Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

W moim brzuszku jest domek maluszka
Idź do strony 1, 2, 3 ... 34, 35, 36  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madziab9
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 1091

PostWysłany: Pon 25 Lis 2013, 15:47    Temat postu: W moim brzuszku jest domek maluszka Odpowiedz z cytatem

Nasza historia rozpoczęła się 19 września 2013, kiedy to test ukazał nam 2 nieśmiałe kreseczki uśmiech


tutaj test z kilku dni później, kreseczki były już bardziej wyraźne...

Potem był jeszcze jeden test i jeszcze jeden i niedowierzanie… Byliśmy bardzo zaskoczeni, ponieważ od kilku lat borykałam się z mięśniakami i od wielu lekarzy słyszałam, że najprawdopodobniej będę miała problemy z zajściem w ciążę a później z jej donoszeniem…A tu pach- noc poślubna i nasze pierwsze staranie i już sukces uśmiech Tego samego wieczoru pojechaliśmy (jak na sygnale uśmiech ) do mojego lekarza (który na szczęście przyjmuje do 23 uśmiech ), który na USG znalazł małą 2mm plamkę, która potencjalnie mogla być pęcherzykiem. Pomimo innych oznak ciąży, jak spulchnienie macicy, doktor kazal nam przyjechać za 5 dni- jeśli pęcherzyk urośnie to na 100% możemy się spodziewać potomstwa. Po rzeczonych 5 dniach nasz maly pęcherzyk urosl 10x! To było aż niewiarygodne. To był nasz 5 tydzien.
Oczywiście nie wytrzymaliśmy i powiedzieliśmy najbliższej rodzinie już po pierwszej wizycie. Były lzy radości ale i obawy czy wszystko będzie tak jak być powinno…
Przez następne kilka tygodni było życie w obawie, czy zarodek wykształci się tak jak powinien. Starałam się nie stresować i myslec pozytywnie, ale mimo to obawy te siedziały w mojej glowie, zwłaszcza ze wcześniej miałam problemy natury ginekologicznej…W tym czasie miałam niewiele objawów typowych dla ciąży, jedynie przez 2 tygodnie meczyly mnie mdlosci i drazliwosc na zapachy. Nie wymiotowałam i z czasem tez piersi mniej mnie bolały. Zamiast się cieszyc, to potegowalo moje obawy czy aby zarodek się wyksztalcil. W 10 tygodniu kolejna wizyta i upragniony odgłos bicia serduszka i maly człowieczek na ekranie USG przyprawiły mnie o łzy szczęścia. I zapewnienia lekarza ze wszystko jest w porządku i ciąża przebiega prawidłowo. Tylko tego wtedy potrzebowaliśmy do szczęścia.



Po tej wizycie, postanowiłam pójść w końcu na zwolnienie lekarskie, do którego lekarz namawiał mnie od pierwszej wizyty. No i w końcu musiałam powiedzieć w pracy o ciąży. W międzyczasie wyjechaliśmy z mężem na urlop- w podróż poślubną, kiedy to nasza dzidzia zaliczyła pierwszy w życiu lot samolotem (nie było przeciwwskazań lekarskich). Po powrocie poszłam na zwolnienie.
Po kolejnych 4 tygodniach- 21.11, kolejna wizyta i przełomowa chwila dla mojego męża, który po raz pierwszy mógł zobaczyć fikającą na ekranie dzidzię. Dla nas obojga to były wzruszające chwile... Badanie parametrów genetycznych dało prawidłowe wyniki.




Teraz niecierpliwie czekamy na 19.12, kiedy to przy odrobinie szczęścia dowiemy się kto dokładnie zamieszkuje mój brzuszek uśmiech
_________________


Ostatnio zmieniony przez madziab9 dnia Pon 25 Lis 2013, 15:52, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asia00
maniak
maniak


Dołączył: 07 Mar 2012
Posty: 1211
Skąd: Mazowsze

PostWysłany: Pon 25 Lis 2013, 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje gratulacje uśmiech Bardzo cieszę się Twoim szczęściem uśmiech
Dbajcie o siebie uśmiech Na pewno wszystko będzie w porządku!
_________________
"Miłość nigdy nie ustaje..."



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Pon 25 Lis 2013, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje gratulacje uśmiech
Rośnijcie zdrowo! Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Pon 25 Lis 2013, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oficjalne gratulacje, rośnijcie zdrowie i siłę uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pon 25 Lis 2013, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję i życzę spokojnej, nudnej ciąży uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Pon 25 Lis 2013, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję i życzę mało stresów uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Pon 25 Lis 2013, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje i życzę spokojnej nudnej ciąży uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Pon 25 Lis 2013, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oficjalnie gratuluję, śliczne zdjęcia z usg uśmiechuśmiech Rośnijcie zdrowo uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
velvet88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 737
Skąd: MMz

PostWysłany: Pon 25 Lis 2013, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaja_85
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 2188
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon 25 Lis 2013, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gratuluję i życzę spokojnej ciąży Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 34, 35, 36  Następny
Strona 1 z 36

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group