Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Forumowe "ciężarówki" ;)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 286, 287, 288 ... 331, 332, 333  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Wto 24 Wrz 2013, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj a są takie szpitale?? Shocked Muszę się zorientowac... Ze względu na ciśnienie które w kolejnej ciąży może się również nagle pojawic nie chciałabym ryzykowac rodząc naturalnie. Wiem, że pewnie wiele z was uważa mój wymysł za głupotę ale trudno to moja głupota. Chce cc język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Wto 24 Wrz 2013, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim szpitalu bez problemu dają znieczulenie, do tego mamy też poród w wannie. Ale nie wiem czy można sobie wybrać cc po wcześniejszym porodzie również przez cc. Można chyba negocjować jakie chce się znieczulenie przy cc, czy miejscowe czy ogólne.

Ale Paula nie dziwię Ci się, że się boisz. Każda na Twoim miejscu miała by złe wspomnienia i byłaby pełna obaw.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ellenai
guru
guru


Dołączył: 05 Sty 2012
Posty: 2810
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Wto 24 Wrz 2013, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewa-Gdy napisał:
Paula, a nie wystarczy wybrać takiego szpitala, gdzie respektują zdanie rodzącej i jeśli chce cc to jej robią?!

Ale chyba tylko w przypadku kiedy jesteś po cc bo nie słyszałam o cesarce na żądanie kiedy nie ma przeciwwskazań do porodu naturalnego.

Ewa-Gdy napisał:
Są przecież przypadki, że dziewczyny po cc wracały szybciej do pełnej aktywności niż te, którym lekarz partacz źle zszył krocze.

Ja uważam, że wróciłam do pełnej aktywności migiem. Rana po cięciu zagoiła się bardzo szybko, szwy ściągnięto w przeddzień wyjścia ze szpitala. Nawet po cesarce wszystko szybko poszło, Jaś pojawił się o 14.36, po 21.00 pielęgniarka pomagała mi pierwszy raz wstać a następnego dnia rano poszłam pod prysznic. Czułam się świetnie i bardzo na siłach. A 3 czy 4 dni po porodzie podnosiłam się z pozycji płaskiej do siedzącej, z Jasiem na brzuchu uśmiech
_________________
It's hard to dance with a devil on your back
so shake him off.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Sro 25 Wrz 2013, 6:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oficjalnie i legalnie nie ma czegoś takiego jak cc. Nie pamiętam która ciężarówka chciała dostać skierowanie na cc od okulisty i chyba się nie udało....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 25 Wrz 2013, 7:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oficjalnie cesarka na żądanie kosztuje kilka tysięcy.
Paula, myślę, że komplikacje podczas pierwszego porodu mogłyby być wskazaniem do ponownej cesarki.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Sro 25 Wrz 2013, 7:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

asik napisał:
Oficjalnie cesarka na żądanie kosztuje kilka tysięcy.
Paula, myślę, że komplikacje podczas pierwszego porodu mogłyby być wskazaniem do ponownej cesarki.


Mówisz o kosztach ponoszonych przez nfz, czy kosztach w prywatnych klinikach? Bo zdaje mi się, że w szpitalu publicznym nie można zapłacić za wykonanie cc, a już na pewno nie "oficjalnie", jak już to pod stołem, w kopercie
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 25 Wrz 2013, 7:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście prywatnie, w państwowym coś takiego oficjalnie nie istnieje - jest tak, jak piszesz - pod stołem.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Sro 25 Wrz 2013, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może nie powinnam tak pisac "o swoich współpracownikach" język ale z lekarzami różnie bywa i teraz rzadko kiedy któryś bierze pod uwagę poprzedni poród i ciąże i każdy jest najmądrzejszy. No cóż będę się orientowac. A taka prywatna cc nie wchodzi w grę wolę wydac te tysiaki na dziecko oczko Zobaczę co mi lekarz powie pod koniec października, bo chciałabym kolejne dziecko ale jak nie będę spokojna że miałabym cc to nie wiem czy się zdecyduję...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MADI
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 685

PostWysłany: Sro 25 Wrz 2013, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

asik napisał:
Oficjalnie cesarka na żądanie kosztuje kilka tysięcy.
Paula, myślę, że komplikacje podczas pierwszego porodu mogłyby być wskazaniem do ponownej cesarki.


Oj raczej nie kilka , raczej kilkanaście..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Sro 25 Wrz 2013, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie aż tak drogie to nie jest, jestem na bieżąco, bo kuzynki męża tak rodzą płacą 6-7 tys.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 286, 287, 288 ... 331, 332, 333  Następny
Strona 287 z 333

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group