Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

.. jak uwierzyć w siebie ..?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Wto 22 Sty 2013, 23:47    Temat postu: .. jak uwierzyć w siebie ..? Odpowiedz z cytatem

myślę, że wiele osób - nie tylko ja - spotyka się z takim problemem.
każda napotkana osoba (kobieta), każda, która zbliży się do mojego faceta/odezwie/napisze jest uważana przeze mnie za konkurencję. za potencjalną laskę, która zawsze będzie lepsza ode mnie ..
to, co przeżywam w środku jest nie do opisania, czasem nad tym nie panuję ..
dziś przeszłam samą siebie - wkurzyłam się o głupi obrazek z sieci .. a dokładnie o biuściastą blondynkę jedzącą seksownie banana, o której mój M. i znajomi dyskutowali na fb .. znaczy obracali wszystko w żart, a ja siedzę i mnie w żołądku ściska .. wariatka!!
czy to wina tego, że nie ufam, że nie wierzę w siebie, bo byłam zdradzana?
nie czuję się kompletnie atrakcyjna .. patrzę w lustro i widzę takiego "ciapka" - niska, prosta z miseczką A .. grr
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Sro 23 Sty 2013, 0:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli Twój M. Cie wybrał musiał mieć jakiś powód prawda pytajnik Zazdrość jest rzeczą straszną, zaborcza może zniszczyć coś wspaniałego. Jedna rada ode mnie - rozmawiać z partnerem o tym, co nas boli. Uwydatniać swoje zalety, a wady starać się poprawić, ale nie za wszelką cenę, bo nikt nie jest doskonały.
Żeby uwierzyć w siebie trzeba myśleć pozytywnie. Nie dzielić na facet-kobieta, tylko na partner - partnerka. Nad negatywnymi emocjami trzeba panować. Po tym co przeszłaś masz prawo być zdystansowana, ale trzeba rozmową się otwierać, a nie chować. On musi to zrozumieć, a Ty musisz zamknąć rozdział i cieszyć się chwilą obecną.

Ja nie jestem w gole w typie W, wolałby zielonooką blondynę, która chodzi na co dzień w szpilach i spódniczkach , a ja kocham spodnie i trampki, a do tego jestem niska ciemnowłosą. Jeśli on znajdzie gdzieś zdj na którym zawiesi oko, to sama potrafię powiedzieć, że niezła laska, że fajne cycki itp itd. Ale z jakiegoś powodu mnie wybrał i nadal razem trwamy.

U Ciebie pamiętam historia też zaczęła się na pierwsze spojrzenie. Czyli musisz mieć to coś Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Sro 23 Sty 2013, 0:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko często w sobie to duszę i potem raz na jakiś czas wybucham .. Shocked
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Sro 23 Sty 2013, 0:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mademoiselle napisał:
tylko często w sobie to duszę i potem raz na jakiś czas wybucham .. Shocked

i nad tym trzeba popracować. Ideału nigdy nie stworzymy, nie taka nasza natura, ale postarać się zawsze można. Tłumienie w sobie emocji odbija się nie tylko na innych, ale i na Tobie. Nie duś, bo nie warto. Jedna zasada - rozmowa rozmowa i jeszcze raz rozmowa.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Czw 24 Sty 2013, 0:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę to dziwne widzieć w każdym konkurencję .. dostaje propozycje z agencji fotomodelek (to może nie taka brzydka?), studiuje mgr (może nie taka głupia?), a skoro mam za sobą niewypaly to może jest coś co sprawia że związek sie rozpada .. ? Bardzo bym chciała żeby z M.tak nie było, żeby.ktoś mnie w końcu docenił .. staram sie ..
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czerwony kotek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 567
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pią 23 Sie 2013, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coś musiało być w tym że T. wybrał mnie - grubaskę z borderline... i że tyle się trzymamy choć odwalam nieraz... on się przetopił przez lód w moim sercu; kiedyś nie wierzyłam że z tak zwichrowaną przeszłością ktoś w ogóle mnie pokocha...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Pon 9 Wrz 2013, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nigdy nie byłam zazdrosna, mój M. doporowadził do tego, że stałam sie chorobliwie, czasami jak chce się czuć kochany [?] to specjalnie mówi takie rzeczy i to niestworzone abym okazała cień zazdrości.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group