Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

sex w czasie ciąży
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pią 4 Paź 2013, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako, że moje kochane ziarenko jest nisko umiejscowione (chociaż ginka zapewnia, że przesunie się do góry) nie zabroniła ewidentnie seksu, ale wyczułam, że raczej wolałaby żebyśmy chociaż do następnej wizyty się wstrzymali - dlatego zapowiedziałam mężowi, że do 16.10 ma się nie zbliżać i lepiej żeby się przygotował psychicznie, że tak może być do końca I trymestru. No zobaczymy. Jakoś sobie damy radę. Very Happy
Atinka, mam dokładnie te same obawy, które Ty miałaś - co do skurczów podczas orgazmu. Jakoś dzień lub dwa, po tym jak się dowiedzieliśmy o ciąży, a jeszcze przed wizytą u lekarza, PO kochaniu, miałam straszne wyrzuty sumienia co do orgazmowych spazmów język i już wtedy stwierdziłam, że może jednak jeszcze NIE.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Sob 5 Paź 2013, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eeee, do 16.10 to mało czasu jest język My mieliśmy zakaz od 31 tygodnia do końca, bo mały miał nisko głowę uśmiech no i teraz wiadomo język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Sob 5 Paź 2013, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja odkąd zaszłam w ciążę i dowiedziałam się o niej, nie uprawiałam seksu. Potem pojawiły się plamienia i mogliśmy sobie wybić z głowy współżycie w 1 trymestrze. Od drugiego już mogliśmy szaleć, ale jakby pojawiły się plamienia to mieliśmy przestać. Tylko raz zauważyłam plamki krwi po stosunku, ale wszystko było ok, wrażliwe ścianki są po prostu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Sob 5 Paź 2013, 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pluszaku, 16.10 jest tylko wizyta, na której dowiem się czegoś więcej, ale wstrzemięźliwość pewnie będzie trzeba zachować dłużej. Trudno, dzidzia jest najważniejsza. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monia31
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Lip 2012
Posty: 414
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Wto 8 Paź 2013, 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My sie ratujemy podobnie jak atina język .
Odkąd wyszłam ze szpitala w 7 tygodniu ciąży mamy zakaz. Mam nadzieję, że do porodu dostaniemy choć na chwilę zielone światło. Ale tak jak wspomniała Laura dzidzia najważniejsza.
_________________
Lepiej późno niż wcale Wink
Do ślubu tylko citroenem Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Wto 8 Paź 2013, 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lauraire napisał:
Pluszaku, 16.10 jest tylko wizyta, na której dowiem się czegoś więcej, ale wstrzemięźliwość pewnie będzie trzeba zachować dłużej. Trudno, dzidzia jest najważniejsza. uśmiech


Aaa, no ale maleństwo najważniejsze uśmiech Inaczej się to postrzega, jak jest ważniejsza sprawa uśmiech Zresztą będą w ciąży nawet mi się nie chciało, a mąż w końcu się przyzwyczaił Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asiuniak33
maniak
maniak


Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 1350
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 8 Paź 2013, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi lekarz akurat nie zabronił.. na początku brak chęci ale teraz zauważyłam, że mam większa ochotę i potrzebę przytulania oczko

Laura może nie będzie tak źle, nie warto tak się nastawiać uśmiech
_________________
Małe "wielkie" cudo... uśmiech wykrzyknik

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Sro 3 Maj 2017, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Seks jest ok także w ciąży. Oczywiście jeśli nie ma przeciwwskazań lekarskich. Kobiety powinny pamiętać, że orgazm można osiągnąć na różne sposoby. Tutaj https://www.facebook.com/SalonZmyslow/posts/394336564279209 fajny materiał edukacyjny. Popatrzcie same czy wspólnie z partnerem i wykorzystajcie oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Pon 22 Maj 2017, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy stosowanie tego typu gadżetów erotycznych: https://secretplace.pl/658-do-punktu-g w czasie ciąży jest bezpieczne? Czy wśród użytkowników są osoby, które z nich korzystały i mogłyby wypowiedzieć się na ich temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Czw 20 Wrz 2018, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może przeciwwskazań nie ma ale wydaje mi się, że kobieta w ciąży traci w oczach faceta atrakcyjność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group