Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ciążowe wyrzeczenia.
Idź do strony 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pią 6 Gru 2013, 14:39    Temat postu: Ciążowe wyrzeczenia. Odpowiedz z cytatem

Drogie mamuśki i ciężarówki oraz staraczki, jakie były/są dla Was największe wyrzeczenia w ciąży? Czego Wam brakuje, na co nie możecie się doczekać po urodzeniu bobasa? uśmiech

Ja najbardziej tęsknie za gorącymi kąpielami, sushi i krwistym stekiem, poza tym troszkę brakuje mi też niezdrowego jedzeniem typu McDonald, mocnej kawy i coca-coli.

Ciekawa jestem, na jaki deficyt Wy cierpicie.cierpiałyście będąc w ciąży? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Pią 6 Gru 2013, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie w ciąży coca-colę piłam za to po ciąży ani kropli i mc donaldy też się nam zdarzały czasem. Bez przesady jak coś jest raz na jakiś czas to nie zaszkodzi maluchowi!! Ale sushi i wina to mi tak brakowało..... ehhh za to teraz nadrabiamy zaległości język A najbardziej mnie wkurzało to, że traktowano mnie jak niepełnosprawną tzn. nie rusz tego to ciężkie, nie schylaj się, chodź wolniej itp.
A teraz brak mi hmmm.... wolnego czasu i takiego wyjścia bez wyrzutów sumienia i miliona myśli np. że mały będzie płakał a mnie przy nim nie będzie, albo że dostanie jedzenie o nieodpowiedniej godzinie, albo po prostu ktoś się nim nie tak zajmie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pią 6 Gru 2013, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paula_139 napisał:
J A najbardziej mnie wkurzało to, że traktowano mnie jak niepełnosprawną tzn. nie rusz tego to ciężkie, nie schylaj się, chodź wolniej itp.

Oj tak, o tym jeszcze zapomniałam. uśmiech

Ja obiecałam, w zasadzie to przysięgłam mężowi, że nie zjem w McDonaldzie do porodu, też uważam, że raz na miesiąc by nie zaszkodziło, no ale ok, mogę się poświęcić skoro i tak nic pożytecznego stamtąd nie wyniosę. język
Coca-colę pijam raz na tydzień, szklaneczkę, ale to tyle. Raz trochę oszukałam męża i zjadłam twistera w KFC - w końcu obiecałam tylko McDonald. język Twisted Evil Twisted Evil

No i seksu mi brakuje... tutaj też odbija się przewrażliwienie mojego lubego...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martylda
maniak
maniak


Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1778

PostWysłany: Pią 6 Gru 2013, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spodziewałam się przed ciążą że będzie brakować mi kawy, a piłam codziennie czarną, fusiastą uśmiech Ale zupełnie mi nie brakuje, wręcz jak pomyślę o takiej kawie to mnie odrzuca. A najbardziej żałuję że nie mogę chodzić na fitness, kondycja spada mi totalnie, ehhhh
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pią 6 Gru 2013, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie brakowało piwa język język język Nie wódki, nie wina, tylko piwa język

Na colę miałam ogromnego smaka w ciąży, ciągnęło mnie do niej strasznie, mąż zabraniał, więc czasami piłam po kryjomu język
Do McDonalda ze 3 razy w ciąży poszłam, kebabika też jadłam.

W sumie oprócz alkoholu zbyt wiele sobie nie wykreśliłam z jadłospisu. Gorzej po porodzie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola_b
maniak
maniak


Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 1182

PostWysłany: Pią 6 Gru 2013, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

całe lato tęskniłam za swoim ukochanym rowerem smutny. Najbardziej jednak brakuje mi sexu (możemy bardzo rzadko bo ciągle łapie jakieś infekcje). No i jeszcze białego zimnego wina mmmm.... Do braku kawy bardzo szybko się przyzwyczaiłam chociaż od czasu do czasu piję inkę.

Teraz cięgle słyszę idź się połóż nie możesz tyle chodzić itp... i to mnie denerwuje mimo że wiem że to dla mojego i Ali zdrowia.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Pią 6 Gru 2013, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja na całe szczęście byłam na początku ciąży w lato i udało mi się na rowerze jeszcze pojeździc. Ale fakt zupełnie zapomniałam, Martylda mi też brakowało moich cwiczeń. No a po porodzie jak na razie na nie nie wróciłam smutny Może jak Antek będzie większy, bo kiepsko by było zorganizowac mi to wszystko teraz.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Pią 6 Gru 2013, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny nie szalejcie z tymi wyrzeczeniami. Mi też zdarzyło się wypić pepsi, zjeść kebaba itp. Wyrzekać się będziecie, jak urodzicie i jak będziecie karmić piersią. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią 6 Gru 2013, 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi brakuje alkoholu język
Nie jestem typem imprezowiczki, która upija się na różnego rodzaju okolicznościach, ale z mężem uwielbialiśmy robić sobie raz-dwa razy w tygodniu, jak Di poszła spać, wieczorki z winkiem.
Wódki nie lubię i nie piję w ogóle, winem czy piwem też nie lubię się upijać, ja lubię ciumkać, smakować, próbować język
Ja jestem smakoszką rożnego rodzaju smakowych alkoholi.
Odkąd jestem w ciąży wyszło tyle nowości, że nie wiem kiedy nadrobię zaległości (szczególnie piwka smakowe) lol
Co do innego jedzenia, to colę piłam rzadko, teraz w ogóle, maca w mojej mieścinie nie ma, więc mnie nie kusi, w ciąży zjadłam chyba tylko raz. Kawę fusiastą w ciąży piję baardzo rzadko, od początku przerzuciłam się tylko na zbożówkę, ale ostatnio mam po niej straszne spadki ciśnienia i źle się czuję, więc już ją wyeliminowałam.

No i tak jak Martylda, brakuje mi aktywności fizycznej. Już bym poszła na jakiś fitness lub siłownię...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asiuniak33
maniak
maniak


Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 1350
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 6 Gru 2013, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście nie jadam tylko tatara i nie pije winka smutny reszta jak przyjdzie ochota to czemu nie...wszystko z umiarem. Cole i kawkę rozpuszczalną w ciąży wręcz ubóstwiam język
_________________
Małe "wielkie" cudo... uśmiech wykrzyknik

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 1 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group