Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wyższość DJ-a nad orkiestrą!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 2 Lip 2013, 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bajeczka79 napisał:
.Zresztą,gdyby nasz grajek nam podpadł w czasie wesela lol (różnie to bywa) to za konsolą sadzam mojego (już) małżonka bo sam jest Dj-em Very Happy Zrobi wcześniej playlistę naszych ulubionych utworów na lapka i jakieś zabezpieczenie mamy uśmiech

Awaryjne puszczanie muzyki to najmniejszy problem, wystarczy podłączyć telefon i uruchomić w nim RMF lub inną stację.
Gorzej jak padnie zasilanie albo wzmacniacz..
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
bajeczka79
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Kwi 2013
Posty: 385
Skąd: Śląsk/Podkarpacie

PostWysłany: Sro 3 Lip 2013, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem czy w radio akurat będą puszczać muzykę przy której bawili by się goście weselni uśmiechW końcu mój W nie od dziś w tym siedzi i po coś ciągle stara się zmieniać w playliście :)Bo co wesele to inne wymagania,gusta.I często dopiero w trakcie widzi przy czym goście będą wstawać zza stołów uśmiech Co do zasilania,to pewnie weźmiemy cały sprzęt wcześniej do mnie do domu,i tak się przyda na niedzielne poprawiny pod chmurka :)Oby dopisała pogoda uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goscie
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Sie 2010
Posty: 5
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 17 Lip 2013, 12:07    Temat postu: Orkiestra? Odpowiedz z cytatem

A ja poproszę o nazywanie rzeczy "po imieniu". Temat powinien brzmieć "DJ czy Zespół muzyczny?" gdyż orkiestra to, przede wszystkim, duży ( nawet do 100 i więcej ) zespół instrumentalny ( a więc nie ma w nim wokalistów ) który potrzebuje dyrygenta.
Może się czepiam ale to taka "subtelna" różnica jak pomiędzy ślubem i weselem. [/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sopocianka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 1453

PostWysłany: Sro 17 Lip 2013, 16:02    Temat postu: Re: Orkiestra? Odpowiedz z cytatem

goscie napisał:
A ja poproszę o nazywanie rzeczy "po imieniu". Temat powinien brzmieć "DJ czy Zespół muzyczny?" gdyż orkiestra to, przede wszystkim, duży ( nawet do 100 i więcej ) zespół instrumentalny ( a więc nie ma w nim wokalistów ) który potrzebuje dyrygenta.
Może się czepiam ale to taka "subtelna" różnica jak pomiędzy ślubem i weselem. [/b]


Mnie też drażni nazywanie zespołu (i to nierzadko niewysokich lotów) orkiestrą... Rolling Eyes
_________________


Razem od 19 kwietnia 2008.
Mąż i żona od 20 lipca 2013.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
picasso
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 186
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 6 Gru 2013, 8:57    Temat postu: Re: Orkiestra? Odpowiedz z cytatem

[quote="sopocianka"]
goscie napisał:
Mnie też drażni nazywanie zespołu (i to nierzadko niewysokich lotów) orkiestrą... Rolling Eyes


No, chyba że orkiestra strażacka ze Starego Mirkowa ...
_________________
Wesele to jedyny dzień w życiu ... JEDYNY uśmiech

http://www.mgimusic.pl zespół weselny Wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
bluestage
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Gru 2013
Posty: 6
Skąd: Ostrów Wlkp.

PostWysłany: Pią 6 Gru 2013, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Co Państwo myślicie o takim rozwiązaniu ?

https://www.youtube.com/watch?v=zPnomT2_ygk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pią 6 Gru 2013, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślimy, że to nieładna reklama. Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bluestage
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Gru 2013
Posty: 6
Skąd: Ostrów Wlkp.

PostWysłany: Pią 6 Gru 2013, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To propozycja:) a jeśli mowa już o reklamie - ma ona na celu wzbudzenie zainteresowania... Dziękujemy więc również za Twoje, w końcu nie przeszłaś obok linka obojętnie;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pią 6 Gru 2013, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepiękne wykonanie solówki wykrzyknik Hipnotyzujący męski głos ... uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bluestage
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Gru 2013
Posty: 6
Skąd: Ostrów Wlkp.

PostWysłany: Sob 7 Gru 2013, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękujemy za przemiły komentarz i zapraszamy do polubienia naszej strony na facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Blue-Stage/672034216161467?ref=hl
Pozdrawiamy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group