Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

GARNITUR
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 85, 86, 87 ... 91, 92, 93  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mrmlody
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Lut 2013
Posty: 56

PostWysłany: Pon 30 Wrz 2013, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdę mówiąc nie jest to "moja" hierarchia. Na szczęście nie ja ją wymyśliłem i gdyby tak było, to bym jej tak nie lansował oczko

Ale z czym się nie zgadzasz? Uważasz, że mężczyzna z krótkim rękawem wygląda bardziej elegancko niż z długim?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Wto 1 Paź 2013, 5:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mrmlody, nie muszę wszystkiego przyjmować, co ktoś sobie wymyślił, bo ktoś to na pewno stworzył wg własnego gustu.
Wolę aby ktoś miał z krótkim rękawem, niż aby podwijał rękawy koszuli, albo aby zostawał w samej koszuli z długim rękawem, jako pan młody na weselu.
Uważam, że mojemu mężowi, koszula z krótkim rękawem nie odejmowała elegancji Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mrmlody
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Lut 2013
Posty: 56

PostWysłany: Wto 1 Paź 2013, 7:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwróć uwagę, że przy krótkim rękawie widać dużo więcej ręki (za łokieć), ale przede wszystkim krótki rękaw "wisi" na ręce (jest szerszy dużo od ręki w przeciwieństwie od podwiniętego długiego rękawa). W efekcie gdy ktoś rusza ręką można zobaczyć jego pachę. Mało estetyczne i eleganckie uśmiech

A więcej gołego ciała mężczyzny oznacza mniejszą elegancję. Także to nie jest tak, że ktoś sobie wymyślił i napisał do swojej książki. Większość zasad męskiego ubioru ma swoje sensowne uzasadnienie.

Tak, czy inaczej, rozmawiamy oczywiście o szczegółach, którymi nie należy się zbytnio przejmować uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Wto 1 Paź 2013, 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mrmlody, zależy jak bardzo jest to krótki rękaw, i jak dobrze zauważyłeś "można", ale nie zawsze ma to miejsce. oczko
Ja rozumiem, że kwestie ubioru mają swoje sensowne uzasadnienie, by mieć wyznacznik co do ubioru w danej sytuacji, do danego wydarzenia, ale też nie ma co przesadzać. Serio, nie wmówisz mi, że mój mąż w dniu ślubu (marynarkę zdjął kilka razy po północy, z klimatyzacją też nie należy przesadzać, aby inni nie zmarzli), wyglądał mniej elegancko, lub że miał widoczne spocone ręce. Aż wcześniej przyjrzałam się zdjęciom, czy się odznacza krótki rękaw pod marynarką, i chyba trzeba mieć bardzo dobre oko, by się tego dopatrzyć, albo na siłę doszukiwać. uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Wto 1 Paź 2013, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KOszula - każdy, łącznie z Panem Młodym powinien założyć taką, aby czuł się w niej dobrze i swobodnie.
Sama próbowałam namówić mojego męża na taka z krótkim rękawem. Odmówił, gdyż on sam uważa to za nie eleganckie. Jego wybór oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Wto 1 Paź 2013, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też nie toleruję krótkich rękawów w męskich koszulach. A na własny ślub włożyć taką koszulę. Oj... Facet w takiej koszuli wygląda jak dziecko w rękawkach do pływania Wink Takie dwa spadochrony mu wiszą Wink
Gdzie tam krótki rękaw. A fe!
Nie mówiąc już o tym, jak ładnie i elegancko wygląda lekko wystający mankiet koszuli z ładną spinką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Wto 1 Paź 2013, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Justyna ja jak zobaczyłam mojego męża w dlugiej koszuli, stwierdziłam, że dodaje mu uroku i niebywałej elegancji uśmiech

Ale mówie, wybór należy do Pana Młodego oczko
Ja męża chciałam namówić na krótką głównie na poprawiny, ale nie było mowy uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 1 Paź 2013, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi tam też się podoba facet w koszuli na krótki rękaw uśmiech ja tam nie widzę w tym nic strasznie złego. aczkolwiek mój będzie miał na pierwszy dzień długi rękaw uśmiech co też mi się podoba uśmiech też jestem zdania że każdy musi się czuć dobrze. w sumie wszystko mi jedno jakiej długości będzie rękaw. ważne że ON będzie się dobrze czuł uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Wto 1 Paź 2013, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Justyna*** napisał:
Ja też nie toleruję krótkich rękawów w męskich koszulach. A na własny ślub włożyć taką koszulę. Oj... Facet w takiej koszuli wygląda jak dziecko w rękawkach do pływania Wink Takie dwa spadochrony mu wiszą Wink

Mój jak dziecko nie wyglądał, może Twój tak, zależy od faceta. Niektórzy co by nie założyli, są mega przystojni oczko
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Sro 2 Paź 2013, 6:00, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 1 Paź 2013, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

limone napisał:

Mój jak dziecko nie wyglądał, może Twój tak, zależy od faceta. Niektórzy co by nie założyli, są mega przystojni oczko

oj tak uśmiech szczególnie jak jest on "Twój" i tylko "Twój" uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 85, 86, 87 ... 91, 92, 93  Następny
Strona 86 z 93

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group