Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Maleńka Milenka :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 18, 19, 20  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MADI
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 685

PostWysłany: Czw 5 Wrz 2013, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj asik jesli chodzi o zuzycie pieluch to nasza Amelka zuzywala ich setki doslownie, w ciagu pierwszego miesiaca zuzyla tyle samo co trojaczki naszych znajomych!wykrzyknik! Shocked Nie przejmuj sie , to minie, my tez zuzylismy mega duzo paczek jedynek.
Czas wiszenia na cycku i marudzenia tez jest kwestia czasu.My mielismy dodatkowo od drugiego tygodnia kolki, wiec Amelka non stop byla na rekach, czesto nie tylko w dzien ale i w nocy, takze ciesz sie ze noce sa dobre.Kazda z nas musi przez to przejsc.Bedzie lepiej, trzymam kciuki
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Czw 5 Wrz 2013, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehehe to u Nas zupełnie odwrotnie.
Małych pieluch nie szło dużo. Na początku Kuba robił kupę dziennie, czasem co 2-3 dni. Za to teraz daje czadu lol Od kiedy je stałe pokarmy kupa jest nawet do 5 razy dziennie Twisted Evil A wiadomo, im większy rozmiar tym droższy.
Jedynki używałam Dady i byłam bardzo zadowolona. Potem przerzuciłam się na Pampersy i kupuję w Tesco takie meega paki.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Czw 5 Wrz 2013, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogromne zużycie pieluch to chyba norma. Filipo co pryknął to kleksa zrobił. Najlepiej mu się kupale robiło w świeżo założoną pieluchę.

Jedynki ma dada biedronkowa. Jak dla mnie te pieluchy się sprawdzają. Powiem więcej rozmiar 4 dady jest o niebo lepszy niż pampers. Mówię o rozmiarach, bo wydaje mi się, że każdy ma jakieś inne zalety/wady. Nawet w dotyku są inne. Np. 2 była bardzo sztywna, ale 3 już mięciutka
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 5 Wrz 2013, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podliczyłam
_________________



Ostatnio zmieniony przez asik dnia Pią 21 Lis 2014, 12:40, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
esc0011
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sty 2013
Posty: 855
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 5 Wrz 2013, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojej ile pieluszek poszło uśmiech nie sądziłam, ze może iść tak dużo uśmiech

Trzeba pogratulować mężowi za odwagi uśmiech już sama nie mogę się doczekać aż my zaczniemy kąpać naszą kruszynkę uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola_b
maniak
maniak


Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 1182

PostWysłany: Czw 5 Wrz 2013, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wow przerażacie mnie ilością tych pieluch język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Czw 5 Wrz 2013, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

14 dziennie to jest niezły wynik. My w dnia wzmożonej aktywności Kubalowych jelit zużywamy 7 może 8 sztuk Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Czw 5 Wrz 2013, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieciaczki karmione piersią częściej kupkują od tych karmionych sztucznie oczko moja karmiona od początku sztucznie zużywała ok 6 sztuk dziennie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabi8_9
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 1436

PostWysłany: Czw 5 Wrz 2013, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

e-nina napisał:
dzieciaczki karmione piersią częściej kupkują od tych karmionych sztucznie oczko moja karmiona od początku sztucznie zużywała ok 6 sztuk dziennie.

Nic bardziej mylnego Lenka jak skończyła 3 tygodnie robi kupkę raz na kilka dni, a wcześniej oczywiście była niemalże po każdym karmieniu. Jak mówię lekarzom co jest i że karmię piersią to od razu słyszę że to normalne i takie dzieci mogą nawet i 10 dni nie robić nic. Oczywiście co za tym idzie zużywamy teraz o wiele mniej pampersów, ale wynik Milenki jest imponujący język
Esc, ola b nic tylko musicie zapas robić język z tym że trzeba zastanowić się nad rozmiarem bo my w ogóle 1 nie mieliśmy uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ellenai
guru
guru


Dołączył: 05 Sty 2012
Posty: 2810
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Czw 5 Wrz 2013, 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gabi8_9 napisał:
Nic bardziej mylnego Lenka jak skończyła 3 tygodnie robi kupkę raz na kilka dni, a wcześniej oczywiście była niemalże po każdym karmieniu.

Zdecydowanie się zgadzam. Jaś do trzeciego (bodajże) miesiąca robił kupy po prawie każdym karmieniu. Po trzecim (wciąż karmiony wyłącznie piersią) zaczął robić raz na kilka dni. Doszło nawet do 9 dni ale wtedy miał już problemy z wypróżnianiem i musieliśmy interweniować.

Milenko, rekordzistko! Very Happy
_________________
It's hard to dance with a devil on your back
so shake him off.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 18, 19, 20  Następny
Strona 8 z 20

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group