraz zamiast zbożówki z mlekiem- piję herbatę Earl Gray z mlekiem język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pią 6 Gru 2013, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ooo, dawno bawarki nie piłam, zrobiłaś mi smaka. Już wiem co do kolacji wypiję. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MADI
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 685

PostWysłany: Pią 6 Gru 2013, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi w ciąży najbardziej brakpwało sushi i mocnej kawy i.... nadal brakuje
Tak jak chyba atinka napisala ciąża to pikuś, podczas karmienia cycem jest o wiele więcej wyrzeczeń.
Takze smacznego cięzarowki lol
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Sob 7 Gru 2013, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pocieszyłyście mnie z tą colą, bo czasem mam takiego smaka, że hej język
Mnie bardzo brakuje... spania na brzuchu język

Denerwowały mnie na początku te ograniczenia, że podbiec nie mogę, schylić się gwałtownie, za dużo po mieście chodzić. Ale zwolniłam tempo i chyba się przyzwyczaiłam trochę do takiego trybu życia, zwłaszcza od kiedy do pracy nie chodzę.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Sob 7 Gru 2013, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do spania na brzuchu, ja też uwielbiałam i brakowało mi tego w ciąży. Z tego wszystkiego zapomniałam, że już mogę na nim spać i pierwszy raz skorzystałam z tej pozycji wczoraj. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sob 7 Gru 2013, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie najbardziej brakowało normalnych ubrań...a nie tych ciążowych....w ogóle to o ile chcę bardzo drugiego dziecka to jakoś ten brzuch ciążowy mnie przeraża....i znowu te workowate ubrania....

no i wina mi brakowało, kebeba czasem zjadłam....tuż przed porodem mąż mnie zabrał bo wiadomo, że po porodzie to nie będę mogła....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sob 7 Gru 2013, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie też kilka dni przed porodem mąż zabrał na mega kebaba uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
only_hope
maniak
maniak


Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 1201
Skąd: śląsk

PostWysłany: Nie 8 Gru 2013, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cola jest szkodliwa nie z tego powodu że zawiera kofeinę ( bo wiele produktów ją zawiera jako aromat). Najbardziej niebezpieczny w coli jest kwas fosforanowy. Jednak nie uważam żeby w ciąży trzeba ją jakoś specjalnie omijać szerokim łukiem. Ja tam sobie pozwalałam. Nie jadłam też surowego mięsa, jaj i ryb. Serów pleśniowych nie lubie więc nie było problemów. No i rzecz jasna nie piłam (raz zrobiłam mini łyk wina).
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 4 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group