Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Księżniczka Hania...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 45, 46, 47, 48, 49  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
only_hope
maniak
maniak


Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 1201
Skąd: śląsk

PostWysłany: Wto 10 Wrz 2013, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Długo Nas tu nie było...
Hania biega co sił całymi dniami. Jest bardzo ciekawska. Interesuje ją wszystko co napotka na swojej drodze; listki, kwiatki, kamyki. Uwielbia chodzić na spacery, wózek stal się już ostatnią ostatecznościąuśmiech
Mamy już 10 zębów; 6 na górze i 4 na dole. Wyżynają nam się też dolne czwórki. Niestety przypałętała się bardzo wysoka gorączka. Nie wiem czy z powodu ząbkowania czy może to trzydniówka, ale od wczoraj walczymy z temp. sięgającą 39 stopni. Pani doktor powiedziala, że nie ma niczego ani na płucach ani na gardełku, ale mamy czekać. Serce mi się kroi jak widzę mojej dziecko leżące bez sił, a w normalnych warunkach nie usiądzie nawet na chwilę.
Mamy też inny problem. Nasza malutka, naprawdę jest malutka bo ma kg niedowagi. Waży 8400g a powinna 9500g. Karmię ją już wszystkim co mi do glowy przychodzi. Zaczęlismy podawać jej (oczywiście w miarę możliwości) to co my jemy. Dostaje pieczone mięsko, ostatnio nawet kotlecika mielonego, kluski, makaron, kaszę z odrobiną sosu gulaszowego. I nic nie pomaga, a czasami mam wrażenie że ciągle ją karmimy, jakbysmy małą świnkę mieli w domu. Może będzie taka drobniutka bo ciągle jest w biegu i nie ma siły żeby jej coś zostało. Ostatnio poluźniłam jej trochę pasa i dostaje trochę cukry wierząc w jego kaloryczność i dalej klops. Przyszło mi nawet do głowy że może Hanka dostala ode mnie dużą nadczynność tarczycy (już w brzuszku) i może dlatego tak wolno przybiera. Może słyszałyście o takim przypadku. Dopiero za 10 dni wybieram się do swojego lekarza i będę z nim o tym rozmawiać.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto 10 Wrz 2013, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety na taki przypadek nie trafiłam ani nie słyszałam, ale jak czytam to co piszesz to wydaje mi się, że Hanka faktycznie będzie po prostu drobna. Wydaje mi się, że kilogram niedowagi to niewiele, tym bardziej, że jak sama mówisz Hania jest żywym i radosnym dzieckiem.
Powiedziałam mojemu mężowi o Hani, jego odpowiedź: "weź powiedz koleżance, że Hania będzie modelką, a nie księgową"
lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto 10 Wrz 2013, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wszystkie dzieci są pulpecikami oczko . Jeżeli Hania rośnie zdrowo, je normalnie i ma apetyt, nie choruje i nie jest osłabiona to ja bym się nie przejmowała zbytnio. Jak bardzo się martwisz zrób jej morfologię.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blondyna142
guru
guru


Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 2559

PostWysłany: Sro 11 Wrz 2013, 6:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

współczuje gorączki ... oby to były ząbeczki.
Co do wagi to bym się nie stresowała.. mój Antoś dużo starszy z waży 9,500. Gorzej oczywiście jak ma tendencję spadkową, ale jak nic takiego się nie dzieje to po co sobie głowe zawracać uśmiech
A trzeba wziąć też pod uwagę, że zaczęła chodzić, biegać i więcej się ruszać.. to też ma wpływ
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Sro 11 Wrz 2013, 6:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochana, mój ma 2 latka a waży 10,5 Wink Jesli badania wychodzą ok, to bym się póki co nie przejmowała. W okolicach tej wagi mój też przystopował. Przybierał potem ale bardzo bardzo wolno.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pon 16 Wrz 2013, 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mała Hania rozwija się znakomicie, może też dzięki temu, że jest drobniejsza, jest taka zwinna i sprawna. Poza tym dużo się rusza, więc i spala, zatem nie niepokoiłabym się. Sprawdzałaś na siatkach centylowych, czy się mieści w szerokiej normie? Jeśli tak, nie ma powodu do niepokoju zupełnie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
loute
guru
guru


Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 2043
Skąd: Strasbourg

PostWysłany: Wto 17 Wrz 2013, 0:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi też się wydaje, że jeśli tempo przybierania jest w normie i mieści się na siatkach centylowych, to nie ma co panikować. tak jak piszą dziewczyny, pewnie po prostu będzie drobniutka uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ellenai
guru
guru


Dołączył: 05 Sty 2012
Posty: 2810
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Wto 17 Wrz 2013, 6:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale z niej zdolna dziewczynka, idzie jak burza uśmiech
Hania bardzo szybko zaczęła poznawać świat na swoich nogach, więc podobnie jak dziewczyny, wagą bym się nie przejmowała uśmiech
_________________
It's hard to dance with a devil on your back
so shake him off.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Wto 17 Wrz 2013, 7:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ja jestem tego zdania że.jeśli Hania mieści się w normie to wszystko jest oki oczko
Córcia mojej sąsiadki ma 13 mies i waży lekko ponad 9 kg.
Hanulka może być drobniutką dziewczynką uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosiula
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 3139
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 3 Paź 2013, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak jak pisała Lusi - jeśli w badaniach jest wszystko ok to nie ma się czym martwić uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 45, 46, 47, 48, 49  Następny
Strona 46 z 49

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group