Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

nasze bukiety
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 236, 237, 238  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lady87
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 262
Skąd: w sercu hard core w glowie meksyk:P

PostWysłany: Pią 12 Cze 2009, 15:14    Temat postu: Re: Dekoracje Odpowiedz z cytatem

4kwiaty napisał:
Lady, dostaniesz mnóstwo kwiatów, zostaw księdzu połowę, a nawet i całe - na weselach kwiaty są bardzo "poniewierane" - i wszyscy będą zadowoleni. A jeżeli to koniecznie ma być bukiet ślubny, to zamów w kwiaciarni "atrapę". Powiedz o co chodzi to za 30 zł zrobią bukiet "ślubny" i babcia będzie zadowolona uśmiech


Nasz ksiądz jest wybredny i nie lubi kwiatów...on lubi tylko ten co panna młoda zostawia w Kościele :/ wiem ze to chore... Zrobię tak jak napisałaś
_________________
Mój synek Eryk przyszedł na świat 14-02-2012r. <3

Razem od 14-02-2004r.
My jako małżeństwo od 25-07-2009r.


Aniołki
[*]08-10-2009 8tc
[*], 24-09-2010 5tc
[*] 12-2010 6tc
[/I]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
4kwiaty
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 32
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 12 Cze 2009, 16:55    Temat postu: Dekoracje Odpowiedz z cytatem

Lady, powodzenia i pięknych zdjęć z bukietem życzę lol
_________________
www.4kwiaty.pl : Gdy wybierasz kwiaty, pamiętaj, że to jest Twój ślub, niech to będą kwiaty jakie lubisz Ty a nie .... teściowa oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
efa163
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 2
Skąd: Mielec

PostWysłany: Pią 12 Cze 2009, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej witam, wiem, że powinnam wkleić tu zdjęcie mojego bukietu, ale narazie nie wybrałam najlepszego. Postaram się zrobić to później. Chciałabym Wam powiedzieć tylko tyle, żebyście dokładnie wytłumaczyły florystkom czego oczekujecie. Ja pokazałam przykładowe zdjęcie, dokładnie opisałam co chce i z jakich kwiatów, jaki kształt itp. Jednak w przeddzień ślubu bukiet odebrał mój narzeczony, a ja oglądnęłam go nic nieświadoma dopiero wieczorem. Po odpakowaniu nerwy mi puściły i nie wytrzymałam. Płakałam chyba z godzinę bo to co zobaczyłam to była poprostu porażka, a dokładnie przeciwieństwo tego co chciałam. Sądziłam, że pani która cieszy się renomą już od dłuższego czasu zrozumiała o co mi chodziło jednak się myliłam. Naszczęście na pół godziny przed zamknięciem kwiaciarni udało mi się tam dotrzeć i poczekać, aż urażona pani florystka zrobi mi nowy bukiet. W efekcie końcowym był taki jak sobie wymarzyłam, jednak ile nerwów zjadłam to tylko ja wiem:). Pamiętajcie dziewczyny rozrysujcie paniom florystkom o co Wam chodzi i nie wysyłajcie swojego narzeczonego po bukiet - odbierzcie go same. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
4kwiaty
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 32
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 13 Cze 2009, 5:59    Temat postu: Dekoracje Odpowiedz z cytatem

Masz rację Efa, trzeba dokładnie wytłumaczyć co się chce. Sama pamiętam jak wiele lat temu odbierałam swój bukiet ślubny. Zamówiłam okrągły, przychodzimy odebrać i co widzę - sterczą z niego długie storczyki tajlandzkie. Przerażona mówię, że to nie taki, a pani w kwiaciarni wzięła nożyczki i ciach, ciach obcięła to co wystawało Shocked Zamurowało mnie. Nie było już czasu na wykonanie nowego, na szczęście ten chociaż nie taki jak chciałam był całkiem ładny. Teraz sama robię bukiety ślubne i zawsze spisuję wszystkie informacje na temat zamawianego bukietu oraz rysuję go aby później nie było niespodzianek.
_________________
www.4kwiaty.pl : Gdy wybierasz kwiaty, pamiętaj, że to jest Twój ślub, niech to będą kwiaty jakie lubisz Ty a nie .... teściowa oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
rita131
bywalec
bywalec


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Sob 13 Cze 2009, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lady87 napisał:
Dziewcyzny mam problem natury 'że każdy tak robi'

Chodzi o to, że ja swój bukiet już sobie wybrałam dawno dawno że ma być taki a nie inny -zakochałam się w nim. A tu mam problem bo u mnie na wsi jest tradycja żę panna młoda zostawia swóhj bukiet ślubny w Kościele. Ja tego nie chcę robić bo chcę mieć ten bukiet na zdjeciach w plenerze itd.... a pozaytm chcę go zasuszyc bo będzie z samych róż. I mi rodizce i dziadki ględzą ze muszę go zostawić a ja jakoś nie pamiętam żeby ktoś zostawiał bukiet (bo to chyba tylko u nas w parafi jest) bo zawsze dziewczyny miały ten sam bukiet nazdjeciach... a jak u was jets z tymi bukietami?pytajnik


Ja tez mieszkam na wsi i pierwsze słyszę o czyms takim żeby zostawiac bukiet ślubny w kosciele Shocked Shocked Shocked Nawet jakby taka tradycja była to nie oddałabym swojego bukietu. Po pierwsze, bukiet ślubny nie kosztuje 30 zl tylko duzo więcej. Po drugie nie wyobrażam sobie zdjęć bez swojej wiązanki. I wogole to jest bez sesnu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziubek
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 300
Skąd: ok. Kielc

PostWysłany: Sob 13 Cze 2009, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://bukietyslubne.com.pl/oferta.php/1
na tej stronce znalazłam pomarańczowy bukiet z cantedeski i bardzo mi się spodobał, co o nim myślicie? tylko chciałabym żeby kolor kwiatów był trochę jaśniejszy
_________________


http://www.komtechnik.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
4kwiaty
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 32
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 14 Cze 2009, 22:50    Temat postu: Dekoracje Odpowiedz z cytatem

Bukiet super. Jaśniejszy czyli biały czy żółty?
_________________
www.4kwiaty.pl : Gdy wybierasz kwiaty, pamiętaj, że to jest Twój ślub, niech to będą kwiaty jakie lubisz Ty a nie .... teściowa oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dziubek
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 300
Skąd: ok. Kielc

PostWysłany: Pią 19 Cze 2009, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolor pomarańczowy, tylko żeby był jaśniejszy od tego na zdjęciu uśmiech
_________________


http://www.komtechnik.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
4kwiaty
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 32
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 21 Cze 2009, 14:36    Temat postu: Dekoracje Odpowiedz z cytatem

Trudno Ci będzie znaleźć jaśniejsze kwiaty cantedeskii, musisz w kwiaciarni wcześniej zamówić taki kolor, to może zamówią u producenta. Życzę szczęścia bo będzie trochę potrzebne. spoko
_________________
www.4kwiaty.pl : Gdy wybierasz kwiaty, pamiętaj, że to jest Twój ślub, niech to będą kwiaty jakie lubisz Ty a nie .... teściowa oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ChudySłoń
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 74
Skąd: z drugiego krańca mojej świadomości

PostWysłany: Wto 30 Cze 2009, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam na takim ślubie na którym młoda nie miała kwiatów, żadnego bukietu, za to miała w łapkach długą, piękną, białą różę. Smile Podobało mi się.
_________________


Ta Pani Tego Pana Chce! serce
Aniołek. [*]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 236, 237, 238  Następny
Strona 25 z 238

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group