Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

surdut angielski
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw 16 Kwi 2009, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

janka napisał:
Angel1978 mój się uparł, ze chce, to niech sobie ma, co ja będę mu broniła. Źle nie wygląda, bo widziałam.

Sadie w takim razie chodzi mi o frak. Nie wiem czemu, ale w salonach chyba używają tych określeń zamiennie.




to chyba jest koszykarzem , albo coś w tym stylu , w życiu mój T by tego nie założył. i bardzoi dobrze
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
panna
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 360

PostWysłany: Czw 16 Kwi 2009, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nam sie podoba frak i mam nadzieje ze bedzie w nim dobrze wyglądał Very HappyVery HappyVery Happy
dla mnie zwykle ubranie to sie nosi na czyjes wesela a na swoje to powinno byc oryginalniej i ja dla mnie frak(z ogonem) i najlepiej jeszcze cylinder Very HappyVery HappyVery Happy z laska oczko

uwazam ze nie tylko panna mloda ma wygladac oryginalnie ale i pan mlody!

ale po to na swiecie jest roznorodnosc by bylo ciekawie uśmiech
_________________


Ostatnio zmieniony przez panna dnia Czw 16 Kwi 2009, 14:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janka
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 127

PostWysłany: Czw 16 Kwi 2009, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myszka426 nie jest koszykarzem. Widziałam go w tym fraku angieskim czy surducie (nie wiem w kazdym bądź razie w tym z ogonem) i nie wyglądał źle, a można by rzec, ze orginalnie. Na początku mówiłam mu, że żadne tam fraki a garnitur, bo potem można go gdzieś wykorzystać a takiego fraku już raczej nie. Ale potem jakoś dałam się przekonać. Co w końcu wybierze to nie wiem, bo narazie jescze niczego nie kupował ani nie zamawiał.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw 16 Kwi 2009, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

janka napisał:
myszka426 nie jest koszykarzem. Widziałam go w tym fraku angieskim czy surducie (nie wiem w kazdym bądź razie w tym z ogonem) i nie wyglądał źle, a można by rzec, ze orginalnie. Na początku mówiłam mu, że żadne tam fraki a garnitur, bo potem można go gdzieś wykorzystać a takiego fraku już raczej nie. Ale potem jakoś dałam się przekonać. Co w końcu wybierze to nie wiem, bo narazie jescze niczego nie kupował ani nie zamawiał.



Być może , nie widziałam i trudno mi oceniać, może masz racje że nie wygląda źle , grunt ze jemu się podoba , on ma się w tym dobrze czuć, a co powie czy pomyśli reszta jest nie ważne prawda. w końcu to wasz dzień a nie innych
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
magda80
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Sob 23 Maj 2009, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to się podszkoliłam Very Happy nigdy wcześniej nie słyszałam tego określenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiesia19
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 41

PostWysłany: Sob 20 Cze 2009, 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tu macie pare przykladow surdutow angielskich:

http://bi.gazeta.pl/im/3/5402/z5402663X.jpg

http://www.weddingtv.pl/index.php?s=4.1&id=318


mnie sie osobiscie taki styl bardzo podoba. Bylam na wielu angielskich weselach i panowie tak ubrani wygladaja super!wykrzyknik!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiesia19
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 41

PostWysłany: Sob 20 Cze 2009, 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o! i jeszcze jeden artykul znalazlam.

http://www.weddingtv.pl/index.php?s=4.1&id=199
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
1305
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4

PostWysłany: Pon 22 Cze 2009, 19:00    Temat postu: Re: surdut angielski Odpowiedz z cytatem

janka napisał:
Gdzie w Warszawie można wypożyczyć surdut? Bo ja znam tylko jedno miejsce obok Placu Konstytucji. Może przypadkiem ktoś wie ile to kosztuje? uśmiech

my tam bylismy pare lat temu (niepozorny lokalik:) całkiem miła obsługa ale stanelo na tym, że kupiliśmy. Surdut, sztuczkowe spodnie do tego kamizelka, plastron i koszula.
Wyniosło nas to jakies 1500 zł
Surdut wygląda świetnie na taką okazję z tym, ze teraz wisi w szafie i własnie mam zamiar wystawić go na allegro;)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janka
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 127

PostWysłany: Czw 25 Cze 2009, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1305 a gdzie szyliście? I w jakim roxmiarze mniej więcej jest surdut? Bo my jeszcze nie zamówiliśmy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Sro 1 Lip 2009, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

janka, to wygląda oryginalnie i fajnie, jestem za lol lol taki angielski gentleman lol
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group