Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

on chyba nic nie rozumie..
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto 7 Gru 2010, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kobietki , facet to proste stworzenie trzeba mu wprost powiedzieć o co nam chodzi , choć zdarzają się wyjątki,
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
justynam198
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Lis 2010
Posty: 125

PostWysłany: Wto 7 Gru 2010, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

boguniasyrena no widzisz ja mam dokładnie takie same sytuacje jak i Ty Very Happy z facetami niestety tak trzeba, trzeba dokładnie powiedzieć o co chodzi (np. pytałam kiedyś tam mojego D. dlaczego mi nigdy nie kupi jakiś czekoladek tak bez okazji albo coś takiego a ON na to, że jak chce coś to on mi wszystko kupi tylko żebym mu powiedziała wcześniej uśmiech no i bądź tu mądra i oczekuj romantyczności uśmiech ), i jak się oczekuje jakiegoś zachowania od niego to trzeba kilkanaście razy powtarzać to samo uśmiech
przykład z życia wzięty: lubię gotować a mój narzeczony lubi dobrze zjeść więc często coś mu "wydziwiam" w kuchni, na początku nigdy mi nie mówił że mu smakuje, albo że chociaż było dobre a ja zaczęłam się pytać czy było dobre za każdym razem, i tak po jakimś czasie zaczął odrazu po pierwszym kęsie mówić że jest pyszne i takie tam uśmiech wie że mi to sprawia przyjemność jak powie że mu smakuje bo mu to mówię uśmiech

a co do Mademoiselle to myślę że to taka mała chwila zwątpienia która za chwilkę minie uśmiech czasem się tak gromadzi ale przechodzi bo się kocha język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Czw 7 Lis 2013, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłopom to trzeba prosto z mostu i bez wyrzutów.

Komunikat musi być prosty "czy możesz kupić wino?", "zapal świeczki", "chciałabym obejrzeć z Tobą romantyczną komedię" i bla bla bla.

Mój Osobisty powiedział, że oświadczając mi się wyczerpał cały zapas spontaniczności i romantyzmu.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group