Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie są alternatywy dla prywatnego samochodu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
supersluby.pl
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 60
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 19 Mar 2009, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Gdy jedziecie własnym samochodem można wynająć kierowce.
2. Stawiam, ze ktoś ze znajomych na pewno sie zgodzi być kierowca
3. Można wypożyczyć samochód (lub inny pojazd) już wraz z kierowca
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
azia
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 381

PostWysłany: Czw 19 Mar 2009, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja bym nie dała 1000-2000 za to żeby jechać limuzyną.. dla mnie to jest dużo i wolę wydać na lepszego fotografa niż na takie auto. mi się po prostu limuzyny nie podobają są strasznie oklepane i dla mnie to żadna frajda jechać takim samochodem. a miałam już okazję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LimuzynyXXL
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 19 Mar 2009, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z autem do slubu jest podobnie jak z wyborem np. 'lepszego fotografa'. niektorzy jada polonezem, inni wola limuzyna. jedni chca didzeja, inni zespol... i to wszystko jest w porzadku bo ile jest ludzi swiecie, tyle pomyslow na wlasne wesele. a-ha, limuzyna limuzynie tez nierowna;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
luna26662
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 59
Skąd: śląsk

PostWysłany: Sob 13 Cze 2009, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Limuzyna limuzynie nierówna- zgadzam się w 100%wykrzyknik!
Poza tym ile par tyle gustów.
Osobiście uważam, że raz się żyje i w końcu w ten jeden dzień ma być idealnie!wykrzyknik
Ale ta cena lekko mnie przeraziła, tym bardziej że też jeżdżę na ślubach( co prawda nieco innym autkiem)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mika88
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 20
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 22 Cze 2009, 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1000-2000zł za limuzynępytajnik Chyba musiałabym się mocno w główkę uderzyć, żeby wydać tyle na auto które jest mi potrzebne na 2,5 godziny... Chore... No ale jeśli ktoś ma na to pieniążki to czemu nie... Ja jednak wybieram inną opcję...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CzymDoSlubu.pl
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 4

PostWysłany: Nie 28 Cze 2009, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że powyższa opinia jest zbyt krytyczna. Wiadomo są limuzyny i limuzyny, ale śmiało mogę powiedzieć, że piękna limuzyna robi wspaniałe wrażenie, jazda nią jest również przeżyciem uśmiech nawet w tym najważniejszym dniu i pozostaje na długo w pamięci. Po drugie Młode Pary z po ceremonii i składaniu życzeń są strasznie zmęczeni i w limuzynie mogą znaleźć ostoję i chwilę spokoju przed rozpoczęciem wesela...
Kto nie jechał limuzyną nie ma pojęcia o co w tym tak naprawdę chodzi i opisuje krytycznie jedyne doznania wizualna jakie doświadcza ten rodzaj pojazdu, a limuzyna swojego piękno obnaża dopiero podczas jazdy.
PS
nie słyszałem nigdy o przypadku aby ktoś nie był zadowolony z takiej przejażdżki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
luna26662
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 59
Skąd: śląsk

PostWysłany: Nie 28 Cze 2009, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym "strasznie zmęczeni" to chyba lekka przesada.
Poza tym, czy to jest limuzyna za 2tys zł czy odjazdowy pojazd sąsiada, to jeśli młodzi sobie go wybrali, to tak samo w nim "odpoczną".
Z reguły w trakcie przejazdu z kościoła na salę mowa jest o pierwszym tańcu, o podziękowaniach dla Rodziców, o tym czy w kościele wszystko było w porządku itp.
Jeszcze nie zdarzyło mi się żeby Młoda Para po wejściu do samochodu powiedziała " no, teraz sobie odpoczniemy"
Naprawdę limuzynę do ślubu wynajmują Nowożeńcy nie po to żeby w niej "odpocząć".
No ja przynajmniej z takimi jeszcze się nie spotkałam.
Portal portalem, limuzyny jak najbardziej można reklamować i zachęcać ludzi do wynajmu ale nie róbmy jaj pisząc , że wynajmuje się limuzynę żeby odpocząć po składaniu życzeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
CzymDoSlubu.pl
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 4

PostWysłany: Pon 29 Cze 2009, 8:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emocje.pl normalnie uśmiech
Jaj sobie nie robię i nie widzę większego sensu wyciągania z kontekstu i pisania o tym że żadna z par nie powiedziała no to sobie teraz odpoczniemy wsiadając do limuzyny... trochę powagi i pomyślunku.
Miałem do czynienia z dziesiątkami ślubów i piszę o moich doznaniach i praktycznie większość Młodych Par była mocno wykończona i nie zamierzam się tu spierać że jednak tak nie było...
Powtórzę jeszcze raz:
"we wnętrzu limuzyny można odpocząć, odsapnąć, przebrać się gdy zajdzie taka potrzeba, poprawić makijaż w cywilizowanych warunkach przy dobrym oświetleniu i lusterku, napić się schłodzonych napoi, porobić sobie fajne zdjęcia razem ze świadkami, suknia ślubna Panny Młodej nawet ta najobszerniejsza mieści się limuzynie ze sporym zapasem, jednym naciśnięciem Młodzi mogą odgrodzić się od kierowcy przegrodą prywatyzującą dzięki czemu można zaznać trochę prywatności, intymności, itd itd"
Very Happy reklamy limuzynie robić nie muszę bo takowej nie posiadam...

Reasumując: z moich doświadczeń limuzyna jest bardzo ciekawą opcją pod wieloma względami i chcę aby Młode Pary poznały jej dodatkowe walory, które opisałem powyżej.
Oczywiście kwestia wyboru pojazdu jest sprawą całkowicie indywidualną i nie widzę problemu, żeby do kościoła pojechać na wrotkach jeżeli komuś sprawi to frajdę Cool
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ChudySłoń
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 74
Skąd: z drugiego krańca mojej świadomości

PostWysłany: Pon 29 Cze 2009, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stawiamy na wóz policyjny. Wink I ewentualnie jakieś 'teatralne' dodatki. ;p
_________________


Ta Pani Tego Pana Chce! serce
Aniołek. [*]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
luna26662
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 59
Skąd: śląsk

PostWysłany: Wto 30 Cze 2009, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wóz policyjny to jest to!!
Najlepiej z lat 80-tych.
Jestem za.

A jeśli chodzi o kwestie limuzyn każdy ma swoje zdanie ( choć nadal nie mogę sobie przypomnieć, żeby ktoś powiedział że ma gdzie wypocząć)
Ale chyba wystarczy, nie mam zamiaru być upierdliwa dla niektórych osób, bo to nie o to chodzi, żeby się gryźćwykrzyknik
Na dodatek publicznie. oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group