Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kalusiowe Wspomnienia:)))
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kalusia2228
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Paź 2012
Posty: 105
Skąd: Trzebiatów

PostWysłany: Czw 26 Wrz 2013, 13:31    Temat postu: Kalusiowe Wspomnienia:))) Odpowiedz z cytatem

Oto i nadszedł mój długo wyczekiwany i upragniony dzieńwesoły
Noc przeminęła bardzo niespokojnie , poszłam spać po 24 i gdyby nie SMS o 3 w nocy to może bym się bardziej wyspała, ale co jak się przebudziłam tak już zasnąć nie mogłam . Kręciłam się niesamowicie aż wstałam i posłam do kuchni sobie zrobić zielonej herbatki , w tym czasie wstawiłam pranie i powiesiłam u dzieciaczków firankę bo zerwały wieczorem. O godzinie 7 wstał mój (mążwesoły i zrobił kawusie ,ja poszłam po bułeczki na śniadanko , przy śniadaniu ustaliliśmy jeszcze sobie szczegóły Mszy dostałam buziaka w czółko i powiedział że mam iś się zrobić na bóstwo a On zajmie się dziećmi:)O godzinie 10 siedziałam już na fotelu u mojej fryzjerki i czarowała mi moją fryzurkę , była cudowna uśmiech
O godzinie 12 pojechałam z moją świadkową na makijaż , wtedy było jeszcze bezstresowo , Makijaż bardzo mi się podobał ,aż nie mogłam wyjść z podziwu , uradowana i zachwycona swoim wyglądem wróciłam do domu gdzie czekali już pierwsi goście. Usiadłam z nimi chwilkę wpiliśmy kawkę i zaczęło się ubieranie w tym momencie ogarnął nas stres i zrobiło się trochę nerwowo . Rodzice Mojego K. Przyjechali godzinę za wcześnie ,dzieci się rozpłakały bo było dużo nowych twarzy ,więc siostra zabrała je już do samochodu . Było szybkie Błogosławieństwo na którym mój K. się śmiał ze swojej mamy bo się jąkać zaczęła język
Zanim wyjechaliśmy z parkingu to zaciągnęłam mojej świadkowej rajstopki i musieliśmy jechać do bieliźnianego żeby sobie szybko zmieniła. Droga do kościoła bardzo mi się dłużyła a to tylko 10km ,spoglądaliśmy z Krzyśkiem na siebie i ściskaliśmy się mocno za ręce ,widziałam w jego oczach zdenerwowanie .
Gdy dojechaliśmy pod Kościół to mój wujek uświadomił mnie ,że nie mam bukietu i kuzynka już się po niego wróciła , ale to jakoś nie był dla mnie problem nawet bym się chyba nie skapnęła że zapomniałam zabrać , ale tak czy inaczej przed przysięgą dojechał i było ok.
Przysięga była najbardziej stresującym momentem dla Nas Krzyśkowi drżały usta a ja nie mogłam się na Niego spojrzeć bo łzy cisnęły się do oczu , krążenie mi chyba ustało bo ręce miałam jak dwa sopelki lodu , ale to był moment w którym poczułam się prze szczęśliwa!wykrzyknik Po mszy zaczęły się życzenia , mieliśmy też bramę pod Kościołem gdzie mój K. musiał przeciąż jakiś konar, Kolejna brama najbardziej wyczekiwana została zrobiona przez jedną z naszych forumowi-czek Która wraz z rodziną stanęła na środku drogi trzymając za ręce swojego synka i męża . Na sali rodzice przywitali nas chlebem i solą , mój mąż przeniósł mnie przez próg i zaczęła się zabawa do rana , nasz pierwszy taniec uległ zmianie w dniu ślubu bo mój mąż tak się stresował że zapominał układu, więc jak to najlepiej wychodzi zatańczyliśmy sami z siebie:)) Wtedy mogliśmy sobie już bez stresu spoglądać w nasze słodkie oczka aż do rana . Zabawa trwała do godziny 4 a my położyliśmy się przed 7
........................................wesoły Fotki dodam później
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Czw 26 Wrz 2013, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego najlepszego kochana uśmiech a co to za forumowiczka? Very Happy czekamy na foty
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Noir
maniak
maniak


Dołączył: 03 Lis 2012
Posty: 1669

PostWysłany: Czw 26 Wrz 2013, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Czw 26 Wrz 2013, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje! Żyjcie szczęśliwie i niech wszystkie lata płyną Wam w wielkiej miłości, szczerej i prawdziwej, która na zawsze gościć będzie w Waszych sercach uśmiech

Oczywiście czekamy na nowe zdjęcia, ja już co nieco widziałam i muszę Ci powiedzieć, że wyglądałaś przepięknie! Suknia i narzutka, cudo. wesoły
Zmieniałaś na weselu suknię na tą drugą? Czy do końca wytrwałaś w tej ze ślubu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiaaa049
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Cze 2012
Posty: 588
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 26 Wrz 2013, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego Najlepszego Na Nowej Drodze Życia!wykrzyknik uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalusia2228
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Paź 2012
Posty: 105
Skąd: Trzebiatów

PostWysłany: Czw 26 Wrz 2013, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lauraire nie zmieniałam uśmiech Do końca byłam w jednej:) zmieniłam tylko buty:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Czw 26 Wrz 2013, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hahaaha jechaliśmy przez T. i widzielismy wasze auto i Krzyska przed nim Very Happy teraz sie zastanawiam, czy to aby nie przed tym bieliźnianym oczko

Cudownie wyglądałaś uśmiech
Ale na brame to się naczekaliśmy Very Happy

Buziaki, i zyczonka od nas już dostałaś osobiście uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalusia2228
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Paź 2012
Posty: 105
Skąd: Trzebiatów

PostWysłany: Czw 26 Wrz 2013, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu były zdięcia
_________________


Ostatnio zmieniony przez kalusia2228 dnia Sob 28 Wrz 2013, 8:40, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EwaK
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2012
Posty: 2816
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Czw 26 Wrz 2013, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdeczne gratulacje i cudownego życia Wam życzę uśmiech
Pięknie wyglądałaś uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bajeczka79
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Kwi 2013
Posty: 385
Skąd: Śląsk/Podkarpacie

PostWysłany: Czw 26 Wrz 2013, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepiękna Para uśmiechI kolejna forumka już mężatka wesoły)
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group