Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

31.08.2013 Ślub velvet88
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
velvet88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 737
Skąd: MMz

PostWysłany: Czw 12 Wrz 2013, 23:15    Temat postu: 31.08.2013 Ślub velvet88 Odpowiedz z cytatem

Przyszedł czas i na moją skromną relację uśmiech

U nas przygotowania zaczęły się jakiś tydzień wcześniej zakupami spożywczymi i odwiedzaniem hurtowni.

We wtorek przyjmowaliśmy salę od poprzednich weselników. Trzeba było przeliczyć całą zastawę i szkło oraz sprawdzić czy nie jest zniszczona. W środę zmywanie naczyń i ogólne sprzątanie sali. W czwartek o 7:00 na salę przybyła nasza kucharka i zaczęła przygotowywać przekąski, ciasta i dania. Podobnie było w piątek. W między czasie musieliśmy jeździć i dokupować różne produkty, o których albo zapomnieliśmy albo kupiliśmy niewłaściwe. Wszystko w biegu.

W piątek o 11 byłam na paznokciach a o 15 spowiedź. Późnym wieczorem odwoziłam jeszcze narzeczonego do domu. Wróciłam do domu kompletnie zmęczona, posiedziałam jeszcze trochę przed komputerem, poczytałam książkę i tuż przed 24 położyłam się spać.

W sobotę wstałam koło 6, dużo przed budzikiem. Wzięłyśmy się z siostrą za przystrajanie podwórka balonami i kokardami z organzy. W międzyczasie wypiłam tylko herbatę i wzięłam prysznic. Do fryzjera pojechałyśmy (z siostrą i świadkową) na 10. Fryzura wyszła dużo ładniej niż na próbnej. Moje towarzyszki również były zadowolone ze swoich. Mając chwilę czasu przed makijażem poszłyśmy na zapiekanki. Siostra zdążyła również wejść na chwilę do sklepu i kupić sobie bluzkę uśmiech Przed 12 siedziałam już na fotelu gotowa do makijażu, który w efekcie wyszedł rewelacyjnie. W domu byłam dość późno.

Zaczęli zjeżdżać się goście. Za niedługi czas przyjechał zespół, kamerzysta i fotograf dając znać, że narzeczony już się zbliża. Niedługo było trzeba czekać na dźwięk sygnału z samochodu strażackiego, którym jechał G. ze świadkiem. Pokonał 3 bramy i już witałam wszystkich przybyłych gości. Reszta poleciała już bardzo szybko: ubieranie w suknię przez świadkową, błogosławieństwo i kilka pozowanych zdjęć z rodziną.

Do kościoła prowadziły nas sygnały z samochodu strażackiego a my jechaliśmy w drugim aucie. Na miejscu w wejściu kościoła czekaliśmy na księdza, który uroczyście wprowadził nas przed ołtarz. Cała ceremonia zleciała tak szybko, że pamiętam ją jak przez mgłę. Lekko zadrżał mi tylko głos podczas przysięgi, ale ogólnie nic się nie stresowałam choć byłam bardzo przejęta i poważna. Wychodząc z kościoła koledzy z pracy G. utworzyli szpaler pod który musieliśmy przejść a ostatni klepnęli nas toporkami po pupach uśmiech Życzenia trwały bardzo długo- tak mi się przynajmniej wydawało.

Z kościoła na sale przejazd trwał dosłownie 3 min. Przywitanie chlebem i solą, tłuczenie kieliszków i wreszcie mąż wniósł mnie na salę. Tak jak było ze ślubem, tak i wesele zleciało bardzo szybko, ale wybawiliśmy się świetnie. Zespół zorganizował wiele ciekawych zabaw, gościom bardzo podobało się puszczanie lampionów a chętnych do udziału w oczepinach było aż nad to, choć baliśmy się, że będzie mało.

Duża część gości bawiła się do samego końca, a każdy kto wychodził bardzo chwalił wesele i nasze pomysły na urozmaicenie zabawy. Jedynie z czego nie byłam zadowolona to trwałość mojej fryzury. Była piękna ale po oczepinach całkiem się rozleciała a moja kuzynka- ucząca się fryzjerka wymyśliła mi coś nowego na prędce na zapleczu.

Chciałabym przeżyć wszystko jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze raz… Very Happy Za szybko to minęło. Dobrze, że zostają wspomnienia, film z wesela i zdjęcia uśmiech

a oto kilka z nich, które udało nam się wyrwać od fotografa

tu były zdjęcia
_________________




Ostatnio zmieniony przez velvet88 dnia Nie 20 Paź 2013, 20:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Czw 12 Wrz 2013, 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochana pięknie wyglądałaś! Miałaś prześliczny bukiet i suknię! uśmiech No i w ogóle całokształt wypada rewelacyjnie!! uśmiech Życzę Wam dużo radości, Miłości i szczęścia na całe życie uśmiech uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Pią 13 Wrz 2013, 6:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

velvet, gratulacje! Wszystkiego dobrego dla Was! uśmiech

Pięknie wyglądałaś Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Pią 13 Wrz 2013, 6:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aj pięknie wyglądaliście i kolejny mundurowy hihi uśmiech sukienka trochę podobna do mojej dlatego bardzo mi się podoba Very Happy i te Twoje długaśne włosy!wykrzyknik wesoły) Piękna z was para i wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią 13 Wrz 2013, 7:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oho, faktycznie ostatnio sporo mundurowych Panów Młodych.
Velvet, wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia.

Wyglądałaś pięknie! I przyłączam się do zachwytów Mani: suknia cudna, fryzura cudna, bukiecik cudny! W ogóle jesteś piękną kobietą, więc nie mogłaś w Tym Wielkim Dniu wyglądać inaczej niż przepięknie.
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 13 Wrz 2013, 8:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale jesteś ładna uśmiech cudownie wyglądaliście gołąbeczki Wink szczęścia i miłości!wykrzyknik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
velvet88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 737
Skąd: MMz

PostWysłany: Pią 13 Wrz 2013, 8:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuje Kochane uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Noir
maniak
maniak


Dołączył: 03 Lis 2012
Posty: 1669

PostWysłany: Pią 13 Wrz 2013, 8:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego najlepszego! Swietne zdjecia, bukiet faktycznie mialas przesliczny i ogolnie bardzo delikatnie i pieknie wygladalas uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pią 13 Wrz 2013, 8:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Velvet, wszystkiego najlepszego na wspólnej drodze.
Dołączam do zachwytów, wyglądaliście przepięknie.
zdjęcia są niesamowite...takie...wyraźne i konkretne uśmiech Fotograf chyba się spisał, co?! uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martens
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Kwi 2012
Posty: 748
Skąd: śląsk

PostWysłany: Pią 13 Wrz 2013, 8:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje Smile Wszystkiego dobrego Smile
_________________
7.06.2014 ♥

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group